Viļņpapagaiļi

Viļņpapagaiļi - jautājumi un diskusijas

Viļņpapagailis - kad var nošķirt mazuļus? (1)
kādā vecumā var šķirt mazuļus un likt citā būrī?
Kā kopt un kas vajadzīgs viļņpapagailīšiem? (4)
Vēlos uzzināt kā kopt un kas ir vajadzīgs viļņpapagailīšiem, jo plānoju tos nopirkt.
ui ui pilnigi nepilnigs apraksts prieks papagailju jauna ipasnieka pirms iegadajoties da jeb kadu dzivnieku ievac visu iespejamo info un atceries ka tavs dzivnieks kadreiz bus ar vecs un bus ari lielakas rupes un jaatceras ka var sanakt pat nest vai vest pie doka un ja vis info nenobiede tad katram papagailju skirnei vajadzigs piemerots buris kas ir nemazsvarigs tad birstite kaku tirisanai dzirdinatava traucinji graudiem ari specialai grantij sepija kauls joda bloks tapat var atseviskji ielikt trauku augliem svaigiem un protams rotalietas un pirms papagailju iegadasanas neaizmirst ka bus visu laiku jaber graudi jamaina udens jatira kakas un nedrikst vel aizmirst vinju laist izlidinaties pa maju un komunikablāki ir papagaiļu puikas...ja kas:)
to var noteikt paskatoties virsknābja ddeguna" krāsu:). es nopietni!
Ja gribi nodibinat ar papagaititi komunikaciju un jautribu,tad labak turet vienu,tad vini tiecas pec cilveka kompanijas.Vini ir loti atjautigi,atraktivi un komunikabli radijumi.
Ja tur divus putninus,tad vini ir tendeti uz tusiniem sava starpa,un tu viniem busi pie kajas!
Bet ta-udens traucinu,baribas traucinu,ja gribi pavairot ,tad pieperc ligzdinu,tad viniem patik auglu un seklu piekaramas nujinas.Principa neka neparasta.
Bet ja tur tikai vienu,tad obligati vajag spoguliti iekart,spoguloties tie razbainieki dikti mil.:)
pie doktora agrāk vai vēlāk, jebkuru mādzīvnieku nesam, jo mīlam. Rūpes un uzmanību daudz prasīs, izdevumus arī, bet cik prieka sagādās... ··· Viļņpapagaiļi: Kā kopt un kas vajadzīgs... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Par viļņpapagaiļiem (1)
Kā un kad var atšķirt papagaiļa mazuļa dzimumu? Pēc kādām pazīmēm un cik ilga laika?
Virs knābja ,brilles(krieviski saucas vaskovica,tā kā nāsis)mazuļiem var būt ,kā ir .Vēlākā vecumā mātītēm veidojas krāsu gamma no rozā ,lillīga ,līdz brūnam .Tēviņam debeszils ,gaiši zils un koši zils .Veikalā ved apm .3 mēn .kad jau var izšķirt .Mājās ,pie laba barojuma (ar oliņu un dabiigu barošanu)agrāk . ··· Viļņpapagaiļi: Par viļņpapagaiļiem lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu