Veterinārās klīnikas

veterinārās klīnikas foto attēls

Veterinārās klīnikas - jautājumi un diskusijas

Iesakiet vetklīniku Rīgā (11)
Kaķēnam (4 men.) ir parādījušās iesnas. Iesakiet kādu vetklīniku Rīgā, kur netikai plēš naudu, bet arī ārstē un attiecās humāni. Paldies!
Man ir liela pieredze ar tiem razbainiekiem(domati vetarsti).Parsvara vini visi ir tendeti arstet tikai klienta macinu.:)
Bet esmu atradusi vienu kliniku ,kur ir loti patikams un iejutigs personals,un vini loti mereni laupa,patiesam mereni,biju patikami parsteigta.
SIA ""Fel-Can. Codes 3a.
Binerta klinikaa man par 360 eiro Cezaru nobendeja...visas shuves atnaaca valjaa,vajadzeeja iemidzinat,par ko veel bija japiemaksaa! Vienibas Gatvee,pretiim Beernu slimnicas,daktere Daira. Pie Sporta akadēmijas. Tikai lēti tur nav. ..mazās, privātās ambulances, parasti, ir daudz sakarīgākas! ··· Veterinārās klīnikas: Iesakiet vetklīniku Rīgā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Labs veterinārs Rīgā (5)
Labvakar, luudzu iesakiet labu vetdakteri Riigaa.. Jau ieprieksh pateicos!
Labākie Rīgā:
http://www.mbh.lv
www.hirons.lv Vieniibas Gatve 66,dakteriite Daira...ak,ja kaads cilveku aarsts kaadreiz taa pret pacientu buutu iztureejies... www.kavet.lv Dr. J. Beinerts http://www.vet.lv/ ··· Veterinārās klīnikas: Labs veterinārs Rīgā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Beinarta klīnika . (9)
Mums saslima kaķis,nakts,bez izvēles ,lai glābtu,palīdzīdzību meklējām šai klīnikā.Super 1. palīdzība,sapratne un arī ārstēšana,paldies dakterīšiem.Kad pastāstīju paziņām,dzirdēju dažādas atsauksmes,arī negatīvas...Vai kādam ir bijusi...
Tak bijāt, un sakiet paldies dakterīšiem :)
Bet, tik ļoti gribās apstiprinājumu, ka klīnikai ir arī negatīva slava? :))))))
Savādi tie cilvēki, savādi :)))
Ir! Aizvedām zemē nokritušu zaķuku, kuram bija atņēmušās pakaļkājas. Beinerts pats bija - uztaisīja rentgenu.. viss esot ok, izrakstīja kaut kādus vitamīnus, ko zvērēnā tik ar varu varēj iedabūt.. un skeptiski piemetināja, ka visticamāk vajadzēs iemidzināt. Rezultātā pēc pāris dienām sapratām, ka paliek tikai sliktāk un vedām cietušo vēlreiz jau uz citu klīniku, kur mūsu mīluli sadurstīja ar pareizajām šļircēm un vēl izrakstīja kursu mājas apstākļos. Kopā ar vingrošanu un zālēm izveseļojās pāris nedēļu laikā, un nu mūsu garausis spriņģo un prieku sagādā vēl tagad.. Bet tāds Beinerts būtu aizlaidis mazo pa grunti.
Apstaigājot vairākas klīnikas arī ar citiem ģimenes mīluļiem izsecinājām, ka viena patiesība ir tāda, ka visu izšķir nevis klīnikas nosaukums vai reklāma, bet gan konkrētie ārsti, viņu spējas, čujs un poņa. Otra patiesība ir tāda, ka tie ārsti migrē un rotē, daži strādā vairākās vietās, tāpēc vajag turēties pie labā vetiņa tāpat, kā pie sava labā ģimenes ārsta.
Man bija saskarsme ar to izspiedeju un neprofesionalu bandu.Tris reizes vedu vienu kakiti ar to pasu kaiti,visas tris reizes pienema dazadi nedakteri,un katrs uzstadija apsoluti citu diagnozi,vinus vienoja tikai viens-satraukums vai es spesu apmaksat ilgu un dargu arstesanu.Un tas nezinot pat diagnozi!!!!
Beinartens pienem darba jaunos praktikantus,jo vini izmaksa leti,un strunts ka nenieka nemak,ja nu tikai naudu skaitit.:)
Vinu klinikas moto ir-NAV VESELU DZIVNIEKU, IR TIKAI MAKSATNESPEJIGI VAI SKOPI SAIMNIEKI.
Protams ka kadreiz vini kadu netisam ari izarste,bet zini nu ,vai tavs dzivnieks bus laimigo vidu.
Otrs ko esmu ievērojusi :) Tas ir kā āmen baznīcā ...mums saslima dzīvnieks, nakts :)))
Tas kaķis pusnaktī pēkšņi saslima tā, ka chau Rasma?
Noteikti sazincik dienas vārguļoja, līdz naktī kāds pēkšņi aizdomājās, ka nav ok to dzīvnieku spīdzināt :)))
100sun nepārspīlē, es arī vienreiz 3 vai 4 naktī vedu suni uz to klīniku... kamēr aizvedu izveseļojās, bet sirds toties mierīga :)))

a viss sākās ar to, ka pēkšņi aizrīdamies rīstījās un klepoja, domāju būs pagalam...
aizbraucām, padauzījās ar dakterītēm un dakterīšiem, nobildējās rentgenā, pavizinājās pāris h auto un vesels kā rutks! bet iedotās zāles pēc pāris gadiem noderēja, kad lapsenes saēdās...

ps pa dienu tam sunim viss bija oki doki, naktī pēkšņi uznāca, tā kā nevar tā vispārināt.
··· Veterinārās klīnikas: Beinarta klīnika . lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu