Kā aizbaidīt irsi no dzīvokļa?

fargo  1 3 Aizbaidīt? Bezbailīgs irsis?
Atrodi avīzi, sarullē, uzšauj irsim pa pakausi, savāc apdullušo irsi, atver logu, izmet irsi, aizver logu.

falko_1967      tas buus circenis.

ucibucis29    2 Irsis ziemā????!!!! Btw irsis nesisina. Sisina sienāži, siseņi un circeņi. Tikšķ ķirmji, bet tikai vasarā - pārošanās laikā.

Droši, ka Tev vienkārši ausīs džinkst ...Pārbaudi asinsspiedienu!

pardon_my_french  1    foto irsis, da ladna :D ...buu

Edg      Nekādīgi neaizbaidīsi, ja traucē tad ņem un nosit. Darbiņš nava grūts, bet atbildīgs. Bet tas drīzak tiešām būs circenis, izbaudi koncertu par brīvu, jo jamais ir nekaitīgs.

jollyroger    1 kā tur bija filmā :"Dāvana vientuļai sievietei"
aerosols Dihlofoss, iznīcina visus kaitēkļus

enistone      attaisi logu!:)

Anyson      Avīze nederēs:) ņem grāmatu, neliels " kraukšķis" un kirdikt.

Drupaccinna      Irsis? Nezinu, kā aizbaidīt, bet savējos divus iesūcu putekļu sūcējā... neies tak dzīvu radību žmiegt nost :)))

kloss      Nu ziemā diezin vai tas būs Irsis .. Bet ja nu tomēr vai kādreiz zināšanai tad - man mājas bēniņos bija vesels pūznis un mācījos ar tiem karot .. ja mēģināsi nosist bet ar pirmo reizi neizdosies tad būs jāmūk .. Viņi ir drosmīgi un nikni karotāji .. Nekādā gadījumā nelieto vājos aerosolus , Dihlofoss vai ko līdzīgu ... Iršiem ir speciāls , dārzkopības veikalos nopērkams aerosols ... Tam ir palielināts iekšējais spiediens un speciāla pūšamā galviņa kas dod ķīmijas strūklu ap 3 metri tālu , nevis mazu mākonīti kā odiem vai mušām .. ja trāpi tad irsis momentā izrubījas , tad tik ar kāju virsū ... Nelaid to ārā vai kā citādi nemēģini saudzēt .. Tas atcerēsies ka te ir forši un vēlāk atvilks veselu baru un taisīs pūzni ...

Bidiks      puteklju suuceejs paliidzees.

JurisK    1 Tas tachu kas ekskluziivs - muusdienaas circeniitis aizkraasnee!! Lai dziivo! Tie nav biistami.

slieks      Pārgriez apelsīnu uz pusēm, saspraud mizā krustnagliņas un noliec tādus ežus uz galda. Tas līdzot pret lapsenēm, varbūt palīdz pret vēl kaut ko. (Bez garantijas :))
Bet man arī liekas, ka lidoņi vēl nelido...

selavi_5      Irsis ziemā? Neticas! Man uz lodžijas bija iemitinājies irsis - tiku gala ar aerosolu pret šādiem insektiem. Kad ielidoja vienreiz dzīvoklī - uzpūtu matu laku ar stipru fiksāciju - pēc laiciņa nevarēja palidot un nokrita - tad arī pieveicu viņu. Putekļusūcējs arī šad tad noder!
Bet tev jau laikam tomēr circenis pamodies! :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu