Suns gaudo

Suns gaudo - jautājumi un diskusijas

Kaimiņu suns nemitīgi rej. (16)
Kāda labākā rīcība situācijā , kad daudzdzīvokļu mājā kaimiņu suns caurām diennaktīm rej , smilkst un gaudo? Pašvaldības policija uz zvaniem nereaģē.
Tureet suni daudzdziivokllu maajaa jau ir ...iisti praata saimniekam nav. Protams, ka jaapasaka sainiekam vispirms, varbuut vinnss nemaz to nezina. Ir arii visaadi verkki, lai suns nerietu. Saakot no sunna paskata mantinnas, kas sunim ierejoties , rej ar to passu balsi pretii. Liidz...elektrossoka kakla siksninnam - kaa ierejaas , taa pakutina nervus vinnam.
Man ,paari ielas otraa pusee, ir privaatmaaja ar balkonu otraa staavaa. Saimnieki bija pasaakussi tur pa dienaam tureet vilku suni vienu. Nu vinnss cauraam dienam apreeja visas massiinas, garaamgaajeejus utt. A man bija jaagull tad pa dienaam. Jau saaku plaanot iegadaaties jaudiigu gaiseni, un vinniem logus izbliezt, lai suns tiek istabaas utt. Nevajadzeejaa, maaja tika paardota, citiem saimiekm nav sunnu.
Pirmkārt jau var izčakarēt vai tas suns vsp reģistrēts. Otrkārt obligātās! potes!. Trakumsērga nr.1. Pendži kkā pamanās uz to stipri taupīt, jo veta pakalpojumiem nav valsts atbalsta. 3kārt, normatīvais regulējums paredz vismaz! 2xdienā suni vest ārā pastaigās. Krč, darbojies. Paldies nevajag, mazāk jēlības par sievietēm runā. Tiešām caurām diennaktīm vai arī pārspīlē ar vārdiem? Varbūt rej tikai darba laikā?
Parunā ar kaimiņiem, bet ne uzbrūkošā tonī. Man bija tāda pati problēma ar suni, viņš cieta no "separation anxiety" jeb trauksmes, tiklīdz es aizgāju uz darbu. Es nebūtu to zinājusi, ja kaimiņi nepateiktu. Toreiz ļoti pārdzīvoju, jo kaimiņiene vērsās pie manis ar draudiem, protams, ka es šāda tipa psiholoģisku problēmu sunim nevarēju atrisināt vienas dienas laikā.
Suņa saimniekiem jāvēršas pie kinologa un vetārsta, lai risinātu problēmu.
Ja suns rej caurām diennaktīm, varbūt viņš tiek nepieņemami ilgi atstāts viens, bez iespējas patērēt fizisko enerģiju, pa lielam varbūt viņš tur telpās jūk prātā, bet nevienam neinteresē.
Īstais stress sāksies, kad tas suns kaimiņa dzīvoklī apklusīs un vairs neries :) Suns rej/gaudo/smilkst, kad ir atstāts viens pats mājās un nav ar to apmierināts. Vai tiešām suns ir viens mājās vairākas dienas pēc kārtas un visu diennakti? Tad ir jāziņo policijai.
Varbūt kaimiņam kaut kas noticis ar veselību - ir kāds bijis pārbaudīt?
··· Suns gaudo: Kaimiņu suns nemitīgi rej. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Suns gaudo - ko darīt? (27)
Varbūt te to apsprieduši,bet jautāju visiem,kas var neatteikt ar padomu! man mājās ir vilku kucīte,trīs gadus veca,bet sagādā vienu maktenīgu problēmu gan man,gan kaimiņmājas iedzīvotājiem! kā paliek tumšāks,rej uz ...
ko jus te visi zegojatieis, iemacieties ludzu iejusties tajos dzivniekos par kuriem jus atbildibu uznematies. ne suni gaudo, ne kaki kaktos cura, ja vini izprasti..... audzināt, ja pati nevari ar trenera palīdzību Aha...Ja mans gaudotu,justos neomuliigi.Piekriitu-neiet viedoklim. nevis piesauc nelaimi,bet bridina. Mājai sētu apkārt un lai sunīts staigā brīvi..nepatīk,ka moca dzīvnieciņu pie ķēdes:((((
Otrs variants,naktī tevi izseko kāds pielūdzējs,pie loga novēro,kā izģērbies:)))))) suncīts grib aizsargāt:)))
··· Suns gaudo: Suns gaudo - ko darīt? lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Gaudošana - suns gaudo (20)
sākšu ar to, ka suns pie manis nonāca jau pieaugušā vecumā, tāpēc nezinu, kādas traumas viņa iepriekš pārdzīvojusi. situācija ir tāda, ka, atstājot suni vienu mājās, viņa mēdz gaudot tā, ka mājai jumts ceļās nost. ...
Kādu risinājumu ieteiks jebkurš kinologs. Vēl ieteiktup akonsultēties ar zoopsihologu (Inga Cerbule). http://www.countryliving.com/ask-the-expert/dog-separation-anxiety-0709 cik ilgi viņš tev jau ir?kas par sugu? ja nu vien tas ir iespējams, vajadzētu atgriezties suņu iepriekšējās mājās un parunāties ar veciem saimniekiem par šo jautājumu. Citādāk, ir atsevišķi suņi, kuriem ir svarīga sabiedrība (nepārtraukta cilvēku klātbūtne), pārcelšanās no vienām mājām uz otrām - liels pārdzīvojums, Ilgas pēc iepriekšējās vides. Ko darīt: nu vispirms vajadzētu panākt savstarpējo uzticību, ka suns pilnībā sajūt , ka pēc kāda laika atkal nenodosi viņu citās rokās. Varbūt ir vērts izejot no mājas - ieslēgt radio, kas sunim liek saprast, ka tepat vien esi.... Es savam atstaaju iesleegtu radio-varbuut dumji,bet mierinu sevi ar domu,ka sunim nav tik skumji, kameer garas stundas esmu darbaa:) ··· Suns gaudo: Gaudošana - suns gaudo lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu