Putnēni

Putnēni - jautājumi un diskusijas

Cik bieži jābaro putnu mazuļi ? (6)
Kaķis apēda putnu mammu, tàpēc ienesām mazuļus istabā, barojam ar sliekām, mušām un odiem, dzirdinam arī . Bet nezinu CIK bieži ēdiens jādod ? Kā pa nakti ? Varu droši guleet ?
priecajos, ka palidzat!
esmu dzirdejusi viedokli, ka nevajag palidzet, nevajag iejaukties dabiskaja atlase-bet tik un ta VIENMER palidzam tados gadijumos.ari maniem berniem tas ta ieaudzinats-nevis gudri spriedelet kada izdomatas frazes, bet reali palidzet nelaime nokluvusiem.
man prieks , ka ari jus tadi esat, lepojos!
mes barojam tiko pavera mutites,,,protams, ka vienmer nepaspejam.pa nakti nebarojam.grutakais ir ar lidinasanu,,,tad jabrien pa visiem kaiminu krumiem un jamekle neizdevusa lidojuma vaininieks!
VELU TEV UN TAVIEM MILAJIEM LAIMI!
Nu padomā ar pelēko vielu kā tas notiek dabā. Naktī šie barību atrast nevar, tātad nebaro, bet no rīta gan... rīts iestājas agri, jo agri...ar gaismu, nevis pirmo tramvaju:) Vienam obligāti jānosprāgst!:)) Jābaro ar to, ko konkrētais eksemplārs var atrast apkārtnē un to viņi dara pat ļoti ātri. Iespējams, ka dažas lietas jāsasmalcina... Maivaboļu kāpuri varētu būt ļoti garšīgi, vismaz kad taisīju zālāju, tiem bija liels pieprasījums:) Uz ātrumu nevaru atrast to bilžu stāstu , kā vienus putnēnus meitene izbaroja . Līdz šie paši saviem spārniem aizlidoja . Cik būs piemēroti tālākai dzīvei , to nezinu. Bet var . Vai visus putnus, nezinu. Neticami, ka vinji vispaar eed! Kaa mazi beerni - kameer augshaa - jaaeed, kad gulj - nevajaga modinaat. Cerams, ka izmantojat putekljusuuceeju odu un mushu ieguvei?:) Lai veicaas - buus briinums, ja pat viens izlidos! kaķis apēda -dabiskā izlase ..mazuļi atstāti citu apēšanai .Atkal dabiskā izlase .Nu nav jaglābj ,jo ta ir dabas prioritāte .Barības ķēde .Puse nomirtu,puse izdzīvotu ..neizdzīvotu -kadu pabarotu .Tīrs olbaltums ,iekšas un smadzenes .Pazvani uz zoo darzu ,tur speci pateiks . ··· Putnēni: Cik bieži jābaro putnu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
ko darīt ar no ligzdas izkritušu putnēnu? (18)
no ligzdas izkritis žagatas mazulis,,,,ligzda augstu kokā, piekļūšana neiespējama. ar ko viņu barot?samērā liels mazulis.no mums ar dēlu nebaidās. jeb paskaidrot,kas ir dabiskā atlase un, ka ne visi izdzīvo,,,,?jeb tomēr ...
Šovasar jau esmu piedalījies līdzīga nelaimes putna glābšanā. Nekādu problēmu! Ēda sasmalcinātu gaļu, sliekas liels kārums, mušas, dundurus - spēj tik barot. Nevajadzētu dot maizi un tamlīdzīgas lietas. Žagatēns nemācēja dzert ūdeni, tāpēc gaļu deva, pirms tam to izmērcējot ūdenī. Tas nebūs dabas likumu pārkāpums, tikai vēl viena iespēja izdzīvot putna bērnam!:) lidot neaizmirsti maaciit.
barot ir vienC, bet ir veel arii citi pienaakumi.
to dara taa- paliek zem guzinjas pirkstu un viegli pastumj,lai vinsh maacaas rampaaties virsuu. un tad - kaa mazus beernus lidmashiinaa cilaa augshaa lejaa, no saakuma viegli, lai vinsh iemaacaas balansu tureet un veelaak jau, lai vingrina spaarneljus un tur balansu ar tiem.
un taa ,kameer iemaaciisies plivinaaties.
ja ir lauku maaja, protams, kakja nesasniedzamiibas raadiusaa- ligzdveidiigaa imitaacijaa. derees arii arj kaidaam un siena atlikumiem pildiiC piiC kurviitis. tarp ribaam, vienaa saaninjaa, vinjam var uztaisiit laktinju.
grozu nostiprina, lai tas neshuupaajas paaraak un negaazeleejas, no saules un tiesha veeja, pasargaa, piesedzot ar zariem. kljava buus ideaala.
Man šķiet, ka putni ļoti labi panes šādu "mājas" piebarošanu, tas nav tā kā ar meža zīdītājiem, kuri pēc tam brīva vaļā var nomirt badā jo nemāk sagādāt sev pārtiku.
Es ieteiktu vairak piestrādāt pie paskaidrošanas, ka putns visticamāk pie pirmās izdevības aizlidos uz neatgriešanos, tiklīdz tam būs izauguši spārni, citādi būs liela sāpe. Pat ja putns būs no tiem retajiem kuri pēc atgriežas pēc papildporcijām, labāk vispirms bērnu sagatavot uz ļaunāko.
Iemācīt bērnam, ka rūpēties par dzīvniekiem ir pareizi, tas ir apsveicami.
Lidot iemācīsies(ar nelielu palīdzību), galvenais no kaķiem sargāt.
baro un slēp mājā visus spīguļus :D ··· Putnēni: ko darīt ar no ligzdas ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu