Kaimiņu suns nemitīgi rej.

Kāda labākā rīcība situācijā , kad daudzdzīvokļu mājā kaimiņu suns caurām diennaktīm rej , smilkst un gaudo? Pašvaldības policija uz zvaniem nereaģē.

filmasmultenes  4 2 Vienigais ausu aizbazni palidz. Man lidziga situacija man caur mezu iet vilciena sliedes. Man tik palidz ausu aizbazni vai kadas darba austinas kuras izole skanu. 2022-11-28 11:33

donKihots  1 6 Īstais stress sāksies, kad tas suns kaimiņa dzīvoklī apklusīs un vairs neries :) 2022-11-28 11:44

PsilocybeAgapi    5 Suns rej/gaudo/smilkst, kad ir atstāts viens pats mājās un nav ar to apmierināts. Vai tiešām suns ir viens mājās vairākas dienas pēc kārtas un visu diennakti? Tad ir jāziņo policijai.
Varbūt kaimiņam kaut kas noticis ar veselību - ir kāds bijis pārbaudīt?
2022-11-28 11:50

ironija    6 Tiešām caurām diennaktīm vai arī pārspīlē ar vārdiem? Varbūt rej tikai darba laikā?
Parunā ar kaimiņiem, bet ne uzbrūkošā tonī. Man bija tāda pati problēma ar suni, viņš cieta no "separation anxiety" jeb trauksmes, tiklīdz es aizgāju uz darbu. Es nebūtu to zinājusi, ja kaimiņi nepateiktu. Toreiz ļoti pārdzīvoju, jo kaimiņiene vērsās pie manis ar draudiem, protams, ka es šāda tipa psiholoģisku problēmu sunim nevarēju atrisināt vienas dienas laikā.
Suņa saimniekiem jāvēršas pie kinologa un vetārsta, lai risinātu problēmu.
Ja suns rej caurām diennaktīm, varbūt viņš tiek nepieņemami ilgi atstāts viens, bez iespējas patērēt fizisko enerģiju, pa lielam varbūt viņš tur telpās jūk prātā, bet nevienam neinteresē.
2022-11-28 12:46

av2    7 Tureet suni daudzdziivokllu maajaa jau ir ...iisti praata saimniekam nav. Protams, ka jaapasaka sainiekam vispirms, varbuut vinnss nemaz to nezina. Ir arii visaadi verkki, lai suns nerietu. Saakot no sunna paskata mantinnas, kas sunim ierejoties , rej ar to passu balsi pretii. Liidz...elektrossoka kakla siksninnam - kaa ierejaas , taa pakutina nervus vinnam.
Man ,paari ielas otraa pusee, ir privaatmaaja ar balkonu otraa staavaa. Saimnieki bija pasaakussi tur pa dienaam tureet vilku suni vienu. Nu vinnss cauraam dienam apreeja visas massiinas, garaamgaajeejus utt. A man bija jaagull tad pa dienaam. Jau saaku plaanot iegadaaties jaudiigu gaiseni, un vinniem logus izbliezt, lai suns tiek istabaas utt. Nevajadzeejaa, maaja tika paardota, citiem saimiekm nav sunnu.
2022-11-28 14:23

PsilocybeAgapi      Paneļu daudzdzīvokļu māja, sienas divu tapešu slāņu biezumā - var dzirdēt, kā kaimiņš nošķaudās, un novēlēt viņam labu veselību. Dzīvoklī pa labi bija vācu aitu sugas suns un tagad ir mazāka gabarīta eksemplārs - abos gadījumos suns rej pavisam reti, pamatā tikai tad, kad saimnieks pārnāk mājās. Suni, kas ir labās puses kaimiņu dzīvoklī es vispār gandrīz nekad neesmu dzirdējusi rejam. Kaimiņiem apakšā (vai augšā) ir kaķis - var pa ventilācijas šahtām šad un tad dzirdēt viņa serenādes.
Nav bijis tā, ka ir tik traucējoši, ka jāiet sūdzēties. Tad nu jāsecina, ka pieminētajā situācijā patiešām ir ārkārtas gadījums un ir jārisina.
2022-11-28 16:34

ironija    5 Ok, tad šī situācija ir sliktāka nekā iedomājos.
Ja policija neiesaistās, tad ko mēs te īsti varam ieteikt? Nolaupīt suni? Izrēķināties ar kaimiņiem? Ja nav acīmredzami labturības pārkāpumi, suns izskatās vesels, un ja pensionāri neiziet uz normālu dialogu, tad vienīgais variants ir vākt parakstus no kaimiņiem, iesaistīt mājas pārvaldnieku, lai arī viņš kaut ko dara lietas labā. Ja tas nelīdz, zvani uz BezTabu, varbūt sižetu veidotājiem šis liksies pietiekoši saistošs temats.
2022-11-28 16:36

CoCoSan    5 Ja ticēt autora rakstītajam, tur jau ir konkrēti mājdzīvnieku labturības prasību pārkāpumi. Un kas tas ir - kakā uz balkona?! Nevari par dzīvnieku parūpēties - neņem. Autoram drošvien prātīgāk būtu nevis zvanīt uz policiju un sūdzēties, ka suns rej, bet gan uzrakstīt oficiālu iesniegumu aprakstot visu, ko uzrakstījis šeit. Tajā skaitā, kas notiek ar fekālijām no balkona. 2022-11-28 17:08

CoCoSan  1 7 Pirmkārt jau var izčakarēt vai tas suns vsp reģistrēts. Otrkārt obligātās! potes!. Trakumsērga nr.1. Pendži kkā pamanās uz to stipri taupīt, jo veta pakalpojumiem nav valsts atbalsta. 3kārt, normatīvais regulējums paredz vismaz! 2xdienā suni vest ārā pastaigās. Krč, darbojies. Paldies nevajag, mazāk jēlības par sievietēm runā. 2022-11-28 17:16

DanaL    3 Mani laimiņi 3 mājas tālāk vadaras naktī piesien suni ķēdē pie mājas un paši aizbrauc dievszinkur.
Akustika naktī laba, uns rej visu nakti un besī visu pilsētu Un neviens viņiem neko nevar izdarīt.
2022-11-28 21:52

FritaA  1   Autor,bet Tu noskaidro varbūt gaudo uz Tavu kucīti?
Ja tādas nav, tad iegādā! Ziemassvētku laiks, visiem jādzīvo draudzīgi!:)
2022-11-28 22:37

Miracle  1   Manprāt, vienmēr normāla aprunāšanās nostrādā labāk kā iesniegumi sazinkādām iestādēm.
Aprunājies ar kaimiņiem. Ja grūti satikt, var atstāt rakstisku ziņu durvīs vai tml.
Dzīvnieki ir dzīvi, emocionāli - tādi paši kā cilvēki. Diemžēl neesiet vienīgais uz zemeslodes un visas zvaigznes un planētas ap Jums neriņķo.
2022-11-28 23:12

DanaL    1 Jā, man patīk šis stāsts "aizejiet aprunāties".
Ar runājamiem saimniekiem problēmu nav, viņi paši to visu sakārto.
Šī problēma pastāv tur, kur saimnieks labākajā gadījumā nav atrodams, bet standartā viņš nav pat runājams.
Un būtu dīvaini, ja vasaras naktī visa pilsēta, kam pa nakti logi atvērti, pulcēsies pie suņa saimnieka aprunāties.
2022-11-29 09:56

AgataKristi    1 DanaL tas ir murgs ! Iesniegums policijai . Raksta tik daudz kamēr sunītis tiek atstāts telpās.
Labradoram. Jums visiem kuriem tas traucē jāuzraksta vienots iesniegums policijai. Kurā aprakstāt notiekošo.+ cik ilgi tas jau notiek un suņa saimnieku attieksmi. Cik saprotu tad saimnieki nav runājami vai arī nereaģē un ignorē.
2022-11-29 14:35

AgataKristi    1 Man tie dzīvnieki ir žēl viņi mokās ! 2022-11-29 14:36

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu