Vemšana

Vemšana - jautājumi un diskusijas

Kaķene vemj - kas var būt par iemeslu un kā to varētu novērst? (19)
Mana mince, Pūka (6 gadi), jau 5 dienas jūtas nelabi - pastāvīgi vemj, slikti ēd un pēdējās pāris dienas sākusi nolīst nomaļās dzīvokļa vietās. Ārā viņa neiet un ēdienkarte arī ir bijusi konstanta. Protams, labākais būtu aizvest pie...
Tak nebendē dzīvnieku!!!!! Kur skatās dzīvnieku aizsardzības biedrība!!!! Tu gribētu pati 5 dienas vārtīties bezspēkā un gaidīt , kad viss uzlabosies??????? Marš uz klīniku , paņemsi kasti un aizvedīsi atrādīt dzīvnieciņu! Ja ar kunģi būs problēmas operācija vien 50 Ls paņems. Mudīgi skrien!!!! man škiet to kaķieti vajadzētu tā kā attārpot!...kad tas pēdējo reizi ir darīts?istabas kaķi vismaz reizes trīs gadā ir jāattārpo Vai kaķene tiek attàrpota?Tas netiek izslegts,ja neiet àrà....nevar bùt parazìtu. Nopērc testeri un pārliecinies vai tik viņa tev nav palikusi grūta ... saindēšanās, būs ko apēdusi nelāgu, panaščojusies ar kādu indīgu istabas augu... ··· Vemšana: Kaķene vemj - kas var būt par... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bērnam regulāri sāp galva, vēders un ir vemšana. (34)
Dēliņam ir 8 gadi. Diezgan bieži viņam pēkšņi sāk sāpēt galva, tad arī vēders.Pēc laiciņa ( ne vienmēr) sākas vemšana. Pārsvarā tas notiek pēc stundām. Tad viņš mājās ielien gultā un aizmieg. Esmu devusi viņam šķidro Nurofenu pret galvas...
.............Somātika..... Visticamāk, bērns ir totālā stresā un pēdējais laiks noskaidrot kāpēc, ja tik tiešām nevēlies sačakarēt viņa veselību. Varbūt tas ir kāds klasē, kas terorizē, varbūt kāds skolotājs, varbūt pārmērīgas mātes prasības un ambīcijas, kuras bērns baidās nepiepildīt......... Varētu nosaukt vismaz 5 kaites ar šādiem simptomiem, turklāt tikai iz dzīves pieredzes - neesmu ārsts. Bet. Iz dzīves pieredzes arī silti iesaku ļoti nopietni izrunāties ar ģimenes ārstu. Ja jūti (vai tas ir citādi saprotams), ka ārstam nav nekādas sajēgas vai intereses par notiekošo, un "kobra" ir vienkārši tāpēc, lai kaut kur nosūtītu, meklē citu ārstu! Bērns 8 gadu vecumā nevar pats risināt ar savu veselību saistītus jautājumus, bet pieaugušais, kam par viņu jāatbild, gan var.
Godīgi - ja tā būtu gadījies ar manu bērnu, es uztrauktos. Man būtu daudz jautājumu ārstam, sev un bērnam.
Alerģija pret skolu un mācībām. Tiesa gan parasti tas tik ekstrēmi neizpaužas.Gribi nopietnu atbildi ved pie dakteriem, nevis nodarbojies ar interneta diagnostiku. Ja tas ir tikai skolā/īsi pēc skolas, tad fiziskais vai psiholoģiskais iemesls jāmeklē tieši tur.
Bērns noteikti ir jāizmeklē. Vairāk gan šķiet, ka bērnam vemšana un galvassāpes varētu būt uz stresa fona, bet tas nenozīmē, ka kobru nevajadzētu taisīt. Pat ja neko neatradīs, uzstājiet ģimenes ārstam, ka jāturpina meklēt! Cik noprotu, te katrs, kuram nav slinkums, drīkst noteikt diagnozi. Ļoti labi! Vienmēr esmu gribējusi būt dakteris.

Es teiktu, epilepsija tuvojas. Migrēnai līdzīgas galvassāpes, tik spēcīgas, ka izraisa vemšanu. Līdzīgs simptoms kā pēc smadzeņu satricinājuma. UN TĀLĀK ATTĪSTĪSIES EPILEPSIJA #^&&*(^%%, JA ^*()&^% MAMMA BĒRNU NEAIZVEDĪS PIE NORMĀLA ĀRSTA!
··· Vemšana: Bērnam regulāri sāp galva,... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Nelabums un vemšana naktī, paaugstinaats skābes līmenis (23)
Problēma! Pēdējā laikā naktīs mokos ar smagu nelabumu, kurš nereti beidzās ar vakariņu izlikšanu blatajā porcelāna draugā. Paaugstinaats skābes līmenis. Tabletes nelīdz. Kā dzīvot tālāk?
nelieto treknus eedienus un uz nakti nerij ieturi atslodzi organismam ar kaadu dieetu padzer tiiru uudeni...manupraat aizkunjgja dziedzeris trako,ja jau neesi ceriibaas:)
...veel iespeejams nervi,stress,paarpuule...
Jaaveic kunjgja apskate,taa saucamaa kobra,un viss buus skaidrs.Ja atradiis heliuss bakteeriju,vajadzees dzert speciaalas antibiotikas.Taa bakteerija bojaa kunjgji. Visas negatīvās emocijas vispirms sakrājas kuņģī un tad ..., ja netiekam no viņām vaļā laikus, pa dažādām vietām nogulsnējas:)))
Dzīvesprieks, mīlestība, prieks un smaidi - nekad nenodara veselībai neko sliktu. Pārdomā, varbūt ir kas tāds "neēdams un indīgs" Tavā dzīvē.. kaut ko Tavs ķermenis negrib pieņemt...
Parasti intuīcija pasak visu priekšā, tikai tai ir tik klusa balss, ka ļoti jāieklausās..
varbūt aknas vainīgas? Varbut tev gasrit var padzert gasek 10mg no ritem domaju paliks labak... ··· Vemšana: Nelabums un vemšana naktī,... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Sap galva, pec tam vemj bērns, divgadnieks (7)
Manam delinam no divu gadu vecuma uznak vemsanas krizes. Starplaiks no viena menesa vai trijiem menesiem. Sap galva , pec tam vemj. Arsti neko nevar atrast.
migrēna vai sāp galva un vemj-pirmsiešanas uz bērnu dārzu,skolu?/kas notiek pa ceļam uz skolu/iestādi/ vai bērnu iestādē jūtas labi,neapsaukā, vai tur nav par lielu troksnis,citi pārāk kliedz,ārdās,pārāk stresains turpceš. es savus bērnus pēc tādām lēkmēm turēju mājās,līdz pārgāja,jo skola =trakā māja,kur visi ālējas,nenormāls troksnis,apsaukājas,rupji lamājas,apbrīnoju tos cilvēkus,kas tur mēģina pusei mežoņu bara neaudzinātiem,rupekļiem,kuri nav mājās izālējušies,izbļāvušies,izlamājušies,jelko iemācīt,paskaidrot-īpaši skolā. arī ērnu dārzā-normālam,klusumā un dārzā,privātmājā.saticīgā gīmeēklusiem cilvēkiemaugušam bērnam-bērnu jebkura bara iestāde-irmzu pārbaudījums,stres.nervu drudzis.;lai bērns vairāk tiek paturētsmājās,lai izguļas,lai tur mācāmo-apgūst mājās,lai iet vēlāk uz to vietu.
Pat,ja bērnu iestade ir laba,-var būt pārāk lielsstres,-tāpēc tāda reakcija,kas var pāaugt kuņģa slimībās un citāskaitēs-nopietnās.
Viss ārstu pūznis izstaigāts? Neirologs, uztaisīta elektroencefalogrāfija, doplers smadzeņu asinsvadiem? Kā minimums, kā iesaka dakteri, ir jāizmēra temperatūra un asinsspiediens, tai brīdī, kad sāk sāpēt galva... Ka berns uzvedas pirms sis lekmes? Varbut ir nomakts, varbut tiri otradi, satraucies. Cik reiz jau sadas lekmes bijusas? Varbut sudzas par vedergraizem? Ka izpauzas periods pec lekmes? Uzreiz iemieg? Cik ilgi gul pec tam? Vai pec tam sudzibu nav? Ko atvemj? Kunga sulu, jeb nesagremotu edienu? Nikna ekspresdiagnozei varu pievienot ari aizdomas uz gremosanas traucejumiem... Pamēģini Baha ziedu terāpiju-ja nelīdzēs,tad nekaitēs noteikti. ··· Vemšana: Sap galva, pec tam vemj bērns,... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā izraisīt vemšanu? (7)
Sveiki ! Ir neliela problēma. Kā izraisīt vemšanu, ja nelīdz siltais ūdens ar sodu un pirkstu bāžšana mutē?
Senajiem romiešiem bija speciāli vergi kuri ar spalviņām kairināja rīkles galu , lai izraisītu vemšanu. Tā viņi attīrīja kuņģi dzīrojot:) ..loģiski, saprotu, ka vemšanu esi izvēlējusies kā svara nodzīšanas metodi, tikai aizmirsi, ka regulāri kairinot to kaklu ar tiem pirksteļiem, tas kakls jau ir norūdijies, un nekādu vemšanu vairs neizsauc!
Tā ka...sorry...vēl varu ieteikt caurejas tabletītes(no tās pašas nejēdzīgo notievēšanas metožu sērijas)..arī tīri labi strādā!
Ieēdi ko nelāgu vai bulīmija? ar tiem pašiem pirkstiem uz mēles sakni jāspiež novāri struteņu novārijumu,nāks pa abiem galiem:ddd
ja tā ilgstoši katru dienu,tad būs klāt arī tā buliimija
··· Vemšana: Kā izraisīt vemšanu? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu