Ausu ērcītes kaķim

Paņēmām kaķēnu no lauku fermas. Laikam jau piedzimis ar ērcēm ausīs. Esam jau ilgstoši tīrījši ausis, pilinājuši zāles.. Vecajai kaķenei arī skaustā iepilinājām, bet tā neļaujās tīrīt ausis, lai gan līdz šim viņai tādas problēmas nebija 13 gadus dzīvojot šai saulē, nekad ērces nav bijušas. Mazajam kā nāk, tā nāk brīnumi no ausīm :( Vai ir kāda pozitīva pieredze?

Deisa      Arī paņēmu kādreiz kašķainu, ērčainu kaķēnu ar pūžņojošām actiņām. No ausu ērcītēm tikām pilnībā vaļā laikam kādā mēneša laikā, protams, ausis arī tīrot, ne tikai pilinot zāles. Daudz vates kociņu aizgāja. Paralēli arī regulāri mazgāju, jo bija arī blusains, pilināju acīs, jo actiņas pūžņoja. Par laimi - kaķis veselīgs, tagad n-tos gadus nekādas skādes nav bijušas ne ar ausīm, ne acīm, ne ādai.

tava_meitene      Manam minkānam arī bija tāda pati problēma. Gan pilinājām zāles, gan tīrījām, nekas nelīdzēja. Aizvedām pie cita daktera un viņš ieteica sprices. Kopā, ja nemaldos, bija trīs reizes, pa vienai spricei nedēļā. Bet sāpīgas gan, toties tagad ausis tīras.

Lucy    1 ar vates kociņu, tīri ausi,nedēļas laika pazudīs,kā nebijis+ pilieni ausītē

zvirbulis6  2   Vajag nopirkt veterinārajā klīnikā speciālos pilienus un iepilināt austiņā,tad austiņu maigi pamasēt pirkstos un tikai tad ar vates kociņu tīrīt austiņu,nevajag kociņu bāzt ausī,bet tīrīt to,kas ārpusē.Vajag pacietību un tīrīt katru dienu,ērces pazudīs uz visiem laikiem.

Mobb_D      Ar vates kociņu jātīra sākumā katru otro dienu, vēlāk apm katru 5to dienu, apm mēnesi no vietas.
Tiem parazītiem vairošanās cikls esot 2 nedēļas.
Pēc tam ik pa laikam jāskatās vai tā šmuce ausīs nesāk atjaunoties.
Ja sāk, tad atkal tīra.

inaralaima      Savam siamietim lietoju otipax.uzreiz palīdzēja.

Bellatrixa      Ērcīte ir ļoti lipīga, tā kā nekāds brīnums, ka ir arī otram, un tā no viena pie otra, tāpēc tas pasākums bezjēdzīgs, ja neķeras pie abiem kaķiem.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu