Kādi būtu "par" argumenti Trūču operēšanai & sterilizācijai kucei?

Kādi argumenti būtu par kuces sterilizēšanai / trūču operēšanai?
Principā laiku atpakaļ chihuahua izlīda viena nabas bruka. Tagad izlīda jau otra ingvināla. Ārsts rekomendē gan trūču operāciju (kaut gan saka, ka mierīgi varbūt visu dzīvi nodzīvos un nekas nebūs) pie viena veikt sterilizāciju, ja par to domāts.
Operācijas neesot steidzamas.

Kāda ir Jūsu pieredze ar trūcēm suņiem - vai tās bieži maina krasi savus izmērus / krāsu, nospiežot orgānus, kad ir nepieciešama jau uzreiz steidzamā operācija?

Un kādi argumenti ´´par´´ būtu sterilizācijai, tā sakot, ´´pie viena´´.

Rudaabestija    2 Vetārsta ieteikums ir pareizs, ja kuce nav vaislai paredzēta, vai arī jau fertilais vecums ir beidzies, un ja trūces veidojas atkal, tad drošāk suņa veselībai būtu trūces operēt un pie vienas narkozes arī kastrēt( sterelizācija ir atgriezeniska operācija). 2022-08-10 11:09

Alisa    1 Trūces operācija ir must have. Sterilizācija "pie viena" ir apliecinājums tam, ka dzīvnieks ir cilvēka rotaļlieta 2022-08-10 16:40

Rudaabestija    1 Autore, LV visus dzīvniekus kastrē, neatkarīgi no dzimuma, jo atvainojos par precizēšanu tiek izņemti visi orgāni, pie strerilizācijas tas netiek darīts un operācija ir atgrezeniska. 5 gadi mazas šķirnes kucei jau ir nokavēts pirmajai pārošanas reizei, var būt sarežģījumi dzemdībās un jāveic ķeizargrieziens. Kā jebkura grūtniecība, visādi riski pastāv vienmēr.Un audzināt kucēnus nav viegls darbs, tāpat kā atrast viņiem atbildīgas ģimenes. 2022-08-10 20:55

dabasmiilis  1   Pie viena arī nofrizēt, sagriezt gabaliņos un ielikt gurķu burkā, lai pamarinējas... pie viena varbūt uzreiz pataisīt par izbāzeni, varbūt atlaidi iedos?

Par suņiem runājot... nu labi visādas čivauvas es saucu par žurkām, lai gan žurkām tas vārgulis derētu par maltīti...

Vēlētos uzdot jautājumu visiem šiem kastrāciju, sterilizāciju utt faniem - jūs sevi un savus bērnus arī vedat kastrēt?
[cik stulbs jautājums man sanācis - nupat atcerējos kovidpotes...]

Man suns, tieši tāpat kā lācis, ir mans brālis - nevienam brālim vai māsai ko tādu nenovēlētu. Šādiem varmākām ir jāaizliedz rūpēties par dzīvniekiem. Slepkavas!!! [tas ir mans dzelžainais viedoklis]
2022-08-11 04:09

Epifanija    2 Kucei tas pārošanās laiks ir diezgan briesmīgs, uz vienu nabaga kucīti saskrien vai visa ciema suņu bars, arī citu suņu saimnieki to izjūt, suņi pazūd ar dienām un nedēļām, savā starpā plēšas, tad viss šitais bārs joņo riņķī par visu rajonu, kamēr kuce piekūst un kāds laimīgais tiek pie apsēklošanas, dažreiz šis process tiek veikts sabiedriskās vietās, bērni uzdot vecākiem jautājums, vesela epopeja, labāk pie veta, lai aiztaupa saimniecei nervus un brūci, pašsaprotami, ka vajag operēt! 2022-08-11 07:27

Rudaabestija    5 Dabasmīli, tavs katrs spermatozoīds kas apaugļojis olšūnu tagad staigā pa pasauli? Cik var būt aprobežoti un stulbi divkājainie,kas vēl akmens laikmetā iesprūduši! 2022-08-11 07:55

Letija    1 Suņi un kaķi ir jāsterilizē - ja jūs mīlat savus mājdzīvniekus un negribat liekas problēmas sev un viņiem. Tie šausmīgi muļķīgie pretējie uzskati norāda tikai uz to, ka neko nezin par dzīvniekiem, nav lasīta attiecīgā literatūra un netiek ņemti vērā vetārstu ieteikumi. Ak, jā - arī naudiņa tak jātaupa katrs cents un nevar atļauties nodrošināt dzīvniekiem pienācīgu dzīvi! 2022-08-11 11:22

fargo    2 savu haskiju nesterilizēšu. ar vetārstu domājām un nav vajadzības. plus, ja izdomā tikt pie šķirnes kucēniem, iespēja paliek. man liekas, iegūt kārtīgu suni ar labiem ciltsrakstiem un tad to sterilizēt, nebūt nav vienīgais variants.

un atšķirībā no dabasmīļa, tas nav mans dzelžainais viedoklis, jo te ir jāskatās. ja tā ir pilsēta... pirmkārt, es nedomāju, ka suns ir vispār jāņem dzīvot dzīvoklī pilsētā. otrs, ir jāņem vērā vai saimnieks spēs nokontrolēt suņa kontaktus. ar kaķiem ir savādāk. man nav priekštata, kā nokontrolēt kaķi. kaķis iet kur un kad grib. vismaz laukos. dara ko un kad grib. un ja ir kaķene, kā izvairīties no kaķēniem katru gadu, man nav ne jausmas. tur sterilizācija ir faktiski garantēta operācija.

kas attiecas uz veselības problēmām, es paļautos uz doku viedokli, bet interesētos pie vairākiem.
2022-08-11 13:18

lapukoks  1   Tā saka, ka suns esot cilvēka labākais draugs.
Vai Jūs gribētu sev tādu draudzeni, kura spēj kastrēt/ sterilizēt savu labāko draugu?...
Nekā personīga...
2022-08-11 14:43

Rudaabestija      Autore! Vetārsti par normālu dzīvnieku barošanu uzskata sauso un to ko var nopirkt pie viņiem! Ja suns ir visēdājs un sava skābes līmeņa kuņģī dēļ var ēst daudz ko ,tad kaķis piemēram ir mazais plēsējs un viņam tikai gaļu un mazliet ko citu, un gaļu tikai svaigu, iebojātu nedrīkst, saindēsies, vai vienkārši neēdīs. 2022-08-11 17:19

dabasmiilis      Fargo uztvēra manu domu, uzskatu pilsētas par cietumu un dzīvokļus par cietuma kameru, pilsētā nav ieteicams dzīvot cilvēkiem, tur viņi strauji degradējas, atrofējas, zaudē saikni ar dabu, uz dabu brauc tikai musarus izmest. Dzīvnieku vieta ir pie dabas - pagalmā vai kūtī, bet nevis dzīvoklī, kur nu vēl saimnieka gultā.
Kad runa iet par suni pie ķēdes, tā visi baigi lielie dzīvnieku aizsargi, bet paši tur tos savos karstajos būceņos un baro ar pretīgu barību, ar kuru pat cūkas es nebarotu, pēc tam brīnās, ka viņi slimo, līdzīgi kā cilvēki. Esmu uzaudzis ar suņiem, un visi ir miruši dēļ vecuma, saprotos ar dzīvniekiem - es viņus jūtu. Jūs esat pajautājuši savam mazajam draugam, ko viņš vēlas? Mēs esam atbildīgi par viņiem. Tam pašam sunim ieteicams dzīvot sava veida voljērā ar vismaz 20x20m plašumā, lai var izkustēties, kad vien viņam to ievajagas - tad nebūs jāuztraucas par suņa uzvedību un klaiņošanu, kur nu vēl par apbērnošanos, ja nevarat sagādāt sunim pienācīgus apstākļus, tad nav ko ņemt pie sevis. Pilsētā tie suņi pārsvarā to vien dara, kā pamst uz vietas, un pēc tam brīnās par veselību.
Galvenais, ka ļautiņi tik tālu degradējušies, ka viņiem tas viss liekas normāli, nepietiek, ka kastrējat savus bērnus, tad vēl nelietīgi izmantojat četrkājaino uzticību, un tādi vēl atļaujas man piesaukt akmens laikmetus! Suņi miljoniem gadu izdzīvoja bez veikala pārtikas, kaķi tāpat, bet tagad visādi grāmatiņas salasījušies un ir lielie eksperti, vetārsts ne ar ko neatšķiras no mediķa, var sava sponsora rūpalu balstīt, bet jūs tikai klausieties ar vaļā muti un izmetat naudu par sūdiem.
Tak sirds sāp skatoties, kā tie dzīvnieki tiek mocīti, cilvēks ir suņa boss, ar to jāprot komandā spēlēt, bet kaķis ir cilvēka boss, ko grib to dara, kur grib tur iet - tagad skatos, kā kaut kādi primitīvi aborigēni kaķi striķos sasējuši un izveduši pastaigāt - jūs to nopietni? Jūs tam kaķim esat nelaimīgajās acīs ieskatījušies, viņam vajad
2022-08-12 03:10

dabasmiilis    1 ...viņam vajadzīga brīvība, nevis kaut kāds pajoliņš raustīs striķītī, kā tādu lelli. Viņu vietā iztēlojaties sevi, jums patiktu, ja kāds jūs važās apkārt vazātu.
Kaķim jāļauj medīt-īpaši vasarā, peļu gana, nevis barot ar gaļu un spundēt telpās.

Bail no tādiem primitīviem ļautiņiem, ka vēl neizdomā arī man vienu olu nogriezt ar vārdiem - tev viena vēl paliks, neuztraucies, paliks vieglāk dzīvot!

Par Letijas prāta spējām jau cov-afēras laikā pārliecinājāmies, tādu uz ielas nedrīkst laist, kur nu vēl uzticēt mājdzīvniekus vai bērnus.
"Suņi un kaķi ir jāsterilizē - ja jūs mīlat savus mājdzīvniekus un negribat liekas problēmas sev un viņiem."
Šajā teikumā viņu vietā ieliec savus bērnus un bilde būs skaista, lai pusaudži neskrien kurīt aiz stūra un palikt grūsni pa sētmalēm, tad visus nosterilizēt un tad viņu mamma varēs gulēt mierīgi bez raizēm, un bērni būs rāmi...
Ja negribi problēmas, tad neņem dzīvniekus pie sevis, jo tie ir atbildība, ar tiem jāsarunājas, jāmeklē kompromisi, bet ne - tupi te, jo es esmu saimnieks un tā gribu!

-Ar pienācīgu dzīvi saproti dzīvnieka iespundēšanu ķurķī un barošanu ar sūdiem, ko pati maz ticams mutē vari paņemt? Es pat cilvēkam nepiedāvāju to, ko pats neēdu!
2022-08-12 03:12

fargo      tikai pastāstīšu, kā man bija agrāk ar vācu vilku. ar barošanu. man sobrīd tikai kucēns un citas sugas.
es nekad nedevu neko, kas ir būtibā klīsteris - līme. viņi nevar to pārstrādāt. tāpēc ir šķidra kaka.
kauli! visu laiku lai ir tuvumā kauli. cilvēkiem nav ne jausmas daudziem, cik sakošļātas mēbeles, riteņu riepas utt var atrisināt ar to, kad suncim ir kauli. tas maksā 50 santīmus. viss!
es agrāk devu zivis, nekad putras, nekad to klīsteri. griķus tur visādus.
bet neņem vērā manu postu kā ietekumu, es vnk dalos pieredzē, cik nu man ir.
man manas suņa turēšanas iemeņas atjaunināsies, tad dalīšos,
bet nekādu maizi, nekādus putraimus. es saproti - lēti. suņi nav cilvēki.
ja ir kārtīgs rupucs, puskilo kaulu dienā, 150g sausās un 50-100g rokusa vai kaut ko līdzīgu.
tā es darīju un suns bija vienmēr paēdis, nokošļājies ka žokļos vairs spēka nav ēst mēbeles un vesels. tikai nekādu cilvēkbarību kā maizi vai putras.
2022-08-12 08:58

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu