Kaķi

Kaķi fotogrāfijas

Mana mīlulīte
Pica
Pica
Mani milie kakisi 2 :)
Heterohromija
Mani milie kakisi 2 :)
Petīcija Pīcka fon Šņore Maršala meita
Heterohromija
Rīts virs ezera jeb pirms ekšena stāvoklis.

Kaķi - jautājumi un diskusijas

Visdrīzāk pie vainas būs sausais gaiss. Jāizdomā mitrināšana telpām (vai nu speciālie gaisa mitrinātāji vai kāds ekonomiski sadzīviskais variants). Un jāpajautā vetam kaut kādus kaķu vitamīnus tieši ādai. jaaliek gaisam mitrinaataajs. Uzregulee savus 50-60 %, bus oki. Arii passai vieglaag elpot buus.Es vispaar, vai nu turu mazliet logu valla, airi ziemaa, vai lietoju to mitrinaataaju, jo radiatori...nu baigi neforssu to gaisu padara. ··· Kaķi: Kaķis sāk kasīties, kad mājās... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kaķis nepārtraukti laizās (6)
Pieklīda jauns pamests runcītis, domājams šai gadā dzimis. Viņš visu laiku laizās un no tā viss ir slapjš. Sprandā iepilināju blusu, ērču pilienus, bet arī tie nav devuši rezultātu. Dzīvoju laukos un līdz vetārstam neesmu ticis. Ko ļaudis...
Kaķis ir stresā. Un izklausās, ka ļoti lielā. Domāju, ka kaut ko nomierinošu viņam vajag iedot. Varbūt balderiāņus? Es tikai minu par tiem balderiāņiem, jo nezinu vai var dot. Tikai zinu, ka pastiprināti laizās no stresa. Jā, stress var būt pie vainas. Bet var arī būt kāda alerģija. Tāpat attārpot vajag.
Sāciet ar to, ka lieciet kaķi mierā, neaiztieciet bez nopietna iemesla, ļaujiet viņam pašam iedzīvoties un nomierināties, pierast pie telpas, pie apstākļiem, netraucējiet un centieties nepievērst viņam uzmanību.
http://jauns.lv/raksts/sievietem/74877-kakitim-stress-ka-to-noteikt-un-ka-palidzet

Te links, tur rakstīts, ka var dot balderijāņus. Un vēl varbūt noliec kādā klusākā stūrī kartona kasti tā lai kaķis tur var ielīst un paslēpties. Ieklāj tur kādu sedziņu. Lai viņš tur var justies drošībā un viens.
Balderiāņus nekastrētam kaķim nevar dot,aizskries kaķenēs uz nedēļu.pēc blusu pilienu iepilināšanas,kaķis regulāri jāpārbauda.Es savu siamieti reizi gadā mazgāju ar atšķaidītu neostomazanu.Blusu un ērču manējam runcim nav,jo lieku arī blusu siksniņu.Tās siksniņas ar piparmētru smaržu neiesaku,jo nepalīdz,lietoju vecās ,labās bez smaržas. Mana, nu jau citos medību laukos, kaķenīte aizklīda no mājām uz diennakti Rīgā. Pirmajā dienā izlaizīja vairākus pleķīšus spalvas. Viņai stress pilnīgi nepārgāja, stāvoklis nedauz uzlabojās, citu reizi sliktāk kļuva, laizījaspalvu ārā visu laiku, pleķi pa pleķim. Aizbraucu mēnesi uz ārzemēm, katru dienu cilvēks gāja pie kaķiem, nebija pamesti, bet kad atbraucu mājās, manai kaķenei spalvas bija uz galvas, astes gala, nedaudz uz muguras un ķepiņu apakšējās daļās. Kaķi ir stresaini un stresu viņiem grūti ārstēt. Jauns kaķītis un ja tikai laizās tiks pats pie veselības. Manai bija 16 gadi. ··· Kaķi: Kaķis nepārtraukti laizās lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
kā pieradināt kaķi ķemmēties? (17)
manā apgādībā nonākusi neķemmēta persiete(paldies ,ka īsspalvaina).un tikko ka ierauga ķemmi,tā kūkums mugura un uzrūciens draudīgs..
Manam patīk ķemmēties pašam. Sākumā arī bēga, līdz kamēr atradām īsto darbarīku. Tagad lielā apaļā cilvēku matu suka iestiprināta vertikāli- viņš 10x dienā pieiet pats un saķemmē sev vaidziņus, bet es pa to laiku ar otru ķemmi darbojos ar muguru un sāniem. Ķemmēju uzmanīgi- lai nav sāpīgi (gari mati arī ļoti sāp, ja uzreiz ar spēku mēģina visā garumā izķemmēt). Sākumā necentos obligāti katru reizi izķemmēt visu kaķi- cik viņš ļāvās, tik ķemmēju, toties tagad viņam ļoti patīk ķemmēties. Nepieradināsi.
Būs ekstrēms piedzīvojums ķemmēt to kaķīti.
Man ir bijusi pieredze, kad kaķim patika, tad viss kārtībā. Otrs runcis jau kopš bērnības neļāvās ķemmēt, ne pa kam. Vienīgā reize, kad izrāda agresiju. Nekā tur nesanāk izķemmēt aiz čupra turot. Var mēģināt, bet man nesanāk.
Persietis tak nav īsspalvains, nocirpts? Varbūt, ka bija kunkuļi.
Diezgan traki ar šitādiem eksemplāriem.
Laime, ja eksemplāram tas patīk, :) bet tā atkarībā no rakstura, manai kuplastei nav problēmu, akceptē pārspēku, patikt nepatīk, bet izķemmēta tiek. Savukārt, draudzenes kaķene nepieļauj tādas procedūras vispār, tā arī pa laikam nekas neatliek kā izcirpt pa kādam kunkulim un viss. manam kakkim arii nepatiik. Nekas, vinnss zina kurss ir saimnieks tomeer. Ruuc savaas uusaas klussu, bet ciesss.Veel jautraak iet, kad es vinam nadzinnus apssanceeju kaadreiz. Esmu vieniigais, kam vinnss "atllau, " to dariit.
Ar vinniem ir taa, nedriiks raustiities pats, tad kakkis sajutiiss paarsvaru uzreiz.
Nekā, ja kaķim nepatīk, tad nepatīk. Man ir 2 persieši, vienam patīk ķemmēties, otram ne. Un ar varu kaķim daudz neizdarīsi, manējais sāk naturāli psihot!!! Diemžēl nonācām tik tālu, ka bija jācērp pie vet. narkozē...Bet nu jau ataudzis smuki:) Nav arī viņam tik karsts šinī trakajā vasarā:) ··· Kaķi: kā pieradināt kaķi ķemmēties? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Sagriezta ķepa sunim (13)
Suns sagriezis ķepu. It kā neklibo, bet pušums laiku pa laikam asiņo. kad sāk dauzīties un lēkāt. Vai noteikti jāved pie vetārsta? Paši, ja iegriežam pirkstos tak neskrienam pie ārsta. Ko labāk darīt, apsaitēt ķepu, vai ļaut pašam laizot...
Laizi savam suņam, ne man!;-)
Es tik ākstos, bet rūgtums ir tev. Ko uztver tik jūtīgi, švaki nervi, tad nav ko te darīt, ja ieliki tēmu, tad rēķinies ar dažādiem komentāriem...!:-D
Bet sunīša žēl, nākas ciest tādas saimnieces dēļ...
Apskaties ķepu, notīri (iztīri brūci), apsaitē un būs labi. Vēl virs saites var uzvilkt un apsaitēt plastikāta maisiņu, suns taču droši vien iet ārā. Divas, trīs dienas (saiti katru dienu maini) un - būs viss OK.
Ja katru suni ar sagrieztu ķepu vestu pie vetārsta, tad jau pieraksts pie vetārstiem būtu trīs mēnešus uz priekšu.
Nu gan, nauda žēl dr. konsultācijai? Varbūt pati varētu mēğināt palīdzēt aplaizīt? Pastaigā ar sagrieztu kājas pirkstu, kas ik pa laikam asiņo...
Suns uz pakaļkājām nestaigā, tādēļ ar rokas pirkstiem nesalīdzini.
Drošāk suni atrādīt vetārstam, gan jau 10 ādas nenoplēsīs :)
Ja daudz asiņo, tad, iespējams, brūcē ir svešķermenis. Un ja vēl pušums ir kontaktā ar zemi, tad nu pilnīgi noteikti pie ārsta. Atceros, reiz pludmalē pie manis atveda puiku, kurš bija sagiezis pēdu. Brūce nebija liela, bet ar gludām malām un asinis tecēja pamatīgi. Brūci nosaitēju un ieteicu aizbildņiem braukt uz tuvējo pilsētu, jo nepārprotami brūce bija jāšuj. Pēc atgriešanās uzzināju, ka brūcē, diezgan padziļi iekšā bija palicis stikla gabaliņš, ko konstatēja tikai izmeklējot slimnīcā. ··· Kaķi: Sagriezta ķepa sunim lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ja runa iet par spalvām, tad nevienam normāli barotam kaķim spalvas ārā nekrīt. Ja zvēriņu baro ar atkritumiem, tad gan visa māja būs kā pēc anoreksijas un kokaīna māktas 49kg/189cm modeles apmeklējuma. Pazīstu daudzus kaķus, arī padsmit gadus veciem spalvas mazliet krājas tikai tajos midzenīšos, kur dzīvnieks parasti guļ. Noteikti jāņem vērā, ka kaķis - tās ir rūpes un atbildība uz 10, 15, varbūt visiem 20 gadiem. Ja vienkārši gribas mājās kaut ko dzīvu un pūkainu, labāk paņemt šinšilu vai degu, ja budžets mazāks. Tie arī ir nestulbi radījumi, tipina apkārt, spēlējas. Ja tomēr ļoti gribas kaķēnu, tad labāk kādu smuku no patversmes. Savādāk pilna pasaule ar kaķiem, ko nopērk un jau pēc brīža mēģina iesmērēt kādam citam vai vienkārši izmet uz ielas. Kaķa pilns nosaukums ir "mājas kaķis", respektīvi, tam pienāktos dzīvot mājās ar cilvēkiem ;) Visi ir piemēroti, ja no mazotnes pieradina, bet katram savs raksturs. To mainīt nevarēs, vajadzēs sadzīvot un atrast kopīgu valodu. Ja reiz parādīsi, kas ir ārā un sajutīs brīvību, tad rēķinies ar to, ka būs grūti, praktiski neiespējami iestāstīt, ka ārā neies. neviena. Man bija 20 gadus dziivoklii parasts melns kakkkiitis. Ne es vinnu atnesu uttt, bet....nu neiesaku. Mociibas gan vinnam, gan cilveekiem.Tikai sava maajaa, ar savu zaaliiti laukaa, ar savu dziivi laukaa...! kā nav žēl spīdzināt šos dzīvniekus - ar spundēšanu dzīvoklī. Kaķis ir un paliks plēsējs, kuram vajag savu vietu un laiku. Savu brīvību un ego izpausmi, atļauties brīvi būt plēsējam medīt peles.... vēl viens naba kaķis tiks žorgāts Ja bail no spalvām, tad dzīvnieku vispār nevajag turēt. Jau iepriekš jārēķinās arī ar saplēstām vāzēm, sagrauztiem apaviem, noplēstām tapetēm, izdīrātām audio tumbām utt. Tas var būt simtos eur zaudējumu. Vēl jārēķinās ar slimībām, kuru ārstēšana izmaksā simtos.

Es tomēr ieteiktu sugas kaķi, jo tie ir vārgi un lēnīgi. Es savus parastos sētas kaķus dzīvoklī nevaru noturēt - plēšas ārā, temperaments tāds. Man patīk ņevas maskarādes, bet tā ir gaumes lieta.
··· Kaķi: Kura kaķu škirne vispiemerotaka... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kad savu runci kastrēju, man arī veselu lekciju nolasīja, ka jādod sausā barība, da i tikai diētiskā, jo kastrētam ir lielāka iespēja aptaukoties utt. utjp. Sākumā tā arī darīju un tad mazgājot pamanīju, ka šis pavisam izkāmējis (dēļ kuplā kažoka to var pamanīt tikai slapiņam). Atmetu ar roku un tagad baroju ar svaigu gaļu, konserviem un parasto sauso, viss kārtībā. Tiesa gan, manam minkanam ir aktīvs dzīvesveids, dabū ārā izskrieties un arī mednieks nadzīgs. Mājās tupošajiem laikam tiešām diētisku pārtiku vajag, lai gan konservos ir liels procents ūdens un tie tik barojoši nemaz neesot. Neticu es tai sausajai barībai.Kaķis ir gaļēdājs, kur jūs esat redzējuši,ka viņš ēstu sakaltušu peli. to bonacure - kaķi dabiskajā vidē medī putnus un sīkos grauzējus, apēd tos ar visiem kauliem, tā kā grauzt viņiem ir vajadzīgs! Ir arī kaķiem zāles ēšanas periodi, kad vajag izmēzt zarnu traktu un uzņemt vielas, kas gaļā nav. taapat kaa cilveeki,arii kakiem ir nosliece uz aptaukosanos.Vienam ir,otram nav.Taapeec ir jaapaveero un jaabaro peec reaalaas esosaas situaacijas.Mans runcis arii kastreets,bet kaarns kaa asaka.bariibaa izveeliigs,tiek barots gan ar konserviem,kan sauso bariibu,esmu prieciiga,ka vispaar ko eed.Laukos bija runcis,nekastreets un taa nobarojies,ka knapi kusteejaas. galvenais nedot lielveikalu krāsaino barību, kastrētam tā slikti jo īpaši ··· Kaķi: vai kastrētam runcim ir jādod... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Divi pretēja dzimuma kaķi (abi sterilizēti) vienā mājā pēkšņi nesadzīvo (1)
Sākumā mājā bija kaķenīte. Pēc dažiem mēnešiem mājā ienāca runčuks - abi viena vecuma. Abi bija draudzīgi, kopā gulēja, viens otru mazgāja, spēlējās un viss bija ļoti labi. Apm. 7 mēn vecumā abiem kaķiem tika veikta sterilizācija. Kļūstot...
Man draugiem ir divi sterilizēti kaķi,ir dienas kad saplūcas,ir dienas kad dzīvo draudzīgi,lai nu kā....paši noteikti nesaprot,kas ir kas :) ··· Kaķi: Divi pretēja dzimuma kaķi (abi... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kaķis čurā netālu no kastes (13)
Mums ir 5 mēnešus vecs kaķēns, runcis. Kaķis jau no pirmajām dienām sāka nokārtoties kastītē, kuru novietojām vannas istabā. Taču pagāja apmēram 1,5 mūsu mājās un pēkšņi kaķēns pačurāja stūrī - tieši pie ieejas vannas istabā (burtiski 30...
Pie vetārsta esat bijuši? Kaķis rāda, ka nav kas ar viņu kārtībā iezīmē teritoriju, izkastrē, varbūt pārstās :) viņam kaut kas nepatīk, var būt garas stundas viens pats dzīvojas? barbariski ,bet ar purnu čurās ,un pēc tam kastē.....pārbaudīts -strādā,no vecmāmiņu laikiem! Varbūt nomainījāt smiltis? Jāizvairās no smaržīgajām smiltīm, tās var kaķim nepatikt. ··· Kaķi: Kaķis čurā netālu no kastes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ar ko pielabināties kaķim, lai viņš pārstātu plēst mīkstās mēbeles? (30)
Esmu izmisumā: mana kaķene ir iedomājusies, ka esmu nopirkusi jauno dīvānu komplektu priekš viņas asajiem naģeļiem. Johaidi ar ārā,...tās mēbeles i ne lēti pirktas, paprāvu laiciņu pa kapeikai krāju, lai reiz pie sen kārotā mēbeļu...
Tāpēc jau arī plēš, ka imitācija - grib īstas ādas :D Vēl jau var ar mietu stāvēt pie smalkā dīvāna un mežonīgi aurot katru reizi, kad kaķis uz to pusi paskatās :). Tā teikt - refleksu veidot...:)) ...poņal- runci vaig...! :D Piepei pašai vaig veci- ta i kaķis ātri savu vietu ielagos! :D Kaut kur dzirdēju šādu metodi - kaķa nagu asināmo vietu vajagot ierīvēt ar vīrieša urīnu, jo kaķis nagus asinot iezīmē teritoriju. Ja nopietnāk tad pamēģini izmazgāt ar terpentīnu. No buldurjāņiem kačai tikai kaifs būs un nekas vairāk. Kaut kas stāstīja, ka viņa mašīnai visi sētas ruņči iet ar līkumu, jo ir dabūjuši ar elektrošoku. ··· Kaķi: Ar ko pielabināties kaķim, lai... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Britu īsspalvainā kaķene - sapārošana (1)
Kaķenīte ir jau gadu veca..."gribulis" jau kādas 6 reizes ir bijis....vispār pēdējā laikā 4 dienas viņa man iet pa gaisu,pat žēl noskatīties. Tad nedēļu ir miers un tad atkal sākas... Tā kā runci atrast nebij tik viegli,nācās ciest......
Kaķene pie runča jāatstāj vismaz 3 dienas! Tajā laikā runci laukā laist nedrīkst. Ja runcis savu darbiņu nav līdz galam paveicis, tad laukā neies.
Vispirms gan viņus vajadzēja sapazīstināt...ar sedziņu apmaiņu uz kurām gulējuši, lai ir jau pazīstams aromāts.
Kaķenei ir jābūt visam līdz - edienam ar trauku, ūdens trauciņam un arī smilšu kastei!!
··· Kaķi: Britu īsspalvainā kaķene -... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu