Dzīvnieki no patversmes

Dzīvnieki no patversmes - jautājumi un diskusijas

Dzīvnieks no patversmes (26)
Mēs esam nolēmuši adoptēt suni no patversmes. Vai ir kāds, kurš var padalīties ar savu pieredzi? Kā iedzīvojās jaunajā ģimenē, (ne-) pieņēma cilvēkus... Jo viens ir izaudzināt savu dzīvnieku no mazotnes, bet kas cits paņemt jau pieauguši ...
Pirms 5 gadiem paņēmu 6-7 gadus vecu sunenīti, bezšķirnes, bet boksera šķirnei līdzīga, šovasar aizgāja uz citiem medību laukiem. Absolūts veiksmes stāsts, nezinu, vai paveicās, vai tiešām no patversmes paņemtie novērtē, ka viņiem ir mājas. Anglijaa pirms Z-sveetkiem laizh sociaalo reklaamu: Dog is for Life, not for just Christmas!
Suns ir uz Muuzhu, ne tikai uz Z-sveetkiem.

Ar to meeginot cilvekiem ieboreet, ka Suns ir katru dienu, suns uz ilgu laiku, suns ir atbildiiba, suns ir izdevumi. Suns nav tikai debiilo Z-svetku eiforijas ietekmes rezultats, ka vienkaarshi gribas kaut ko miilju un puukainu ar ko paspeeleeties 2 nedeeljas...
Kas suni vediis araa? Ir, kur to suni vest araa? Kur suns paliks, kad brauksiet celjojumaa?
Ja shie jautaajumi ir 100x izrunaati un joprojaam visiem gribas suni, tad var skatiities pec sunj...

P.s. vienkarshi atgaadinu visiem :)
Mans viedoklis!
Pagājušo gad, mana māte, paņēma no patversmes kucīti, divus gadus vecu..., jauks suņuks, ļoti cilvēku mīloša, arī bērnu!!!
Tā nu sanāca, ka šovasar, mana māte, pēc smagas slimības, aizgāja..., bet suņuks..., tagad pie manīm...., uz patversmi..., roka neceļas....!!!
Man darbs, no agra rīta, līdz vēlam vakaram..., bet neko, suņuks turas..., žēl gan....!
Tad lūk, manas domas, patvermē neturēs agresīvus suņus.....!!!!!
Aizej uz patvermi, pastaigā, apskaties...., gan savējo ieraudzīsi, un vecumam nav nozīmes!!!!
paņēmu augustā suni no patversmes...8 g.vecu.... esmu LAIMĪGA...jo suns, audzināts, dresēts bijis... neko negrauž, neko neplēš, NENORMĀLI sabiedrisks... pavadiņā iet...guļ savā vietiņā... klausa komandas.. ideāli.. mīļš bezgala... esmu apmierināta, ar to , ka paņēmu... Dzīvniekam pus gads nav liels pierašanas laiks, īpaši, ja iepriekš daudz cietis. Cilvēkam jāiekaro suņa uzticība, zaudētā uzticība cilvēkam. Es paņēmu savaļnieku kaķēnu no ielas. Mežonēnu. Pagāja vismaz pusgads līdz pierada. Tagad pat sētā nenāk rokās, bet istabā guļ blakus gultā, mīļš. ··· Dzīvnieki no patversmes: Dzīvnieks no patversmes lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu