Krievu toiterjers

Krievu toiterjersJūsu pieredze, ar ko būtu jārēķinās šīs šķirnes īpašniekiem, t.i. kāds raksturs, cik bieži jāved ārā, cik bieži slimo, un cik ilgi tāds sīkaliņš vispār dzīvo?

cirteejs  17 11 Nekā personīga- dzīvo kamēr kāds uzkāpj virsū vai nokož kaimiņu kaķis!

Just_  3 13 Mazo šķirņu sunīši parasti dzīvo ilgāk par lielajiem.

hepii  20 6 Tad jau labāk čihu hu nekā krievu toys... tiem manl iekas pat iemācīt īsti neko nevar, vai arī manai paziņai tāds pajocīgs trāpījies.

TeaTime  3 16 nemaz nav taisnība, ka neko iemācīt nevar. Viegli apmācāmi, daudzi šīs šķirnes pārstāvju adžiliti skienam redzēti. Ja kucēns no laba pārojuma, izteiktu slimošanas noslieču nav.
Tāpat nemaz nav tāds somiņā tupētājs, gana aktīvs un skriet mīloš suns.

spaarni  3 1 Nu man ir tikai toiterjerīte, bez krieva :)-tas smaidam, tas nozīmē, ka gandrīz uz pusi mazāka kā iepriekšminētais sunītis.
> Nenopieninopietnajai....man meitai alerģija uz košaka kažociņu, tad šis mazais sunītis pašā laikā.
Raksturs....kā jau pie cilvēkiem....cik suņu, tik raksturu ! Mana ir klusa kā pele, kad neviena nav mājās, kad kāds ir mājās, tēlo suni ....rej, sargā !!!!
Paziņai ir divi-tieši krievu toiterjeri....kucīte jauks dzīvnieks, bet tas puisis !!!!!!!!!....pat es, dzīvniekmīle, varu teikt...kretīns, ne suns !
Ārā ziemā nemaz neiet....kārtojas uz pamperīša...vasarā kā visi suņi.....dienu nodzīvo, gaida un tad auļo ārā :)!
Bet vispār dzīvīgs, ņiprs šunelis, kamēr pašai nebija, domāju nekas prātīgs nevar būt, bet.....gudrs, uzticīgs dzīvnieciņš....ar raksturu :))))

kafelate  9 3 Vot pasakiet kāpēc kaķis var iet uz kastīti, bet šitiem mazajiem šuneļiem māca iet uz pampera, jei bogu nesaprotu?

saullla  2 2 kafelate-manuprāt tas lai tās smiltiņas no kastites ar ķepām netiktu pēc tam pa māju sanestas,sunīšiem patik arī kašāties kārpīties smiltiņās,ieodmājies kas mājās notiktu.....izmet to paladziņu,liec jaunu tīru,varbut kļūdos,bet man liekās tas ir iemesls kapēc.Vismaz loģiski liekās.
Jebkuru dzīvnieciņu paņemot jārēķinās,ka bus jauns ģimenes loceklis,kam bus savs ritms,kam vajadzēs papildus uzmanibu,lpapildus aiku veltīt.

TeaTime  5 9 sunim, lai cik tas mazs vai liels būtu NAV jākārto savas dabiskās vajadzības iekštelpās. Tā ir saimnieku nolaidība un negribēšana tērēt laiku un darboties ar suni. Ja ņemat suni ar domu, kur šis mājās kakās, labāk suni neņemt. Sunim ir jāiet laukā, ja tam neatliek laika, suni ņemt nevajag, gauži vienalga cik lielu/mazu.

werisa  4 3 Suns (jebkurš) ir jāved ārā. Tie, kas pamperojas, cieš no kāda deficīta - bērnu nav, ģimenes nav, mīlestības nav, bet, ja skaitās, ka ir, tad tur ir viss kreizī !!! Mazizmēra suņi dzīvokli bieži vien uztver kā plašo pasauli un mīž gar visiem stūriem. Vienīgais risinājums ir iebāzt to plastmasas būrī vai uzvilkt pretmīšanas bikses. Tas mīž ar visu biksi, bet mēbeles pasargātas.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu