Jaunam trusu matitem piedzimst beigti berni septinam?

Kur vaina,vai kada slimiba sogad trusiem,kad dzmst mirusi berni,jau piecam matitem jaunajam,kombikormu pirkam pa druku devam,siltu udentinu ,sienu,sad tad varitus kartupelus,apetites lieliskas,bet rezultats bedigs.Esmu audzejis kadreiz simtiem galas trusus,kad piemetas ta slimiba kad aizpampa acis strutoja deguni un masveida apmira,no ta briza vairs vairakus gadus trusus neaudzeju,nu jau kadi15.gadi atpakal,bet pagajuso gadu uzdavinaja matiti,aplecinajam un un lielisks birums,tikam lidz 30.trusisiem,sis jaunas matites aplecinajam ar kaimina tevinu un luk kas sanaca,pec paris nedelam laidisu klat citusb tevinus nujau 1o.matitem,vai varu ceret uz labaku iznakumu,ludzu padomu,varbut kaut ko esmu piemirsis vai palaidis garam?

mieru_tikai_mieru (2014-03-21 12:18)      Vispirms vajag vaislas trušus sapotēt pret trušu mēri. Un arī kaimiņam ieteikt. Tad varēsi no viņa tēviņus aizņemties.

Maybex (2014-03-21 12:43)      Tā acu aizpampšana liek domāt, ka trusu būri nestāv brīvi vējojamā vietā. Ir tāda lieta zināma - pampims un iekaisumi pēc odu kodieniem. Ārstēsāna dārga un ne vienmēr rezultatīva.
Par pārējo jautā vetārstam. Bet potēt vajag obligāti.

Bibine (2014-03-21 13:26)      Es ieteiktu uzkliksķināt uz šīm mājas lapām, atrast profesionālu speciālistu kontaktālruņus un pajautāt viņiem. Šīs organizācijas speciālisti zin visu aktuālo kas notiek truškopībā, tai skaitā kādas patreiz slimības ir uzliesmojušas nozarē Latvijā un ES.
LSAB "Trusis un citi" www.trusis.lv
Latvijas šķirnes trušu audzētāju asociācija www.skirnestrusis.lv

mezavecis (2014-03-22 19:06)      Tev nav LED spuldzīšu gaisma viņiem? Tad trusēni dzims beigti, vai abortēsies, gaismas spektrs nav pareizs. Lasīju internetā, ja vajag varu pameklēt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu