Dzīvnieks no patversmes

Mēs esam nolēmuši adoptēt suni no patversmes. Vai ir kāds, kurš var padalīties ar savu pieredzi? Kā iedzīvojās jaunajā ģimenē, (ne-) pieņēma cilvēkus... Jo viens ir izaudzināt savu dzīvnieku no mazotnes, bet kas cits paņemt jau pieauguši draugu.

limonija    2 Manai tantei bija laukos tāds suns - bezgala viņai uzticīgs un laimīgs, ka paņemts(no patversmes viņu atveda tantes meita ar znotu, suns vienmēr viņus sagaidīja laimes pilns, kad viņi tur ciemojās). Diemžēl tante drīz nomira, bet sunim tika atkal sameklētas jaunas mājas turpat ciemā...

kwinta    1 Es paņemu 6 mēnešus vecu vilku sugas jauktenīti. Gribēju pieaugušu, bet nebija. Viss Ok. Vedu pat uz suņu skolu, visas komanda iemācījās ātri. Palika tikai 1 niķis. Kā vārtiņi vaļā, tā prom. Apskrien dažus riņķus un pēc minūtēm 15 ir atpakaļ. Dresētāja teica, ka tur neko nevar izdarīt. Nodzīvoja 15 gadus. Biju ļoti apmierināta.

mirga    1 Dzīvniekiem , tāpat kā cilvēkiem, katram ir savs raksturs. No tā būs atkarīgs kāds tas būs- mīlīgs, patstāvīgs, vienpatnis, utt. Man nav pieredze par patversmes dzīvniekiem, bet esmu dzirdējusi, ka tie savā dzīvē piedzīvojuši daudz vilšanos. Vilšanos cilvēkos. Ja būsiet mīļi, iejūtīgi, mīloši, rūpēsieties kā par īstu ģimenes locekli, tad drīz vien dzīvnieciņš to novērtēs. Tad kļūs par ļoti mīļu, paklausīgu rotaļu biedru bērniem un iepriecinās arī lielos.

mirga    3 Dzīvniekam pus gads nav liels pierašanas laiks, īpaši, ja iepriekš daudz cietis. Cilvēkam jāiekaro suņa uzticība, zaudētā uzticība cilvēkam. Es paņēmu savaļnieku kaķēnu no ielas. Mežonēnu. Pagāja vismaz pusgads līdz pierada. Tagad pat sētā nenāk rokās, bet istabā guļ blakus gultā, mīļš.

Esari    3 Būtu labi, ja nolūkoto pieaugušo sunci varētu vairākkārt apciemot, pavērot kāds viņš ir....grābt uz dulļo, tikai tapē, ka smuks un mīļš, jo ar kopēji tā saka- nevaig.....vēl jo vairāk- ja mājā ir mazi bērni...
Dzīvnieks ir dzīvnieks, un sveš dzivnieks var būt pat bīstams....

Kucēni- ok...

illbeback  4 2 Salīdzinoši nesen no patversmes suni paņēma man šefs. Sunim ir kāds 1 gads. Viņš jau saka, ka ir ok neskatoties ka viņam ir otrs jau no mazotnes audzināts un ģimenē 10 gadus. Cik biju cimos es teiktu, ka pilnīgi garām. Suns no patversmes nesabiedrisks visu laiku kur pazūd utt. Plus tam pie ķēdes nevar un vēl visādi nosacījumi. Piekrītu teiktajam, ka ar dzīvniekiem var būt visādi, bet domāju, ka lielākā daļa tur esošo dzīvnieku tur nokļūst ne tāpēc, ka iepriekšējā ģimenē ir bijuši ideāli.

HIP    5 Man ir liela pieredze. Es nesen panemu suniti no patversmes. Vinai ir 10 gadi. Nekadas problemas man ar vinu nebija. Vina pierada loti atri. Isteniba, ja tu pats ir labs un atbildigs cilveks, tad nekadas problemas ar suni nebus.

bonifacijs    2 Arii panneemu kaadus 6 gadus vecu aziaatu,un tai passaa dienaa arii mazu kuceenu bezpajumtnieku. Viss bij lloti labi un bij labs tevs un maate jaunajam. un pierada lloti aatri un nekaadu probleemu nebij. lloti uzticiigs un pateiciigs bij liidz sava muuzza beigaam.

Jevpistinija    3 Zinu pazīstamus, kas ņēma no patversmes, bija viss labi. Bija viena paziņa, kas no klīnikas paņēma suni, kur bija ģimenes konflikts - suns vai sieva, suns bija nodots "nošpricēšanai". Paziņai bija problemātiska situācija ģimenē. Vīrs aizgāja, viņa palika ar paņemto suni. Ir jāsaprot, ka dzīvnieks nav mantiņa. Nevajag postēt citātus par pieradināšanu, un tad darīt ko pretēju! Ir jābūt atbildīgiem. Un ir jāsaprot, ka arī tas dzīvnieks ir Personība. Patīk tev, nepatīk - bet ir. Un negaidi lielo PALDIES, KA MANI IZGLĀBI!!! Tad pat var kaut kas jēdzīgs izveidoties. Lai veicas! 😊

kuks10      Vienmēr esmu brīnījies par šiem cilvēkiem,kas dot otru iespēju dzīvniekiem...dzīvnieki ir dažādi kā cilvēki..dzīvotu laukos arī laikam ņemtu suni no patversmes..pilsētas dzīvoklī pietiek ar kaķi,kas arī.. kaut kur no vārtu rūmes ir nācis..)))

Lele    5 Anglijaa pirms Z-sveetkiem laizh sociaalo reklaamu: Dog is for Life, not for just Christmas!
Suns ir uz Muuzhu, ne tikai uz Z-sveetkiem.

Ar to meeginot cilvekiem ieboreet, ka Suns ir katru dienu, suns uz ilgu laiku, suns ir atbildiiba, suns ir izdevumi. Suns nav tikai debiilo Z-svetku eiforijas ietekmes rezultats, ka vienkaarshi gribas kaut ko miilju un puukainu ar ko paspeeleeties 2 nedeeljas...
Kas suni vediis araa? Ir, kur to suni vest araa? Kur suns paliks, kad brauksiet celjojumaa?
Ja shie jautaajumi ir 100x izrunaati un joprojaam visiem gribas suni, tad var skatiities pec sunj...

P.s. vienkarshi atgaadinu visiem :)

sannda    6 Pirms 5 gadiem paņēmu 6-7 gadus vecu sunenīti, bezšķirnes, bet boksera šķirnei līdzīga, šovasar aizgāja uz citiem medību laukiem. Absolūts veiksmes stāsts, nezinu, vai paveicās, vai tiešām no patversmes paņemtie novērtē, ka viņiem ir mājas.

vivjenna    2 Ja ņem ģimenes locekli, nevis gatavu suni konkrētam uzdevumam, tad viss būs okay. Labs suņu kopējs pastāstīs jaunajam saimniekam, gan suņa niķīšus, gan labās īpašības. Suņi dažādi, bet cilvēku prasības arī dažiem ir īpašas...lai gana aitas, nekož vistas, ir ļoti nikns, bet nekož pašam utt. Tad patversmes suns nebūs tas labākais risinājums. Pašai trīs patversmes suņi un esmu apmierinātāka par iepriekšējiem izstādes suņiem.

Puuka_      Pirms 2 mēnešiem paņēmu 9 mēnešus vecu laikveidīgu suni no patversmes, ko pie tam 2 reizes bij tur nodevuši 2 dažādi saimnieki. Gudrs, inteliģents, iejutās jau pirmajā dienā. Kaķim arī pāri nedara.
Patversmē jau pastāsta kaut ko par katru suni, par šo teica, ka bēgot prom, ja nepastaidzina regulāri, bet tā kā man ap māju ir pamatīgs gabals, kur izskrieties, tad šī problēma atkrīt.

edding    3 Pēc manām domām, suni var ņemt tikai tie, kuriem ir privātmāja. Nebūs laika pastaigām, izlaidīs lai skrien.
Kaut kādu krancīti var ņemt bez bailēm, jo patversmēs tiešām suņus labi noraksturo un sameklēs piemērotāko.
Ar visādiem aziātiem, rotveileriem utt. jābūt pieredzējušam suniniekam.
Un jāsaprot, ka tas ir uz gadiem 10-15. Nedrīkst paņemt un vest atpakaļ, vai mežā atstāt. Tā ir dzīva dvēselīte, vienreiz jau nodota.
Kad iešu pensijā, noteikti paņemšu kādu no patversmes, ja sava nebūs.

inaralaima    4 Esmu paņēmusi siamas kaķi,mīlu viņu un lutinu,tomēr viņš pāris reizes gadā iekrīt man kājās.Mums nesakrīt ātrumu -te es par lēnu slēdzu durvis,citreiz ir nopirkta negaršīga pārtika.

Bellatrixa    3 Dzīvnieks nav mantiņa. Tiem mēdz būt ļoti dazhādi raksturi, un cilvēkam ir jāzina, ko dara, tb. smuks un mīļš pūkainītis, ko pamīļot, nebūtu tas labākais izejas punkts izvēlei, jo ar to nevar kā ar mantu - paspēlējies un noliec nost. Mūsējais nebija no patversmes, bet no ielas. Iespaidīgs suns. Bija pateicīgs par iegūtajām mājām, mīlēja saimnieci tā kā nevienu un nomira, sargājot savas jaunās mājas. Arī kaķi ir ņemti no ielas. Jārēķinās, ka būs jāiespringst, bet vienmēr ir bijis tā vērts. Patversmei ir tas pluss, ka kāds jau būs pietiekami iepazinis konkrēto dzīvnieku, lai palīdzētu ar norādēm. Bet galvenais ir negaidīt brīnumus un būt pacietīgam.

kwinta    4 Man nekādu pacietību nevajadzēja, suns kā suns. Pat pēc 10 gadiem, kā pateicu "Nu nāc, klēpīti pasēdi", tā tāds liels zirgs tik trausās man klēpī pasēdēt. Man vispār šķita, ka viņš saprot, ko saku.:)Kad runčuks nokrita no koka un salauza mugurkaulu, suns atveda mani un parādīja, kur tas guļ. Es nemūžam nebūtu iedomājusies viņu meklēt hostu krūmā, bet suns man visādi rādīja, lai eju tur un paskatos.
Sagrieza kāju, nopirkām tādu zābaciņu, zābaks pazuda. Es dusmīga purpinādama vakarā, pustumsā meklēju, saku :"Nu kur ir zābaciņš?", suns atrada un atnesa man. Bija šim kādi mēneši 8-9.

mellene_x    4 paņēmu augustā suni no patversmes...8 g.vecu.... esmu LAIMĪGA...jo suns, audzināts, dresēts bijis... neko negrauž, neko neplēš, NENORMĀLI sabiedrisks... pavadiņā iet...guļ savā vietiņā... klausa komandas.. ideāli.. mīļš bezgala... esmu apmierināta, ar to , ka paņēmu...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu