Kā lai atradina kaķi skrāpēties?

galu galā nadziņus taču apgriezām. laikam jau ne nagu griešana ne koks kur skrāpēties neatradinās no gultas skāpēšanas? kam ir līdzīgi?

Dzhokonda      Man tāpat, neko nevarējām pasākt, mincis iet skrāpēties uz dēlīša, bet, ja tuvumā ir dīvāns, paķers arī to!:))))

bitija      Kaķis skrāpējas ne jau tāpēc, lai nagus asinātu, bet tāpēc, lai iezīmētu teritoriju. Vajag pamēģināt viņam iestāstīt, ka gulta ir Tava teritorija:) Manējā ļoti labi zina, ko var atļauties.

selnija_      Un teritoriju zīmēt tāpat gribēs! Nu nevar to kaķim aizliegt, bij jādomā agrāk. Atliek tikai veikt saudzējošus pasākumus: pēc iespējas vairāk stratēģiskās vietās iekārtot skrāpējamās virsmas /protams arī parādīt un piedāvāt/.

alexxa      Apstrādāt kaķu nagus nav nekāds grēks,jo tie dažkārt šķeļas un purslojas.dzīvoklī nav kur nodilt,kaķim nav ne peles jāķer,ne kur jārāpjas,no ienaidnieka bēgot.cita lieta ir pilnīga nagu amputācija,tā dzīvniekam ir ilgs un sāpīgs process un es to neatzīstu.Kaķis ir kaķis un ar to vienmēr jārēķinās,ka kaut kur kaut kas būs saskrāpēts.

alexxa      Savam runčam skračdēlīti uztaisīju pati.Nopirku diezgam resnu sizāļu virvi un notinu dēliti,to pēc tam pieskrūvēju pie sienas.Puika jau izrādīja dzīvu interesi par virvi darba procesā,mēģinot noķert un pagaršot un tagad ar tā asina nagus,ka prieks i skatīties ,i klausīties.

Mobb_D      ieviesu ceriņa zaru.
baigi labs skrāpējamais , tik mazliet birst
2009-11-01

ednens      Mans Puknāsis, lai no ritiem mani dabūtu ātrākārā no gultas, sāka skrāpēt gultas galu, ,es vienmēr kā bulta lecu pie leduskapja, kaķi ir ļoti gudri, zina, ko nedrigst.... 2010-04-21

Ingaxx      Tas taču ir kaķis!!!!!!!! 2011-06-25

krauklis1535      Es atradinaaju no taada netikuma, kaa skraapeet meebeles.Vienkarssi regulaari griezu nagus priekssejaam kepaam. 2020-01-11 07:36

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu