Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu (20)
tauta palīdziet! kaķis bija pamanījies palikt istabā un protams,arī savu toleti nokārtojis gultā. tā ka sega,gulta smaržo. sega izmazgāta automātā,bet ko darīt ar gultu?? kā ātri,efektigi iztīrīt,lai tā smaka pazūd!! apcelšanu un visu...
Kaķis nav vainīgs...ja tualete palikusi citā telpā vai arī ir netīrīta-tā gadās. Pameiģini kārtīgi izmazgāt ar veļas ziepēm un ūdeni. var nedaudz pievienot citrona sulu vai etiķi skalojamam ūdenim.....
P.S.Kaķi pa logu ārā nemet, tas vēl noderēs:)) Izmest no mājas var ļaunus cilvēkus, kas paši aiz sevis neskatās un atstāj reālu bardaku..:)
Nu nav tik traki,paņem to vietu pamazgā ar pulvera ūdeni un lai nebūtu slapja gulta,klāj avīzes,tās ātri izsūks mitrumu un viss būs kārtībā! Lai ruņčuks dzīvojās istabā,kam negadās,,,!:)) Pērc jaunu gultu. Aerosoli paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Ideāls smaku noņēmējs ir Carpet stain & odor eliminator - aerosols. Nopērkams tikai vet.aptiekās un ne kurā katrā! Telefons izplatītājam 63021963 Jelgavā. ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Motoreļļa uz bruģa (10)
Jautājums varbūt dīvains, bet kā no bruģa dabūt nost motoreļļu, kura ir lielā daudzumā izlijusi. Iepriekš pateicos.
Lielo daudzumu var absorbēt ar smiltīm, pēc tam var uzbērt kādu spaineli pelnu un ar asu asfalta birsti izbrucināt. (Sausā laikā čut samitrināt) Ar Karcheru. Vienkāršāk būs to vietu pārlikt. Nu ja-vispirms lielumu savākt absorbentā. Kaut lupatās. Labi uzsūc smiltis,pelni,avīzes-sausā,siltā laikā. Pārējais siltā laikā uzsūksies pats. Tas attiecas uz svaigu,tīru eļļu-vecā,ja stipri netīra,melnumi nezudīs ļoti ilgi... tur, tiešām vērts domāt par nomaiņu. Vari mēģināt ar brake cleaner, tad augstspiediena sūkni. Bet gan jau ka lētāk nomainīt to vietu. Varbūt bruģakmens ir ar vienādām pusēm. Apgriez otrādi:)) ··· Tīrīšana: Motoreļļa uz bruģa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Auto kvēpu filtru tīrīšana dīzelim (9)
Ir kādam bijis Rīgas Ganību dambī autoserviss,kas tīra katalizatora kvēpu filtrus,cena ar noņemšanu un uzlikšanu ap 300 euras.it kā normāli,bet labāk jaunu nopirkt,jo kaut kā neticu gran super tīrīšanai..?!))Paldies- par atbildēm...
Izriez,pāršuj bota datoru,un aizmirsti,ja auto ir līdz 2008.gadam. Man T-5 busiņam pielika kompi un braucot izdedzināja, bija apm. 20 min. un cena latos bija kādi 15.Meklē normālu servisu. Aizkakājies kvēpu filtrs ir simptoms...kam ir tendence atkārtoties.
Vai nu jānovērš cēlonis (tādu var būt daudz), vai nu jāravē laukā (tad tu kļūsi par nelieti).
Vienkārši kaut ko pamazgāt (kur nu vēl par 300 eirīšiem) ir ne aļo risinājums - ar piebildi - manuprāt.
zaje**lli tie jaunie diizelli ar visiem tiem sstruntiem sakarinatiem virssu nu. Vecie bija, un ir OK.
Un, jaa, tiiriissana straadaa gan. Bet, ja reiz motors dzen ellu, egr vaarsts klibo utt, nav jeega tiiriit, pirms vissus tos motora defektus nenoveersiisi.
Interesanti... Kā viņi tīra to ko Nav iespējams iztīrīt... 🙄
Tas filtrs ir keramikas klucis ar mikro porām... Kuras aizlīp ar eļļu... Un tad tam filtram ir kaput... Ja to meigjinās kā tīrīt tā keramika vienkārši sadrūp... 😁
Šo visu Tu vari izlasīt vācu auto forumos... 😁

Bet servisa slēptā reklāma laba... 😁😁😁
··· Tīrīšana: Auto kvēpu filtru tīrīšana... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Auto izlijuša piena tīrīšana (10)
Kāds nevarētu dot padomu? ! Ko darīt: mašīna ir izlijušu 3 litri piena, kā var iztīrīt mašīnu? Vai labāk pašiem nekerties klāt bet aizvest uz kiimisko tīrītavu?
āāāā... man vienreiz izlija nepilns litrs... cik varēju, ar salvetēm savācu... bet tāpat smirdēt sāka pēc pāris nedēļām... atdevu uz ķīmisko.

grūti iedomāties, kas notiks pēc 3l izgāšanas!!!
Var pamēģināt nopirkt aerosolu paklāju tīrīšanai saputot, iepūst un paturēt līdz sakalst, pēc tam ar putekļsūcēju iztīrīt. Ak, kungs - pārdod mašīnu vai nomaini sēdekļus!!! Priecājies, ka nav vasara.Piens, alus un zivis - nekas trakāks nevar būt!!! njaaaa, labi ka veess laiks savaadaak buutu chau rasma.....pa taisno uz kjiimisko!!!!!! nu tas ir konkrets vaks!!!!!!!!!
uz kimisko tirisanu!!!!!!!!!!
··· Tīrīšana: Auto izlijuša piena tīrīšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu? (10)
ar speciālo līdzekli piķa noņemšanai paliek bālāki pleķi pēc tam...
Piķi šķīdina visi tauki/eļļas. Biezie netek nost-uzzieķē un lai pastāv. Sviests jau arī der! Vislabāk karstā laikā-ātrāk notiek. Ar white spirtu, tā daru jau sen un nevienu krāsu nerauj nost un pēc tam ar vasku ievasko.... Maisījums 2 daļas dīzeļdegvielaplus 8benzīns. Samaisi, ielej pudelē ar smidzinātāju, uzsmidzini uz auto, pēc pāris minūtēm mazgā nost ar šampūnūdeni. Ja piķis daudz, atkārto un būs gluds un spīdīgs. Vēl šitā kokteiļa vietā var izmantot vaitspirtu. ar diizelldegvielu Nu nezinu kādas firmas Tev ir tas piķa noņēmējs , bet reiz atņēmu to prieku 😀 draugam un vēlējos pati notīrīt - nekādas krāsas balējumi nebija un ņēma nost labi . Jāpiebilst - mašīna bija spaiņa krāsā . Varbūt tāpēc nebija pamanāms ja nu tā ir . ··· Tīrīšana: Kā piķi no mašīnas dabūt nost,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kvalitatīva ķīmiskā auto tīrīšana (3)
Vai šeit kāds nezin kvalitatīvu ķīmisko auto tīrišanu.
enri- K.Ulmanja gatve blakus depītim Senāk labs bij Rings! Kas vainas Ringam? Arī tagad labs...
Bet ja grib, lai autinš būtu iztīrīts kā tikko no konveijera, tad - kādreiz bija (nezinu vai vēl ir tur pat) uz Jūrmalas šosejas - pretī Vērdiņam kkāds Mr.___.
··· Tīrīšana: Kvalitatīva ķīmiskā auto... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā notīrīt zivi? (11)
Lai nav ilgi jāķēpājas, izķidātu lasi uzreiz sagriežu šķēlēs, sapakoju porcijās un saldētavā iekšā. Kad vajag iepriekš atlaidinu un zvīņas šķēlēm vienkārši ar nagiem noskrubinu. Tuviniekiem tāda darbošanās ir pieņemama. Nav ne grūti, ne...
Ar nagiem noskrubinaat zviinjas. Gjeniaali! Ar zobiem neesi meegjinaajusi? izklausās pēc tipiskas malu zvejnieces pamācības vispirms sagriezt gabaliņos un tad katram zvīņas tīrīt ar nagu ir neķēpāšanās? kas tādā gadījumā ir ķēpāšanās, es negribētu uzzināt. ar lielu resnu smagu nazi atzvīņošana prasa pāris minūtes. un tā darāma nesagrieztai zivij Kad sālītu lasīti griež,tad āda paliek uz dēlīša.
Labu apetīti.
··· Tīrīšana: Kā notīrīt zivi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā mazgā fliteru drēbes? (2)
Kā mazgā tās drēbes, kuras pamatā sastāv tikai no fliteriem?
Mazgāju mēreni siltā ūdenī, ar Kastani, ar rokām, protams, tad nospiežu dvielī un izklāju uz sausa dvieļa, lai izžūst. Tikai ķīmiskā tīrīšana. Tagad fliteri nav tādas kvalitātes kā agrāk, izmazgāsi, vai nu salocīti būs, vai arī krāsa noberzusies un izskatīsies kā aplupuši. ··· Tīrīšana: Kā mazgā fliteru drēbes? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Skujkoka sveķi uz auto kapota, kā tos tīrīt? (9)
Skujkoka sveķi uz auto kapota, kā tos tīrīt
Ar auto nav bijusi pieredze, bet sveķus no rokām visvieglāk notīrīt/nomazgāt ar terpentīneļļu. To katrs mežstrādnieks apstiprinās. Zinu, ka no parketa piķi/darvu tīra ar sviestu. Varbūt arī te der?🤷🏻♀ Ar vaitspirtu ruuupiigi nomazgaa! Tikai ar vaitspirtu!😊 Terpentīns krāsu nebojā, sveķus šķīdina. Viegli var notīrīt, tik vispirms ar plastmasa špāteli jānoskrabina nost pauguriņi, ja tādi ir Ar diizelldegvielu.... ··· Tīrīšana: Skujkoka sveķi uz auto kapota,... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu