Vācu aitu suns

Vācu aitu suns - jautājumi un diskusijas

man ir kaukaziesi,,,
gatavo 2 kameru budu ar slikla paketes logu, lai vins var izgulties visa garuma.
galvena doma lai suns nav atklata veja, vina kalpo tikai ka aizvejs-ala.
bet praktiski vini izvelas gulet uz sniega.
pāris metru garumu vajag, lai suns var izstiepties, nevis visu laiku gulēt ritenī saliecies, ieteicams arī kādu siltinājumu sienām, bet sevišķi grīdai, kādi 5/10 cm putoplasta. Var kādā sienā ielikt stiklu, lai redz, kas notiek pagalmā ··· Vācu aitu suns: Vilku sugas suņu būdas izmēri lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vācu aitu sunim sašķiebušās ausis (9)
Manam vilku-aitas kucēnam ir 3 mēneši, bet ausis tagad viņam ir sahkjiebushaas un šad tad pavisam jancīgi izskatās, zinu, ka viņa ausīm jāstāv taisni, vai tas ir tikai tāds dzīves posms un vēlāk viņam ausis stāvēs gaisā, ...
Ja tas ir tīrasiņu vācu aitu šķirnes suns - nevajag satraukties, jo šiem suņiem ausis var nestāvēt kamēr notiek piena zobu maiņa, t.i., līdz 6 mēnešu vecumam. Nekādā gadījumā neklausi tam, ka sunim ausis jāsprauž ar knaģiem, ja stāvēs, tad arī stāvēs, kad pienāks laiks. Es jau 16 gadus nodarbojos ar šīs šķirnes suņu audzēšanu,tāpēc tici man. Ja pēc 6 mēnešiem ausis nestāv (protams tīrasiņu sunim), tad ir iesmērēts brāķis. Skaties kā stāv, ja sāk stāvēt ausu apakša, bet galiņi noļukuši pāri ausij, tad viss kārtībā. Ja pie pamatnes jau šķiebjas guļus, tad jāiet pie vetārsta. Pamēģini kad viņš guļ pasaukt, ja sadzirdot ausis viņš cenšas pacelt, tad viss normalizēsies. Man bija laika - pacēlās līdz 5 mēnešiem. Jāgriež nost! Cik atceros vilku sugas sunjiem lai ausis staveetu, bija nepieciehams. tas saspraust kopaa..paprasi kaada no sunju audzeeshans kantoriem! Bērni nav ausītes ņurkājuši un pluinījuši? Vilciņiem ļoti ausis jāuzmana.
Aizved droši vien pie vetārsta, viņš uzliks tādus ausīšu turētājus, izskatīsies smieklīgi, bet neko nevar darīt- skaistums prasa upurus!
:)))
··· Vācu aitu suns: Vācu aitu sunim ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vilku sugas suņa mūža ilgums (8)
Cik ilgs muužs ir vilku sugas suņiem? Manam sunim jau 9 gadiņš, un viņu vairs pilnīgi nekas neinteresē, viņš izskatās tik noguris un vecss, visu laiku staigaa ar nolaistu galvu, viņam šausmīgi sākusi taukoties spalva, un tā ...
iesaku izpetit vina ēdienkarti un dienas režīmu 10..12 gadi.Nopērc Royal Canin barību, kas domāta veciem suņiem un ar apmatojuma problēmām.Vai arī Hill`s. Attārpo, ja tas nav darīts. Pēc 2 nedēļām suni nepazīsi!!! ..es nezinu ,maneejais nomira 13 gadus vecs,tachu peedeejos gadus arii bija diezgan apaatisks,vieniigais ,kas vinjam patika ja dabuuja izskrieties pa mezhu... Manam 6 gadi,bet skrien kā zirgs,viss pagalms izdangāts.Laikam taapat kā cilvēki,viens 20 gados vecss,cits 70 tīri žirgts. Kādi 10-14 gadi vidēji ··· Vācu aitu suns: Vilku sugas suņa mūža ilgums lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu