Irši

Irši - jautājumi un diskusijas

Aizbaidīt? Bezbailīgs irsis?
Atrodi avīzi, sarullē, uzšauj irsim pa pakausi, savāc apdullušo irsi, atver logu, izmet irsi, aizver logu.
Irsis ziemā????!!!! Btw irsis nesisina. Sisina sienāži, siseņi un circeņi. Tikšķ ķirmji, bet tikai vasarā - pārošanās laikā.

Droši, ka Tev vienkārši ausīs džinkst ...Pārbaudi asinsspiedienu!
kā tur bija filmā :"Dāvana vientuļai sievietei"
aerosols Dihlofoss, iznīcina visus kaitēkļus
Tas tachu kas ekskluziivs - muusdienaas circeniitis aizkraasnee!! Lai dziivo! Tie nav biistami. tas buus circenis. ··· Irši: Kā aizbaidīt irsi no ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ka iznīcināt iršus? (7)
irsi ir ietaisijusi puzni ventilacijas cauruma, atverot pieliekama durvis un paskatoties tur, kur ir ventiacija, ir puznis. domaju, ka puznis ir uztaisits pa visu ventilacijas ieeju. ka lai vinus dabu ara no turienes? Pieklut tur ir gruti. ...
Kobra priekš iršiem ir štrunts. To izdarīt ir ļoti vienkārši, saimniecības preču veikalā nopērc krītiņus priekš skudrām , prusakiem un vēl tur kaut kādiem mošķiem. Tas ir lēts un maksā zem eiro. Krītiņu ar izolentu piesien pagara koka (stieņa) galā , lai nav jālien pūznim tuvumā un ar krītiņu pasmērē vietas pūžņa tuvumā. Pēc trim dienām nebūs neviena irša, pārbaudīts un darbojas ar garantiju. Pašam neko nevajag darīt. Jāmeklē kādu speciālistu. Elementāri!
Sagaidi vakaru, kad viņi dodas gulēt, saģērbies biezās drēbēs, neaizmirsti ar sietu (izmantoju bišnieka piederumus) aizklāt seju un izpūst "Kobru" vai kādu citu līdzekli tai virzienā!
Glābēju dienests man atteica (neesot apdraudēta dzīvība), tādēļ pati tos likvidēju!
Ar napalmu, jeb matu laku un šķiltavām http://www.1188.lv/katalogs/meklet/ir%C5%A1u%20izn%C4%ABcin%C4%81%C5%A1ana ··· Irši: Ka iznīcināt iršus? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā cīnīties ar iršiem? (10)
Tātad nesen lauku mājā bēniņos bija iemitinājušies irši, kuri bija uzcēluši 2 stropus. Nopirkām indi, noindējām iršus un stropus nojaucām. Vēlāk irši iemetinājās lapseņu stropā netālu no mājas. Tur arī viņus ...
Kā jūs nīdejāt?
Veci cilvēki saka- tā bumba "jāsavāc naktī, kad visi ir "mājā"! :D
Maisu virsu, ja var tā un kārtiibā...
Lidinās idziivojušie vieninieki un pa ziemu vienkārši izbeigsies...

Bet vispār- sirsonīts ir miera mika- viš ir tikai ziņkārīgs :) mājas saimniekus neaiztiek bet svešu gan var sadzelt! :D
Gudri kukaiņi. Man ar viņiem līdz šim ir izdevies sadzīvot. Piedevām,viņi iznīcina daudz kaitēkļu. Ar vinjiem nevajag cinities, vinjus vajag miileet. Zinu, ka prusaku iznīdēšanai ir inde, ko atliek kādam apēst, tas aiznes uz midzeni un visus aplipina, visi apmirst. Gan jau iršiem ko līdzīgu var dabūt, saimniecības preču veikalā jāpainteresējas. Nu, dom, ka nevaig vairs uztraukties, ja reiz pūznis ir prom no mājas- gan jau ka bariem virs galvas ar nelido...nevaig pieveerst uzmaniibu... ;)
Zinu kā tas ir...tas viss ir izbaudiits, pirmā vasara tāda bij pēc pūžņa nojaukšanas- likās širsoņi visos kaktos dzīvo! :D
··· Irši: Kā cīnīties ar iršiem? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Gatavas ķiršu ogās iekšā tārpi. Kā apkarot? (9)
Ķiršu ogās pie kauliņa, arī tas pats ir plūmēm, apmērām no 10 ogām 7 ir tārpi. Ko varētu lietas labā darīt?
Nu jau neko...Vajadzēja miglot ziedēšanas laikā Jomajõ, es tikko no krūma saēdos ķiršus un nemaz neskatījos, ka tur vēl iekšā . Aizdomīgi jau bija, jo suns arī rāva no krūma un ēda. Nemaz nezināju, ka ķirši aug krūmos. Laikam kāda jauna šķirne. Laikam jau miglošana līdzētu, bet nevis ogām, bet kokam.
Draudzene iedeva labi lielu tilpumu ar saldajiem ķiršiem un tikai tad, kad biju tos labi saēdusies un sāku domāt par ķiršu atbrīvošanu no kauliņiem ievārījuma vajadzībām, ieraudzīju tos skaistos :))), baltos tārpiņus.. :))) Nedēļa jau pagājusi - vēl esmu dzīva un ievārījumu tomēr arī izvārīju, bet tārpeļus maximāli izvilku laukā .. un, ja arī kāds palika, tad.. :))) dabīgie proteīni neskādēs. :))))
varetu but zaagglapsene,,, ··· Irši: Gatavas ķiršu ogās iekšā ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā cīnīties ar iršiem? (23)
Lūgums palīdzēt ar labu padomu kā cīnīties ar iršiem. Šogad izveidojuši irši sev dzīvesvietu stūrī zem jumta. Paldies.
ar jebkuru kukaiņu indi. naktī. irši ir bīstami, ja ir traucēti.
un ar lapseņpūžņiem un iršiem nav jāsadzīvo, tie ir jālikvidē. lai dzīvo mežā. ja mājās ir bērni, tad vispār nav ko runāt.
un es ceru, ka dzīvniekmīļi neiznīdēs arī utis savā galvā, vai cērmes savā vēdēra, jo dzīvnieciņiem tak kaut kur jādzīvo, va ne?
nevajag klausīt nejēgas, iršu kodumi var beigties slikti un satracina viņu pūzni ir ļoti vienkārši pat negribot.
Nezinu gan vai tas ir prātīgi, bet savulaik laukos redzēju, ka apspricēja pūzni ar soļarku un nodedzināja. Nākamajā gadā gan tik un tā atlidoja un uztaisīja turpat netālu jaunu.
Irši nav nekaitīgi, no viņu kodumiem var pat pekas atstiept. Un ja gar māju streipuļo vai skraida kāds sīcis, kas viņu acīm var šķist kā apdraudējums, tad Dies pasarg, kas var notikt.
Mūsdienu alerģiskajā pasaulē nevajadzētu riskēt ar iršu kodumiem. Katram cilvēkam alerģijas slieksnis ir citāds. Man iekoda - bija ielīdis ārā izkārtajos džinsos, nakti tur izdzīvojis - un no rīta steigā velkot bikses - bijām traki pārsteigti abi ... laikam. Es izdzīvoju, bet patīkami tas nebija! Tagad vasarās ļoti rūpīgi pārbaudu no veļas šnorēm ienestās drēbes ... joprojām. Papildinot Tessu - vislabāk nīcināt (vienalga ar kādu līdzekli) agri no rīta, kad laukā ir visvēsākais un šie ir samērā mazkustīgi... :) Mūsmājās sirseņi uztaisīja pūzni bēniņos- tieši tad, kad tur sākās pārbūves darbi. Uzpucējos ar bitenieka cepuri, biezo vējjaku un biezām biksēm vēl zem džinsenēm. Vēlu naktī- tā ap pusdiviem- uzrāpos pie šiem ciemos ar sagatavotu dziļu plastmasas bļodu. Pūznis bija piemontēts pie skaidu plates griestiem. Es bļodu pūznim- klapts- virsū, vīrs ar skrūvmašiņu klāt un pieskrūvē bļodu blīvi pie griestiem. Bļodas dibenā izurbts mazs caurumiņš, pa kuru sirseņi tika pacienāti ar speciālu sirseņu indi. (Nopirkām celtniecības materiālu veikalā.)Izpūtām bļodā 2 balonus, caurumiņu fiksi aizlīmējām ar silikona picku, un par sirseņiem varējām aizmirst. Anekdotiska riktēšanās, bet labs rezultāts. ··· Irši: Kā cīnīties ar iršiem? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
ko skudras dara plūmē un ķiršos ? (11)
Lūdzu padalieties ar savu gudrību - ko skudras masveidā dara uz plūmēm un ķiršiem? Kaitē tiem vai dara ko labu (kaitēkļus iznīcinot) ? Tekalē vienā strīpā pa stumbru augšā, lejā. Citos kokos nav.
Viņas ne tikai gana, viņas arī tās baro un audzē... Pietiekami gudras tās skudras ir ;) arī domāju, ka uz kokiem savairojušās laputis, un skudras vāc laputu izdalījumus. 100 % laputis, skudras vāc laputu izdalīto saldo sulu, ja sačokurojušās lapas zaru galos , tad visdrīzāk tur arī viņas ir, ogas tas nekādā veidā neietekmē, ja vien nav uz augļkātiņiem jau saviesušās. Tagad kad jau ogas ir nedari neko. var mēģināt nobraucīt ar rokām sačokurojušās lapas un viss. tusē ar laputīm, man šķiet.:) Skudras laputis slauc un barojäs ar izslaukto. ··· Irši: ko skudras dara plūmē un ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
To vajadzēja paprasīt pirms ieliki to nabas vai kādas citas vietas dzelzi. jaaa.... :// /Izņemu pīrsi ārā... skatos.../
njā... caurums nav maziņš. Tādu nevar nepamanīt. Bet mani tas neuztrauc :))))
nenjem, pirsings nabinja ir smuki... man liekas, ka tas paliek uz ilgu laiku, bet peec laicinja tas vareetu pazust, man passam pirms gada bija piirsings ausii un tas cauruminjss veel joprojaam redzams!!!Bet, tiessaam, kaapee tev tas jaanemm aaraa!? ··· Irši: Vai pēc pīrsinga izņemšanas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sapampusi mēle pēc pīrsinga (6)
Pirms 3jām dienām izdūru mēlē caurumu. Jādomā, ka laikam mans piirss ir par mazu, jo mēle ir šausmīgi sapampusi. Kā tikt vaļā no šī trakā pampuma un cik ilgā laikā mēlīte sadzīs?
Man arī ir izdurts. Ja nepiepamtu, tas nebūtu normāli. Tev ir normāla reakcija. Dzer melno tēju! Pāries apmēram pēc nedēļas, tad jāmaina uz īsāku. A ko, Tu domāji, ka mēlē caurumu izdurt ir tas pats, kas ar krāsu zīmuli butnīcā iebakstīt?

Vai tad kosmetoloģe, vai kas tevi tur caurdūra, neko nepastāsīja par dzīšanas procesa attīstību?
Es ceru, ka to izdariija profesionaalis, nevispashas ar kaadu irbuli. Uzpampums saglabaajas videeji kaadu nedeelju. Bet tas atkariigs no katra organizma imunitaates un speejas tikt galaa ar bojaajumiem. Vieniem dziist kaa sunjiem, bet citiem ne. Katraa gadiijumaa ie aarsta aizstaigaat nekad nav par lieku, meele tomeer viena ;)) stulbumam nav robezhas - izdur galvaskausaa labaak, lai var nolaist tvaiku...
dabuusi veel meeles veezi ar visaam taam sekaam - vaalee tikai prom uz slimniicu lai shuj ciet, citaadi zupa tecees uz broshas kad eediisi...
mrsLizard-atradusies baiga durele! Iemacies melno humoru un tad ko saki!
Melnaa,tev vienkarsi iesaku rupigi tirit bruci,lai infekcija nevairojas,mutes dobuma ir loti daudz dazadu bakteriju.Par arsta apmeklejumu ari esmu vienpratis-tos apmekle ganari vari aiziet pie ta specialista,kas tev dura pirsingu,lai vins ari apskatas!
Nesatraucies,viss bus labi! :)
··· Irši: Sapampusi mēle pēc pīrsinga lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Deguna pīrsings - cik ātri tas var aizaugt? (2)
Lūdzu pasakiet, kā ir, ja es esmu izdūrusi pīrsingu degunā un ir pagājusi jau nedēļa bet man pīrsings netīšām izkrita ārā ( aiz aizkariem aizķērās un izkrita), pēc cik dienām viņš var aizaugt?? Bet atpakaļ nemāku ...
dīvaini, tev pīrsingu izdūra oho darbinieks, vai salons jau likvidējies, ka jautā te? ;) Pagaidām - iesaku aiziet uz juvelierizstrādājumu veikalu, nopirkt zelta vai sudraba pīrsingu (nagliņu) ar resnāku kājiņu. Pirms likšanas noteikti vajag ar spirtu apstrādāt pīrsingu. ··· Irši: Deguna pīrsings - cik ātri ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Jebkurš vetārsts māk ielikt riņķi degunā, tas ir elementāri. Var arī kādā frizētavā painteresēties. Nu , nu - zootehniķis to neizdarīs, tad jau vetārsts labāk !!

Aizej uz kādu salonu, pajautā .
Zootehniķis arī izdarīs, ja ir iekšās un izdara to ar steriliem "instrumentiem"! Kādreiz, kad meita bija maza, mans brālis viņai ausīs bija izdūris caurumus. Ieradās mājās ar gariem auskariem. Es biju šokā, bet viņa smaidīga un lepna. : ) Krutie džeki tādas lietas dara paši, kaut neslikta ir doma par zootehniķi ... ··· Irši: Kur Tukumā var degunā izdurt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu