Šinšila

ŠinšilaMan ļoti patīk šinšilas,vēlos iegādāties.
Bet, ļoti maz zinu par šiem skaistuļiem....!

Trusis_LiRu    1 Ieteiktu pirms iegādāšanās uzzināt vairāk. Ļoti nodrīgi ir vai nu parunāt ar zoveikala pārdevējām, vai arī pameklēt informāciju iekš google, katrā ziņā noderīgāk, nekā uzdot šādus jautājumus iekš oho, kur daži dzīvnieku mīļi savus suņukus baro ar šokolādi un iesaka tā rīkoties arī citiem...

nenopietninopietna  1 2 Audzēsi kažociņu? ;) Tie tiešām ir skaisti un ļoti mīksti un arī ļoti dārgi...! :)))))))

ievin  1   Šinšila nemaz nav tik dārga kā to būris.Speciāli piemērots viņām.Nu nezinu kas tur no viņiem labs.Ne rokās paņemt,ne apmīļot.To viņi necieš.Ja palaiž paskraidīt pa dzīvokli,tad noteikti jāreiķinās kad kautko apgrauzīs.Vajadzīgas speciālas smiltis kur viņiem mazgāties.Nu tad jau labāk kaķis mājās.

kaiji    1 Nemaz nepiekrītu ievin.Šinšila ir ļoti mīļa un gudra būtne.Jā,protams visu piederumu iegāde(tai skaitā arī būris)var maksāt normālu naudiņju,bet prieks no dzīvnieciņja un jaunā draudziņja mīlestība nav mērojama naudā.
Šinšilas ir protams ar savu raksturu.Tās ir no grauzēju dzimtas,bet...Viņām ir labi attīstīts intelekts.Ja šinšila pierod pie saimnieces,tad viegli pakļaujas dresūrai.Ar laiku viņja atsauksies uz savu vārdu un ne sarežgītām komandām.Tās ir jāaudzina...Kā bērnus...Un viņjas ir ļoti mīļas...Ar laiku pat sāksi saprast no skaņu intonācijas,ko viņja grib tev pateikt.:)))
Kas attiecas uz finansēm tad...Kā to ņem...
Mēdz būt tādas sugas kas maksā aptuveni 30 LS,bet ir arī par 60latiem.Izvēle tava...

gika      lai nu kas bet ne jau šinšilas pakļaujas dresūrai..to var necerēt!!! Un ja palaiž paskriet pa dzīvokli, viņa neko negrauž, bet gan lēkā kur var uzlēkt...liekas drīz pa lustru arī sāks lēkāt! Un naktīs viņa nemāk uzvesties...grauž un lēkā...kā tu cilvēks gulēsi? Bet pirms ņem mājās dzīvnieciņu, padomā vai spēsi veltīt viņai pietiekami daudz laika...šinšila dusmosies ja tu viņu bieži atstāsi vienu...viņai nepietiek ar divstāvīgu būri un pilnu bļodu barības..pietam..barību viņa lasa laukā un ir lietas ko viņa neēd..tas liek domāt, ko ražotāji sabāž kastītēs lai tik būtu lielāki realizācijas apjomi...

nala    1 Domāju,ja gribi lētāku un vieglāk pieradināmu eksemplāru,ņem dzīvnieciņu no šinšilu fermas-ir arī tādi sludinājumi.Tad var dabūt jaunuli,ar kuru kontakts veidosies vieglāk.Vecie un daudz pieredzējušie veikala eksemplāri uz draudzību tik lēti neparakstās.

Maverick_klons_Nr2      Jauki, mīļi dzīvnieciņi. Pa dienu guļ, pa nakti - grauž un skandalē :) Grauž visu, kam tikt klāt - man jau ir apgrauzusi dīvānu, mēbeles, kabeļus un visu pārējo :)))

Par dresēšanu - iespējams, ka var izmācīt, esmu redzējis vienu "jocīgo" vīru, kurš staigā apkārt pa pilsētu, bet šinšila viņam paklausīgi sēž uz kakla. Manējā ir pārāk kustīga, visu laiku mēģina kaut kur skriet un lekt.

sabrina      Šinšila nav interesanta, tad jau labāk žurciņa, tā ir gudra un daudz ko var iemācīt, manējā pat savu vārdu zin un pat palaista paskrieties dārzā prom nemūk. 2012-08-12

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu