Vistu kaites

bija nesen pirktas vistas, tagad vistām līp ciet acis, deguns burbuļo, šķauda, bija viena tagad jau puse kūts. Nezinu kas par lietu. Šitās lietas var kaitēt arī cilvēkiem?

forele112_1965  1   Putnu gripa(joks)Vielmaiņas traucējumi,jābar ar barību,kas barību kāda barota iepriekš.

Lovetta  3 4 sasaldēšanās vai no barības, ja dod pelējušu, var saslimt
jāattīra kājas jo aiz zvīņām ir kaitēkļi
jābūt tīrai kūtij, nedrīkst būt mitrums
spalvas jāpārbauda jo var būt spalvu ērces utt

Bibine  1 3 Tāpēc katrā reģionā, pilsētā ir PVD, kur var pēc padoma vērsties. Bez jokiem - izklausās ĻOTI NOPIETNI!!!
Šoreiz bez jokiem un sarkasma, pirmdien pēc padomā pie profesionāla speciālista,ar steigu ir jāveic analīzes!

forele112_1965    1 Vai Bibine ir tik traki.agrāk šādas pazīmes arī bija novērotas.Esmu putnkopības speciāliste.Nevajag celt paniku nepamatoti.

Bibine  1 1 Kas kuram traki, bet ja vakar bija slima viena vista un šodien jau puse kūts - tad normāli domājoši cilvēki meklētu profesionālu atbildi uz jautājumu.
Nosauktie sindromi, it īpaši ŠĶAUDĪŠANA, izdaļījumi no DEGUNA tās straujā izplatība starp putniem - NEKO LABU neliecina! Šā vai tā, bet to ierosinātājs ir kāds vīruss, baktērija. Stiprākie putni paliek dzīvi, bet ir nēsātāji, bet vārgie nomirst.
Ja putnu saimnieki putnu slimošanu uztver par normu - tad tā ir vienkārši bezatbildība, kurai nav nekāda attaisnojuma. Man personīgi būtu vienalga, ka "tādiem" visi putni aizlido debesīs, bet kāpēc no šādiem bezatbildīgiem "putnmīļiem" būtu jācieš citiem? Vazājas riņķī pa pasauli un tos baciļus sēj kur pagadās!
Bezatbildība pret putniem!
Bezatbildība pret citiem putnkopējiem!

agraa    1 Labi, pastāstīšu :) Ja iesnas un klepus , tātad par daudz mitruma , iespējams , veidojas pataloģiskās sēnes. Nokaisi ar sausu sienu , labāk ar zāģu skaidām. Vajag ierīkot vēdināšanu , tas būtu ideāli . Lai izārstētu , ja vēl nav atdevušas galu :)) Katru jānoķer , jāizstiepj galvu un uz mēles jānoliek melno piparu graudiņu , ja gal , sūdi , 2,3. ja nevar norīt , jāaizskalo ar ū´deni vai ēļļu. Pēc laiciņa būs veselas. Sveiciens meitenēm :)

Skumjudruva1950    1 Tas ir infekciozais bronhits, zāles var nopirkt vetaptieka un pieliet dzeramajam ūdenim. 2018-03-09

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu