Dzīvnieku patversmes

Dzīvnieku patversmes - jautājumi un diskusijas

Dzīvnieks no patversmes (26)
Mēs esam nolēmuši adoptēt suni no patversmes. Vai ir kāds, kurš var padalīties ar savu pieredzi? Kā iedzīvojās jaunajā ģimenē, (ne-) pieņēma cilvēkus... Jo viens ir izaudzināt savu dzīvnieku no mazotnes, bet kas cits ...
Pirms 5 gadiem paņēmu 6-7 gadus vecu sunenīti, bezšķirnes, bet boksera šķirnei līdzīga, šovasar aizgāja uz citiem medību laukiem. Absolūts veiksmes stāsts, nezinu, vai paveicās, vai tiešām no patversmes paņemtie novērtē, ka viņiem ir mājas. Man ir liela pieredze. Es nesen panemu suniti no patversmes. Vinai ir 10 gadi. Nekadas problemas man ar vinu nebija. Vina pierada loti atri. Isteniba, ja tu pats ir labs un atbildigs cilveks, tad nekadas problemas ar suni nebus. Anglijaa pirms Z-sveetkiem laizh sociaalo reklaamu: Dog is for Life, not for just Christmas!
Suns ir uz Muuzhu, ne tikai uz Z-sveetkiem.

Ar to meeginot cilvekiem ieboreet, ka Suns ir katru dienu, suns uz ilgu laiku, suns ir atbildiiba, suns ir izdevumi. Suns nav tikai debiilo Z-svetku eiforijas ietekmes rezultats, ka vienkaarshi gribas kaut ko miilju un puukainu ar ko paspeeleeties 2 nedeeljas...
Kas suni vediis araa? Ir, kur to suni vest araa? Kur suns paliks, kad brauksiet celjojumaa?
Ja shie jautaajumi ir 100x izrunaati un joprojaam visiem gribas suni, tad var skatiities pec sunj...

P.s. vienkarshi atgaadinu visiem :)
Mans viedoklis!
Pagājušo gad, mana māte, paņēma no patversmes kucīti, divus gadus vecu..., jauks suņuks, ļoti cilvēku mīloša, arī bērnu!!!
Tā nu sanāca, ka šovasar, mana māte, pēc smagas slimības, aizgāja..., bet suņuks..., tagad pie manīm...., uz patversmi..., roka neceļas....!!!
Man darbs, no agra rīta, līdz vēlam vakaram..., bet neko, suņuks turas..., žēl gan....!
Tad lūk, manas domas, patvermē neturēs agresīvus suņus.....!!!!!
Aizej uz patvermi, pastaigā, apskaties...., gan savējo ieraudzīsi, un vecumam nav nozīmes!!!!
Esmu paņēmusi siamas kaķi,mīlu viņu un lutinu,tomēr viņš pāris reizes gadā iekrīt man kājās.Mums nesakrīt ātrumu -te es par lēnu slēdzu durvis,citreiz ir nopirkta negaršīga pārtika. ··· Dzīvnieku patversmes: Dzīvnieks no patversmes lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu