Cik bieži jābaro putnu mazuļi ?

Kaķis apēda putnu mammu, tàpēc ienesām mazuļus istabā, barojam ar sliekām, mušām un odiem, dzirdinam arī . Bet nezinu CIK bieži ēdiens jādod ? Kā pa nakti ? Varu droši guleet ?

snakeshit      Nu padomā ar pelēko vielu kā tas notiek dabā. Naktī šie barību atrast nevar, tātad nebaro, bet no rīta gan... rīts iestājas agri, jo agri...ar gaismu, nevis pirmo tramvaju:) Vienam obligāti jānosprāgst!:)) Jābaro ar to, ko konkrētais eksemplārs var atrast apkārtnē un to viņi dara pat ļoti ātri. Iespējams, ka dažas lietas jāsasmalcina... Maivaboļu kāpuri varētu būt ļoti garšīgi, vismaz kad taisīju zālāju, tiem bija liels pieprasījums:)

SniegaRoze  4   kaķis apēda -dabiskā izlase ..mazuļi atstāti citu apēšanai .Atkal dabiskā izlase .Nu nav jaglābj ,jo ta ir dabas prioritāte .Barības ķēde .Puse nomirtu,puse izdzīvotu ..neizdzīvotu -kadu pabarotu .Tīrs olbaltums ,iekšas un smadzenes .Pazvani uz zoo darzu ,tur speci pateiks .

JurisK      Neticami, ka vinji vispaar eed! Kaa mazi beerni - kameer augshaa - jaaeed, kad gulj - nevajaga modinaat. Cerams, ka izmantojat putekljusuuceeju odu un mushu ieguvei?:) Lai veicaas - buus briinums, ja pat viens izlidos!

Marija_Anna      Uz ātrumu nevaru atrast to bilžu stāstu , kā vienus putnēnus meitene izbaroja . Līdz šie paši saviem spārniem aizlidoja . Cik būs piemēroti tālākai dzīvei , to nezinu. Bet var . Vai visus putnus, nezinu.

sandra111    4 priecajos, ka palidzat!
esmu dzirdejusi viedokli, ka nevajag palidzet, nevajag iejaukties dabiskaja atlase-bet tik un ta VIENMER palidzam tados gadijumos.ari maniem berniem tas ta ieaudzinats-nevis gudri spriedelet kada izdomatas frazes, bet reali palidzet nelaime nokluvusiem.
man prieks , ka ari jus tadi esat, lepojos!
mes barojam tiko pavera mutites,,,protams, ka vienmer nepaspejam.pa nakti nebarojam.grutakais ir ar lidinasanu,,,tad jabrien pa visiem kaiminu krumiem un jamekle neizdevusa lidojuma vaininieks!
VELU TEV UN TAVIEM MILAJIEM LAIMI!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu