Vistas

Vistas - jautājumi un diskusijas

Vai vistas var ganīt ar elektrisko ganu? (12)
es te mokos ar savām vistām:) jautājums tāds - vai vistas var ganīt ar elektrisko ganu? zosīm tas bija ideāli. a vistas varbūt par dumju?
Šis ir mans mīļākais jautājums no PA. :)
Bučas vistiņām...un lai nedabū pa nagiem.
Sievietes var ar elektrisko ganu ganīt,bet vistas diemžēl ne! http://www.backyardchickens.com
nu šeitam cilvēki dalās pieredzē par vistu ganīšanu elektriskā ganā.
p.s. bet pēc mana skatījuma - gana nopietna uzparikte (un noteikti ne-lēta). Varbūt ir vērts padomāt par stacionāru aploku izveidošanu.
nelīdz, zemenes pogāja vienu gadu nost vistas, aspvilku ar DeLavelu šīm ne silts ne aukst bija. bet nabaga kaķītim kas no pelītēm nāca pa taisno caur zemeņu dobi brēciens bija liels.
tātad, vistām ir bieza spalva, un kājas ir zvīņainas un strāva cauri nesit, bet ja pa knābi dabū, tad gan viņas sajūt.
Vistas gana gailis,vajadzēja zināt.Ja ir divi gaiļi,tiek ganītas sevišķi rūpīgi.Mazohismu jau nevajag pret vistām izvērst,vismaz viņām lai tiek. ··· Vistas: Vai vistas var ganīt ar... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
http://www.minizoosalmini.lv/?mid=6&smid=12&aid=62 Vistas sāk dēt, tad kad vinām nopērk gaili... 7-8; bet ne agraak par martu. Tik veca diskusija,,ka vistas sen apestas,,un perles pardotas,, Vistas sāk dēt aptuveni 6 mēnešu vecumā. ··· Vistas: Cik mēnešos pērļu vistas sāk... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vistu kaites (7)
bija nesen pirktas vistas, tagad vistām līp ciet acis, deguns burbuļo, šķauda, bija viena tagad jau puse kūts. Nezinu kas par lietu. Šitās lietas var kaitēt arī cilvēkiem?
sasaldēšanās vai no barības, ja dod pelējušu, var saslimt
jāattīra kājas jo aiz zvīņām ir kaitēkļi
jābūt tīrai kūtij, nedrīkst būt mitrums
spalvas jāpārbauda jo var būt spalvu ērces utt
Tāpēc katrā reģionā, pilsētā ir PVD, kur var pēc padoma vērsties. Bez jokiem - izklausās ĻOTI NOPIETNI!!!
Šoreiz bez jokiem un sarkasma, pirmdien pēc padomā pie profesionāla speciālista,ar steigu ir jāveic analīzes!
Vai Bibine ir tik traki.agrāk šādas pazīmes arī bija novērotas.Esmu putnkopības speciāliste.Nevajag celt paniku nepamatoti. Labi, pastāstīšu :) Ja iesnas un klepus , tātad par daudz mitruma , iespējams , veidojas pataloģiskās sēnes. Nokaisi ar sausu sienu , labāk ar zāģu skaidām. Vajag ierīkot vēdināšanu , tas būtu ideāli . Lai izārstētu , ja vēl nav atdevušas galu :)) Katru jānoķer , jāizstiepj galvu un uz mēles jānoliek melno piparu graudiņu , ja gal , sūdi , 2,3. ja nevar norīt , jāaizskalo ar ū´deni vai ēļļu. Pēc laiciņa būs veselas. Sveiciens meitenēm :) Tas ir infekciozais bronhits, zāles var nopirkt vetaptieka un pieliet dzeramajam ūdenim. ··· Vistas: Vistu kaites lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Pie kādas temperatūras jāperina pērļu vistiņas? (3)
man uzdāvāja pērļu vistu oliņas un man ir pieejams inkubators, pie kādas temperatūras olas jāperē?
Jāperē pēc pērļu vistas temperatūras. Tā ka jāmēra t sākumam vistai. Laiku pa laikam tā nokāp, lai aizietu savās darīšanās, to arī vajag ievērot. ...dom, ka nekas briesmiigs nenotiks, ja uzgrieziis, kauč kādu standarta temperatuuru-- vista taču ar var izperināt zoss olu... ;) http://gribeni.lv/126-perlu-vistas/
http://m.la.lv/perlvistas/
··· Vistas: Pie kādas temperatūras jāperina... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
pērļu vistas (12)
Man uzdāvināja pērļu vistu un gailīti. viss jau būtu ok, ja šis neapbižotu parastās vistas un gaili kas pie manis dzīvo jau 2 mēneši. Pērles ieņēmušas augstāko laktu ( kur parasti gulēja gailis) un mājiņā, ja ieiet pērle, tad parastās...
Ar pērļvistām tā ir. Samierinies:) Manai krustmātei ir tieši tāpat - tās kūtī ir galvenās:) Bez tam viņām ir skaļas balsis un tās mīl arī palidot...Māsīca vienmēr mājās pagalmā brauc ļoti piesardzīgi, jo nekad nevar zināt, kad kāds putns pēkšņi nelidos pāri ceļam.....:) dzīvnieki paši nodibina hierarhiju pēc savas saprašanas. Mums laukos pērļu vistu saime dzīvoja atsevišķi no parastajām vistām,jo mazais gailis bija dikti nešpetns,un kāvās nepārtraukti! :) Iesaku atsevišķu mītni pērlēm, ja nav atradušas kopīgu draudzīgu valodu ar vietējām. vistas buļjons lietas sakārtotu;)) ··· Vistas: pērļu vistas lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu