Kā mazo toijterjeru iemācīt iet uz paladziņa?

Lūdzu dodiet padomu ,kā lai pieradina mazo Toijterjeru iet nokārtoties uz paladziņu.(mums vēl nav visas potes un esam vēl 2 mēnešus mazi ,tāpēc vēl nevaram iet laukā).
kad nopirkām ,saimniece teica ,kad iet uz paladziņu ,bet aptuveni no četrām čurāšanas reizēm ,tikai viena sanāk uz paladziņa.:)

Lovetta (2015-01-01 12:09)      Nu...visticamāk, ka pirms pilna pusgada tā arī nepieradināsi...jo masulis ir mazulis...viņš tāpat kā mazs bērns ne vienmēr jūt to vajadzību-līdz ar to-kur stāv, tu arī gadās....nav jēgas pērt-nesapratīs tik un tā...nav jēgas mērcēt tajā čurā...
neesmu dzirdējusi-ka māte gadu vecam bērnam bāž sejā piemīztās bikses, bet suņabērnu gan nekaunās tādējādi pārmācīt..
ar pacietību-nemest uzreiz ārā to piečurāto autiņu-lai mazulis saož...izvietot stratēģiski svarīgās vietās vairākus autiņus, par katru trāpījumu paslavēt, nest uz paladziņu katru reizi kad pabarots vai tikko pamodies...nu kkā tā.

limonija (2015-01-01 12:15)      Piekrītu Lovettai - ar pacietību. Nedrīkst klapēt suņabērnu - izaudzināsiet agresīvu kvankšķi, kurš visus apries un aprūks sabiedriskās vietās...Tojam piestāv būt mīlīgam, tas ir mīļdzīvnieks šā vārda tiešajā nozīmē, nevis sargsuns. Daudz ar viņu runājiet - ātri iemācās saprast gan tekstus, gan intonāciju, ļoti apdāvināti sunīši uz komunikāciju;)

Samila (2015-01-01 20:16)      klāj tur, kur iepriekš pačurājis :)
6 mēneši čurāt istabā domāju ir par daudz, tas kā ar bērnu līdz 3 gadiem pamperos. kad varēs vest ārā, ved pēc iespējas biežāk sākumā kaut vai 5, 6 reizes dienā, pakāpeniski normalizēsies. bet to mēnesi jau var paciest ;)

vellamaate (2015-01-02 13:32)      Bērns ir bērns....man meitai mazā taksīte,lidz 6 mēn ta lieta misējās,pastaigā vien un pavaktē:) Un ir līdzeklis,ko uzpūt,ja ir tepiķis,bet ja cits segums.....saliec vairākas tās sedziņas,vienu paku nopirksi,izklāsi un būs OK!:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu