Toiterjers

Toiterjers - jautājumi un diskusijas

Kucēns bez astes (4)
Plānoju iegādāties kucēnu (Krievu toiterjers). Skaists un mīłš bez gala, bet piedzimis bez astītes. Vai tas varētu norādīt uz kādām veselības problēmām?
Ja Tev patiik un tas buus tikai sirdij un nav domaats vaislai un izstaadeem-nem ciet.Ja juuti saubas-aiznes to briinumu pie vetaarsta-lai apskataas. Gauži zēl,ka tā...Astīte taču sunītim galvenais "ķermeņa valodas" instruments. Bet zinu dažus, kuriem tā vnk kupēta vēlāk - veselīgi suņuki. Vienlaik bija tojiem modē tā kupēšana, nu vairs nē. Vetaarstam noteikti jaaparaada. nekādu veselības problēmu nebūs-mili un priecājies par dzīvnieciņu. ··· Toiterjers: Kucēns bez astes lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sunim (krievu tojterjers) lēkmes (11)
Man ir 2.gadus vecs krievu tojterjers,novembrī vinjam sākās lēkmes kas izpaudās kā reiboņi,nestabila gaita, siekalošanās, trīcēšana,njemot sunjuku rokās var sajust ka stīvs ķermenītis, kājas, bet adekvāts visu saprot, ...
Man liekas, ka: reiboņi,nestabila gaita, siekalošanās, trīcēšana šai sugai ir jau no dzimšanas. Suņiem mēdz būt arī epilepsija(krītamais)-radu sunītim ir-slimība izpaužās tieši tāpat kā cilvēkam; Varat vēl aizbraukt uz "Dzīvnieku veselības centru", Candera ielā, Rīgā. Tur strādā kompetenti vet.ārsti. Tā verētu būt epilepsija, manam taksim arī ir un izpaužas līdzīgi aprakstītajam, lēkmes uznāk kad tā teikt uz nervu pamata, tad nu cenšamies suņu pasargāt no visādiem emocionāliem satricinājumiem, arī pārmērīga prieka. Nav ko teikt, ja Jelgavā nelīdzēja, tad nu šaubos vai te kāds ir gudrāks! :( ··· Toiterjers: Sunim (krievu tojterjers) ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā mazo toijterjeru iemācīt iet uz paladziņa? (4)
Lūdzu dodiet padomu ,kā lai pieradina mazo Toijterjeru iet nokārtoties uz paladziņu.(mums vēl nav visas potes un esam vēl 2 mēnešus mazi ,tāpēc vēl nevaram iet laukā). kad nopirkām ,saimniece teica ,kad iet uz paladziņu ,bet ...
Nu...visticamāk, ka pirms pilna pusgada tā arī nepieradināsi...jo masulis ir mazulis...viņš tāpat kā mazs bērns ne vienmēr jūt to vajadzību-līdz ar to-kur stāv, tu arī gadās....nav jēgas pērt-nesapratīs tik un tā...nav jēgas mērcēt tajā čurā...
neesmu dzirdējusi-ka māte gadu vecam bērnam bāž sejā piemīztās bikses, bet suņabērnu gan nekaunās tādējādi pārmācīt..
ar pacietību-nemest uzreiz ārā to piečurāto autiņu-lai mazulis saož...izvietot stratēģiski svarīgās vietās vairākus autiņus, par katru trāpījumu paslavēt, nest uz paladziņu katru reizi kad pabarots vai tikko pamodies...nu kkā tā.
Piekrītu Lovettai - ar pacietību. Nedrīkst klapēt suņabērnu - izaudzināsiet agresīvu kvankšķi, kurš visus apries un aprūks sabiedriskās vietās...Tojam piestāv būt mīlīgam, tas ir mīļdzīvnieks šā vārda tiešajā nozīmē, nevis sargsuns. Daudz ar viņu runājiet - ātri iemācās saprast gan tekstus, gan intonāciju, ļoti apdāvināti sunīši uz komunikāciju;) klāj tur, kur iepriekš pačurājis :)
6 mēneši čurāt istabā domāju ir par daudz, tas kā ar bērnu līdz 3 gadiem pamperos. kad varēs vest ārā, ved pēc iespējas biežāk sākumā kaut vai 5, 6 reizes dienā, pakāpeniski normalizēsies. bet to mēnesi jau var paciest ;)
Bērns ir bērns....man meitai mazā taksīte,lidz 6 mēn ta lieta misējās,pastaigā vien un pavaktē:) Un ir līdzeklis,ko uzpūt,ja ir tepiķis,bet ja cits segums.....saliec vairākas tās sedziņas,vienu paku nopirksi,izklāsi un būs OK!:) ··· Toiterjers: Kā mazo toijterjeru iemācīt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Krievu toiterjers (9)
Jūsu pieredze, ar ko būtu jārēķinās šīs šķirnes īpašniekiem, t.i. kāds raksturs, cik bieži jāved ārā, cik bieži slimo, un cik ilgi tāds sīkaliņš vispār dzīvo?
nemaz nav taisnība, ka neko iemācīt nevar. Viegli apmācāmi, daudzi šīs šķirnes pārstāvju adžiliti skienam redzēti. Ja kucēns no laba pārojuma, izteiktu slimošanas noslieču nav.
Tāpat nemaz nav tāds somiņā tupētājs, gana aktīvs un skriet mīloš suns.
Mazo šķirņu sunīši parasti dzīvo ilgāk par lielajiem. Nekā personīga- dzīvo kamēr kāds uzkāpj virsū vai nokož kaimiņu kaķis! sunim, lai cik tas mazs vai liels būtu NAV jākārto savas dabiskās vajadzības iekštelpās. Tā ir saimnieku nolaidība un negribēšana tērēt laiku un darboties ar suni. Ja ņemat suni ar domu, kur šis mājās kakās, labāk suni neņemt. Sunim ir jāiet laukā, ja tam neatliek laika, suni ņemt nevajag, gauži vienalga cik lielu/mazu. Tad jau labāk čihu hu nekā krievu toys... tiem manl iekas pat iemācīt īsti neko nevar, vai arī manai paziņai tāds pajocīgs trāpījies. ··· Toiterjers: Krievu toiterjers lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu