Kādu kaķu šķirni ieteiktu iegādāties? Kuri viss draudzīgāki? Pieredze?

Dvinsky    32 Bezšķirnes parasto.

Spodris    5 Katram kaķim raksturs ir individuāls, tā vispārīgi diez var varēs pateikt

Meloni  3 6 Kamēr kaķēns, tikmēr sirmi mati...Visi traki, šķirnes vai bezšķirnes! 😄

Sigvarts60  7 22 Šķirnes kaķi ir vetārstu pastāvīgie pacienti. Bezšķirnes kaķiem tādi nav vajadzīgi.

Rudaabestija  1 7  foto Vai īsspalvainu, vai garspalvainu? Ja pirmie un netraucē murkšķēšana, tad burmas,burmillas, devonas, kornvolas reksi, orientāļi, ja nav nekas pret plikajiem , tad sfinksi. Ja patīk pūku mākoņi un nav slinkums paķemmēt, tad persieši, meinkūni, ragdoli, sibīrieši, norvēģi,somālieši,turku angoras. Mans kūns bildē , super mīļš puika, sver 12 kg.

TikaiTu    13 Arī patversmēs var atrast foršu minku.

Letija    8 Tieši tā - no patversmes.

smooth    4 Ļoti laba intervija, ko noklausīties PIRMS mīļdzīvnieka "iegādes" !!
https://www.youtube.com/watch?v=xfNGTPfAuK0&ab_channel=CILV%C4%92KJAUDA
Tur gan 90% par suņiem un varbūt tikai 2% par kaķiem, bet viss tik sakarīgi izklāstīts, ka paralēles var vilkt pat ar bērniem 100% !
Iesaku noklausīties ikvienam.

smooth    2 Šī intervija liks vēlreiz pārdomāt opciju par patversmes dzīvniekiem .. : |

mairita1971    2 Runājot par patversmi.Ar kaķi kā ar bērnu,jāpārzina kādā veidā viņš nokļuvis patversmē un cik ilgi tur jau pabijis.Mazs kaķēns ar mīļumu ir labojams,ko nevar teikt par lielu ielas kaķi.Jauki ,ka tagad mazus kaķēnus tomēr neved uz patversmēm,bet dod viņiem iespēju būt dzīvoklī ar cilvēkiem,kas dod pagaidu mājas,kamēr ir atrasts īstais saimnieks.Ar kaķi ir vieglāk,bet suni gan ir jāizvēlas,balstoties uz saviem dzīves paradumiem.

Rudaabestija  1 4 Daudzi te par patversmēm...nekā personīga, bet kopēji par to nabadziņu būrī nemāk pastāstīt neko! Ja ģimenē ir bērni, tad tā nebūs labākā izvēle! Pagaidu mājas tas jau ir cits stāts, tur minks dzīvo ģimenē un par viņa raksturu un uzvedību tur vismaz ko zinās!

av2    7 Bija man...atnesa man , peleeks zilaam actinnam, izauga melns tiiggeris. Bezsskkirnes. Un ne vainas.

dabasmiilis  4 4 Mani patversmes neuzrunā, jo cik dzirdēts, tur dzīvniekus čipo un kastrē, nokauj viņiem visu libido.

Iesaku lauvu iegādāties, tas ir ļoti rāms un draudzīgs kaķēns - visu dienu mierīgi guļ un sauļojas, bet naktī...

TikaiTu    8 Par patversmēm nepiekrītu. Man jau otrais minka no patversmes un uzticīgakus un forsakus kaķus pat nevar vēlēties un nedara arī parastās kaķu blēņas; nav zaglīgi, mēbeles neplēš,pa kaktiem necukojas. Un ņēmu viņus jau ap 2 gadi vecus. Neesmu nožēlojusi to nevienu brīdi.

Anufrijs    2 Runci zābakos.

puuuka    1  foto Var ņemt patversmēs,Ulubelē tas maksās +/- 60 eur,var aizbraukt uz Kepu-Ķepā,tur par ziedojumu.Varat painteresēties Rīgā, Remi "Kaķa sirds".Tur būs tikai priecīgi,ja paņemsiet minku.Bet vēl labāk ,kā jau te minēja no kādas pagaidmājas.Ja tiešām ir nopietna gribēšana un varēšana,arī bezšķirnes kaķis prasīs ieguldījumus vismaz 15 gadu garumā,potes,attārpošanas,vakcinācijas,laba pārtika.Vetārsti pie mums ir ļoti dārgi.Un tā ir ļoti liela atbildība.Kā teica Mazais Princis..../Mēs esam atbildīgi par tiem kurus pieradinam/.Ja esat apsvērusi visus par un pret tad varat uzrakstīt arī man personīgi.Sapazīstināšu ar pagaidmāju meitenēm. Bilde simboliska,šie mazuļi jau ir savās mājās:)

Beretta    3 dabasmiilis - kam Tev kaķa libido? (vai mēs ar vārdu libido saprotam vienu un to pašu), jo neticu, ka Tu "mīli dabu" ar kaķiem, un neticu, ka esi pārņetms ar vēlmi vairot bezsaimnieku dzīvniekus.

Beretta      Ja cilvēks nekad nav dzīvojis ar kaķi un neapzinās, ka vismaz reizi dienā būs jāiztīra kaķu kaste, ka būs jāapgriež nadziņi, vai arī jārēķinās, ka var būt saskrāpētas mēbeles (it īpaši ādas), ka var tikt piečurātas čības, ka izbraucot būs jāpadomā, kas kaķi pieskatīs u.t.t, jāpaskātās veikalā cik maksā dzīvnieku pārtika, jāpaskatās, cik maksā vetārsta pakalpojumumi, un tad jāizvēlas visdārgākais dzīvnieks, jo ja dzīvnieks cilvākam apniks, tas ātri atradīs citas mājas.

Ineta    1 Materiālistiem un īsteni ļaundabīgajiem zvēri neder pēc definīcijas , jo kaut kādi mīnusi pa kabatu būs ar ikvienu, bet tos plusus, (līdz pat motivācijas iedošanai no rīta celties un dzīvot) šādi ļautiņi var nemācēt saskatīt .
Par tēmu , ja nevajag selfijam, bet kā draugu, der ikviens , kas palicis pāri kā Brēmenes muzikants

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu