pērļu vistas

Man uzdāvināja pērļu vistu un gailīti. viss jau būtu ok, ja šis neapbižotu parastās vistas un gaili kas pie manis dzīvo jau 2 mēneši. Pērles ieņēmušas augstāko laktu ( kur parasti gulēja gailis) un mājiņā, ja ieiet pērle, tad parastās vistas skriešus no mājas ārā. un arī pa pagalmu pērles dzenā vistas. Pērlēm ir ļoti maza galviņa, diezvai sapratīs mani, kad mēģināšu ar viņam sarunāt kko :)

fargo    1 dzīvnieki paši nodibina hierarhiju pēc savas saprašanas.

LaPPa  1 1 Mums laukos pērļu vistu saime dzīvoja atsevišķi no parastajām vistām,jo mazais gailis bija dikti nešpetns,un kāvās nepārtraukti! :)

IKA_10    2 Ar pērļvistām tā ir. Samierinies:) Manai krustmātei ir tieši tāpat - tās kūtī ir galvenās:) Bez tam viņām ir skaļas balsis un tās mīl arī palidot...Māsīca vienmēr mājās pagalmā brauc ļoti piesardzīgi, jo nekad nevar zināt, kad kāds putns pēkšņi nelidos pāri ceļam.....:)

selavi_5      Iesaku atsevišķu mītni pērlēm, ja nav atradušas kopīgu draudzīgu valodu ar vietējām.

Anarhists      vistas buļjons lietas sakārtotu;))

niknis      Nu re, tāpēc jau zolīdiem cilvēkiem ir nerakstīts likums - dzīvlopus nedāvināt, ja vien iepriekš speciāli nav sarunāts.

komsomolka      Jā, man mammai arī bija šitā ķibele.Bet cik atceros, mazais nesadzīvoja tikai ar gaili, lielās vistas mazais mīdīja kā prieks.:D Lielo nokāva.

Lucy  1   Neatradīs arī kopēju valodu,tās pērļu vistas ir kausles...bet skaistas,man viņas patīk.

LaskovijMerzavec      Sena tautas ticejums - ja nevar sadzivot, tad sanaak piedeva zupai...

birutaome      Pērļu gaiļi ir kūdītāji (savā laikā tie sakūdīja zosu tēviņu ar tītaru )nācās piesiet aiz kājas pērļu gaili pēc kāda laika nomierinājās 2015-05-02

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu