Kaķene vemj - kas var būt par iemeslu un kā to varētu novērst?

Mana mince, Pūka (6 gadi), jau 5 dienas jūtas nelabi - pastāvīgi vemj, slikti ēd un pēdējās pāris dienas sākusi nolīst nomaļās dzīvokļa vietās. Ārā viņa neiet un ēdienkarte arī ir bijusi konstanta. Protams, labākais būtu aizvest pie veterināra, taču viņa (i) ir 100% mājas kaķene un bīstas no ārpasaules, (ii) ir diezgan neiecietīga pret svešiem, t.sk. veterināriem (ir bijusi pieredze). Varbūt kāds var ko ieteikt?

ccm  1 1 Nopērc testeri un pārliecinies vai tik viņa tev nav palikusi grūta ...

psychobitch      saindēšanās, būs ko apēdusi nelāgu, panaščojusies ar kādu indīgu istabas augu...

Nevi      pamēģini nopirk tabletīties, kas satur pienskābes baktērijas... tās normalizē kuņģa mikrofloru. es vienmēr savam suni dodu ja kas notiek... sliktāk nepaliks....

bullman    1 Tak nebendē dzīvnieku!!!!! Kur skatās dzīvnieku aizsardzības biedrība!!!! Tu gribētu pati 5 dienas vārtīties bezspēkā un gaidīt , kad viss uzlabosies??????? Marš uz klīniku , paņemsi kasti un aizvedīsi atrādīt dzīvnieciņu! Ja ar kunģi būs problēmas operācija vien 50 Ls paņems. Mudīgi skrien!!!!

tiputapu07      Un kā viņai ar čurāšanu??? Vai čurā normāli, tāpat kā visu laiku līdz šim???

Hnosa      man arī ir majas kaķene,kura neiet ārā un bīstās no svešiem cilvekiem,bet ja būtu tik slikti,es vestu pie ārsta...es sava sporta soma vedu pat tad,kad bija neliels pleķis bez vilnas paradijies viņai uz muguras(pie ārsta izmuka,saskrapēja rokas man un ārstam)izradijās vnk, ka mūsu suns bija drusku ieskrapejis...Varbūt,ka tavai ir vienkārši cērmes,tad iedod zāles,bet varbūt arī kas nopietnāks ar kunģi...labak pie ārsta!

Vucis      Protams, labākais būtu aizvest pie veterināra, taču viņa (i) ir 100% mājas kaķene un bīstas no ārpasaules, (ii) ir diezgan neiecietīga pret svešiem, t.sk. veterināriem (ir bijusi pieredze). Varbūt kāds var ko ieteikt?
-------------------------------

Var ieteikt arī turpmāk kasīt pakausi un pajautāt padomu arī citos portālos, kamēr dzīvnieks, acīm redzami, meklē slēptuvi, kur nomirt.

slieks      Ir dzirdēts, ka kaķi salaizās savas spalvas un tad tas notiek. Vasarās viņi ēd zāli, lai iztīrītu kuņģi. Varbūt kāds kamols aizķēries un nenāk ārā. Pajautā vet-aptiekā, gan jau ko ieteiks.
Vispār ir speciālā barība ar spalvu kontroli.

saullla      dzivniekam no dabas ir paredzēts uznemt visas baribas vielas pašam,ar to kaķu baribu ko dod neuznem kaķis tur neko vajadzigu,pat no visskurtākajām baribām dzivniekiem trukst.Ne viņš zāliti dabu pagrauzt kad to vajag,ne izkustēties kā nākas.bet tik ilgi kā 5as diena skatities kā dzivnieks neēd bet vemj gan nevajadzētu,mazliet par ilgu šādi mocit,dzivnieks atudeņosies.

Leonilla  1   Ja kaķim slikti ir jau piecas dienas, tad ir svarīgi vest pie veterināra - patīk kaķim sveši cilvēki vai nepatīk. Kaķis tak tiek galā pats diezgan ātri, ja vemšana tāda situatīva - kaķis pavemj un skrien savās gaitās. Ja viņš neēd, nespēlējas un nečurā, tad tas nozīmē, ka viņam ir slikti. Mana pieredze ar maniem kaķiem ir, ka vienmēr ir bijis pareizi vest kaķīti pie ārsta.

edmunds      gadaas ka kakji atvemj spalvu muckuljus kuri kungjii sakraajas no taa ka vinji sevi laiza.

tekilaarcitronu    1 man škiet to kaķieti vajadzētu tā kā attārpot!...kad tas pēdējo reizi ir darīts?istabas kaķi vismaz reizes trīs gadā ir jāattārpo

panaceja      viņai ir smaga toksikoze, arī depresija.

Laimnese      Varbuut saap kakls? Jaaved pie vetarsta...

hefny      ar kājām no elas var ienest dz´voklī jebko/tāman teica vetārsts/.un,kata, arī aķm peāks=ir pelījis savu/1 vai 2, vai 3 iepējamos savus dakterus/!ja viens par tālu-par dārgu-i tuvāks, vai citurvēl tālāk, bet tāpēc,ka nomalē-mazliet lētāks,jo tas ambulances nomas maksājums ir salīdzioši zems un tas ietekmē arī pakalpojuma cenu/protams/ bet tas nenozīē,ka dakteris slktāk strādā, ka nomalē,-man tuvais šadu apsvērumu dēļ pārcēlāsuz lētākām telpām,bet ,kur vairāk klientu....ja griu savu daktei,kas labi-tad braucu turp!Vai ismaz piezvanu savam zticības ārstam.var zanīt uz etātro,-tur arī nokonsultē labi-vismaz ko jēdzīgu pasaka!

miglainaa_plava      Man vetārsts teica - vai nu vienas dienas laikā kaķis pats izārstējas vai nu steidzami jāved pie ārsta.

Ragana_veejaa      ..Tu, ko?
Ja tavs mincis Tev dārgs, gribi riskēt(un jau riskē ) ar viņa dzīvību!
Somā iekšā, un ar steigu pie vetārsts!

Ronja66    1 Vai kaķene tiek attàrpota?Tas netiek izslegts,ja neiet àrà....nevar bùt parazìtu. 2017-08-02

Cemodans      Arī domāju, ka vajag attārpot.
Aizej uz vet aptieku nopērc tārpu zāles, divu dienu laikā vajadzētu pāriet. Man suns arī kad nav sen attārpots vislaik ristās.
2019-01-05

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu