Kaķi

Kaķi fotogrāfijas

Mana mīlulīte
Pica
Pica
Mani milie kakisi 2 :)
Heterohromija
Mani milie kakisi 2 :)
Petīcija Pīcka fon Šņore Maršala meita
Heterohromija
Rīts virs ezera jeb pirms ekšena stāvoklis.

Kaķi - jautājumi un diskusijas

Sagriezta ķepa sunim (13)
Suns sagriezis ķepu. It kā neklibo, bet pušums laiku pa laikam asiņo. kad sāk dauzīties un lēkāt. Vai noteikti jāved pie vetārsta? Paši, ja iegriežam pirkstos tak neskrienam pie ārsta. Ko labāk darīt, apsaitēt ķepu, vai ļaut pašam laizot...
Laizi savam suņam, ne man!;-)
Es tik ākstos, bet rūgtums ir tev. Ko uztver tik jūtīgi, švaki nervi, tad nav ko te darīt, ja ieliki tēmu, tad rēķinies ar dažādiem komentāriem...!:-D
Bet sunīša žēl, nākas ciest tādas saimnieces dēļ...
Apskaties ķepu, notīri (iztīri brūci), apsaitē un būs labi. Vēl virs saites var uzvilkt un apsaitēt plastikāta maisiņu, suns taču droši vien iet ārā. Divas, trīs dienas (saiti katru dienu maini) un - būs viss OK.
Ja katru suni ar sagrieztu ķepu vestu pie vetārsta, tad jau pieraksts pie vetārstiem būtu trīs mēnešus uz priekšu.
Nu gan, nauda žēl dr. konsultācijai? Varbūt pati varētu mēğināt palīdzēt aplaizīt? Pastaigā ar sagrieztu kājas pirkstu, kas ik pa laikam asiņo...
Suns uz pakaļkājām nestaigā, tādēļ ar rokas pirkstiem nesalīdzini.
Drošāk suni atrādīt vetārstam, gan jau 10 ādas nenoplēsīs :)
Ja daudz asiņo, tad, iespējams, brūcē ir svešķermenis. Un ja vēl pušums ir kontaktā ar zemi, tad nu pilnīgi noteikti pie ārsta. Atceros, reiz pludmalē pie manis atveda puiku, kurš bija sagiezis pēdu. Brūce nebija liela, bet ar gludām malām un asinis tecēja pamatīgi. Brūci nosaitēju un ieteicu aizbildņiem braukt uz tuvējo pilsētu, jo nepārprotami brūce bija jāšuj. Pēc atgriešanās uzzināju, ka brūcē, diezgan padziļi iekšā bija palicis stikla gabaliņš, ko konstatēja tikai izmeklējot slimnīcā. ··· Kaķi: Sagriezta ķepa sunim lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ja runa iet par spalvām, tad nevienam normāli barotam kaķim spalvas ārā nekrīt. Ja zvēriņu baro ar atkritumiem, tad gan visa māja būs kā pēc anoreksijas un kokaīna māktas 49kg/189cm modeles apmeklējuma. Pazīstu daudzus kaķus, arī padsmit gadus veciem spalvas mazliet krājas tikai tajos midzenīšos, kur dzīvnieks parasti guļ. Noteikti jāņem vērā, ka kaķis - tās ir rūpes un atbildība uz 10, 15, varbūt visiem 20 gadiem. Ja vienkārši gribas mājās kaut ko dzīvu un pūkainu, labāk paņemt šinšilu vai degu, ja budžets mazāks. Tie arī ir nestulbi radījumi, tipina apkārt, spēlējas. Ja tomēr ļoti gribas kaķēnu, tad labāk kādu smuku no patversmes. Savādāk pilna pasaule ar kaķiem, ko nopērk un jau pēc brīža mēģina iesmērēt kādam citam vai vienkārši izmet uz ielas. Kaķa pilns nosaukums ir "mājas kaķis", respektīvi, tam pienāktos dzīvot mājās ar cilvēkiem ;) Visi ir piemēroti, ja no mazotnes pieradina, bet katram savs raksturs. To mainīt nevarēs, vajadzēs sadzīvot un atrast kopīgu valodu. Ja reiz parādīsi, kas ir ārā un sajutīs brīvību, tad rēķinies ar to, ka būs grūti, praktiski neiespējami iestāstīt, ka ārā neies. neviena. Man bija 20 gadus dziivoklii parasts melns kakkkiitis. Ne es vinnu atnesu uttt, bet....nu neiesaku. Mociibas gan vinnam, gan cilveekiem.Tikai sava maajaa, ar savu zaaliiti laukaa, ar savu dziivi laukaa...! kā nav žēl spīdzināt šos dzīvniekus - ar spundēšanu dzīvoklī. Kaķis ir un paliks plēsējs, kuram vajag savu vietu un laiku. Savu brīvību un ego izpausmi, atļauties brīvi būt plēsējam medīt peles.... vēl viens naba kaķis tiks žorgāts Ja bail no spalvām, tad dzīvnieku vispār nevajag turēt. Jau iepriekš jārēķinās arī ar saplēstām vāzēm, sagrauztiem apaviem, noplēstām tapetēm, izdīrātām audio tumbām utt. Tas var būt simtos eur zaudējumu. Vēl jārēķinās ar slimībām, kuru ārstēšana izmaksā simtos.

Es tomēr ieteiktu sugas kaķi, jo tie ir vārgi un lēnīgi. Es savus parastos sētas kaķus dzīvoklī nevaru noturēt - plēšas ārā, temperaments tāds. Man patīk ņevas maskarādes, bet tā ir gaumes lieta.
··· Kaķi: Kura kaķu škirne vispiemerotaka... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kad savu runci kastrēju, man arī veselu lekciju nolasīja, ka jādod sausā barība, da i tikai diētiskā, jo kastrētam ir lielāka iespēja aptaukoties utt. utjp. Sākumā tā arī darīju un tad mazgājot pamanīju, ka šis pavisam izkāmējis (dēļ kuplā kažoka to var pamanīt tikai slapiņam). Atmetu ar roku un tagad baroju ar svaigu gaļu, konserviem un parasto sauso, viss kārtībā. Tiesa gan, manam minkanam ir aktīvs dzīvesveids, dabū ārā izskrieties un arī mednieks nadzīgs. Mājās tupošajiem laikam tiešām diētisku pārtiku vajag, lai gan konservos ir liels procents ūdens un tie tik barojoši nemaz neesot. Neticu es tai sausajai barībai.Kaķis ir gaļēdājs, kur jūs esat redzējuši,ka viņš ēstu sakaltušu peli. to bonacure - kaķi dabiskajā vidē medī putnus un sīkos grauzējus, apēd tos ar visiem kauliem, tā kā grauzt viņiem ir vajadzīgs! Ir arī kaķiem zāles ēšanas periodi, kad vajag izmēzt zarnu traktu un uzņemt vielas, kas gaļā nav. taapat kaa cilveeki,arii kakiem ir nosliece uz aptaukosanos.Vienam ir,otram nav.Taapeec ir jaapaveero un jaabaro peec reaalaas esosaas situaacijas.Mans runcis arii kastreets,bet kaarns kaa asaka.bariibaa izveeliigs,tiek barots gan ar konserviem,kan sauso bariibu,esmu prieciiga,ka vispaar ko eed.Laukos bija runcis,nekastreets un taa nobarojies,ka knapi kusteejaas. galvenais nedot lielveikalu krāsaino barību, kastrētam tā slikti jo īpaši ··· Kaķi: vai kastrētam runcim ir jādod... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Divi pretēja dzimuma kaķi (abi sterilizēti) vienā mājā pēkšņi nesadzīvo (1)
Sākumā mājā bija kaķenīte. Pēc dažiem mēnešiem mājā ienāca runčuks - abi viena vecuma. Abi bija draudzīgi, kopā gulēja, viens otru mazgāja, spēlējās un viss bija ļoti labi. Apm. 7 mēn vecumā abiem kaķiem tika veikta sterilizācija. Kļūstot...
Man draugiem ir divi sterilizēti kaķi,ir dienas kad saplūcas,ir dienas kad dzīvo draudzīgi,lai nu kā....paši noteikti nesaprot,kas ir kas :) ··· Kaķi: Divi pretēja dzimuma kaķi (abi... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kaķis čurā netālu no kastes (13)
Mums ir 5 mēnešus vecs kaķēns, runcis. Kaķis jau no pirmajām dienām sāka nokārtoties kastītē, kuru novietojām vannas istabā. Taču pagāja apmēram 1,5 mūsu mājās un pēkšņi kaķēns pačurāja stūrī - tieši pie ieejas vannas istabā (burtiski 30...
Pie vetārsta esat bijuši? Kaķis rāda, ka nav kas ar viņu kārtībā iezīmē teritoriju, izkastrē, varbūt pārstās :) viņam kaut kas nepatīk, var būt garas stundas viens pats dzīvojas? barbariski ,bet ar purnu čurās ,un pēc tam kastē.....pārbaudīts -strādā,no vecmāmiņu laikiem! Varbūt nomainījāt smiltis? Jāizvairās no smaržīgajām smiltīm, tās var kaķim nepatikt. ··· Kaķi: Kaķis čurā netālu no kastes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ar ko pielabināties kaķim, lai viņš pārstātu plēst mīkstās mēbeles? (30)
Esmu izmisumā: mana kaķene ir iedomājusies, ka esmu nopirkusi jauno dīvānu komplektu priekš viņas asajiem naģeļiem. Johaidi ar ārā,...tās mēbeles i ne lēti pirktas, paprāvu laiciņu pa kapeikai krāju, lai reiz pie sen kārotā mēbeļu...
Tāpēc jau arī plēš, ka imitācija - grib īstas ādas :D Vēl jau var ar mietu stāvēt pie smalkā dīvāna un mežonīgi aurot katru reizi, kad kaķis uz to pusi paskatās :). Tā teikt - refleksu veidot...:)) ...poņal- runci vaig...! :D Piepei pašai vaig veci- ta i kaķis ātri savu vietu ielagos! :D Kaut kur dzirdēju šādu metodi - kaķa nagu asināmo vietu vajagot ierīvēt ar vīrieša urīnu, jo kaķis nagus asinot iezīmē teritoriju. Ja nopietnāk tad pamēģini izmazgāt ar terpentīnu. No buldurjāņiem kačai tikai kaifs būs un nekas vairāk. Kaut kas stāstīja, ka viņa mašīnai visi sētas ruņči iet ar līkumu, jo ir dabūjuši ar elektrošoku. ··· Kaķi: Ar ko pielabināties kaķim, lai... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Britu īsspalvainā kaķene - sapārošana (1)
Kaķenīte ir jau gadu veca..."gribulis" jau kādas 6 reizes ir bijis....vispār pēdējā laikā 4 dienas viņa man iet pa gaisu,pat žēl noskatīties. Tad nedēļu ir miers un tad atkal sākas... Tā kā runci atrast nebij tik viegli,nācās ciest......
Kaķene pie runča jāatstāj vismaz 3 dienas! Tajā laikā runci laukā laist nedrīkst. Ja runcis savu darbiņu nav līdz galam paveicis, tad laukā neies.
Vispirms gan viņus vajadzēja sapazīstināt...ar sedziņu apmaiņu uz kurām gulējuši, lai ir jau pazīstams aromāts.
Kaķenei ir jābūt visam līdz - edienam ar trauku, ūdens trauciņam un arī smilšu kastei!!
··· Kaķi: Britu īsspalvainā kaķene -... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Nieru mazspēja kaķim (10)
Vai kaķim ar hronisku nieru mazspēju drīkst dot Ortosifona tēju, kas domāta cilvēkiem ar šo pašu kaiti? Kur varētu uzzināt, kādi augi kaķiem indīgi? Kaķis jau ilgstoši tiek ārstēts, un nu jau iet uz labo pusi. Gribētu izmēginat arī...
Parasti jau kaķis pats zina ko viņam vajag un kā ārstēties, ja vien nedzīvo iesprostots 4 sienās! Ir vetārsti, kuri nodarbojas ar homeopātiju. Piemēram, klīnikā Toto, Slokas ielā, Rīgā. visiem kaķīšiem un to saimniekiem un saimniec;em- līgo, līgo! VETĀRSTS ZINĀS saraksts : http://www.aspca.org/pet-care/animal-poison-control/cats-plant-list ··· Kaķi: Nieru mazspēja kaķim lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kaķis ņaud (15)
Mans kaķis jau nedeļu no vietas visu laiku ņaud kad pasaka nedrīkst tad uz mirkli ir miers bet tad atkal no gala sakas. Cik noprotu tagad nav kaķu laiks un viņam nekas nesap un viss ir kartibā bet kādēļ viņš tā dara??
Pabarot arī vajag!!!! Izlaid ārā un miers! Šogad ņaud ne tikai tavs kaķis,bet meklēšanās var sākties arī ātrāk.
Vēl viens iemesls var būt,ka kaķim trūkst uzmanības vai viņš visu dienu ir viens
Priecājies, ka nerej :D

Bet ja nu bišku nopietnāk, tad es savējam pamurrāju pretī un man tiek atbildēts ar to pašu :)
pavēro, kad ņaud.. vai ir kādas likumsakarības.. pirms ēšanas, pēc.. pirms tualetes..pēc.. kad atnāc mājās, kad sēdi oho:).. tad varbūt ko var iečekot.. ja nu nierītes peļukam sāp vai kas cits.. ja pačubina klēpī vai rimstās?.. jā, bet visdrīzāk es arī par to kaķu laiku domātu.. ··· Kaķi: Kaķis ņaud lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kaķene met spalvu (11)
Man ir nepilnu gadu veca kaķene kura dzīvo laukos bet problēma ir tāda ka viņa nepārtraukti met apmatojumu manu prāt ka tas ir dēļ zivīm jo viņa nesaņem nekādu barību no veikala un no govs piena tas nevar tā būt.😏
Viņa ēd ko ? Tikai zivis?? :)

Zivis jāuzkarsē, tad var iedot kādu.
Svaigās zivīs ir tiamināze, kas noārda šādus tādus vitamīnus...
Kaķis ir ieprogrammēts uz peli, ūdeni un sauli. No saules cilvēks dabū D vitamīnu, kaķis , savukārt C.
Mani kaķi ēd visu, kas viņiem ienāk prātā. Labprāt ēd smalki sagrieztas svaigās aknas, malto gaļu , vistu nevārītu, gan vārītu, sauso barību(klāt jābūt svaigam ūdenim), zivis, pienu, rūgušpienu, jēlu olas dzeltenumu.Spalva varētu pastiprināti iet nost, ja ir cērmes. Vasaras laikā tie paši attīrās ar zaļo zālīti. Ziemā, gan vajadzētu profilaksei kādu pretcērmju līdzekli.
Suņiem atkal citas problēmas.
Ja kaķim dod govs pienu, tad būs ne tikai šķidrs vēders, bet var iedzīvoties arī alerģijā, jo govs piena laktoze to var izraisīt! Un ja dod svaigas zivis un jēlu gaļu, tad obligāti kaķis ir jāattārpo! Es visu laiku gan sunim , gan kaķim dodu pa jēlai olai, kaķim pienā,, sunim uz biezpiena . Un sauso barību, ne pašu prastāko, jo tur ir vitamīni. Spalva skaista, spīdīga. Arī svaigu gaļu pērkam. Suns un kaķis mājās nav lēts prieks . Ar zivīm nedrīkst aizrauties, jo kaķis pēc būtības ir gaļēdājs. Ja zivis par daudz, tad spalva nāk nost pastiprināti. Var iedot divreiz nedēļā, protams nepārbarojot. No piena būs mīksts vēders un ""vieglas kājas"", jo ir par treknu kaķim. Garšo viņiem piens. Reizēm iedodu veikalā pirkto un protams nedaudz, vienā reizē apmētram 30-40 gr. ··· Kaķi: Kaķene met spalvu lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu