Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu (20)
tauta palīdziet! kaķis bija pamanījies palikt istabā un protams,arī savu toleti nokārtojis gultā. tā ka sega,gulta smaržo. sega izmazgāta automātā,bet ko darīt ar gultu?? kā ātri,efektigi iztīrīt,lai tā smaka pazūd!! apcelšanu un visu...
Kaķis nav vainīgs...ja tualete palikusi citā telpā vai arī ir netīrīta-tā gadās. Pameiģini kārtīgi izmazgāt ar veļas ziepēm un ūdeni. var nedaudz pievienot citrona sulu vai etiķi skalojamam ūdenim.....
P.S.Kaķi pa logu ārā nemet, tas vēl noderēs:)) Izmest no mājas var ļaunus cilvēkus, kas paši aiz sevis neskatās un atstāj reālu bardaku..:)
Aerosoli paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Nu nav tik traki,paņem to vietu pamazgā ar pulvera ūdeni un lai nebūtu slapja gulta,klāj avīzes,tās ātri izsūks mitrumu un viss būs kārtībā! Lai ruņčuks dzīvojās istabā,kam negadās,,,!:)) Mums kaimiņienei bija runcis, kas bija pasācis špricēt uz uz viņas mīkstā klubkrēsla, kas vēl no pirmskara laikiem. Izmēģinājās visu ko. Pat pārvilka citu drēbi, bet šis tak vienalga saoda savu iemīļoto vietu. Tagad tas krēsls stāv šķūnī un šķūnis voņī pa gabalu, jo tagad tur atzīmējas visi pagasta runči... Ideāls smaku noņēmējs ir Carpet stain & odor eliminator - aerosols. Nopērkams tikai vet.aptiekās un ne kurā katrā! Telefons izplatītājam 63021963 Jelgavā. ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Auto kvēpu filtru tīrīšana dīzelim (9)
Ir kādam bijis Rīgas Ganību dambī autoserviss,kas tīra katalizatora kvēpu filtrus,cena ar noņemšanu un uzlikšanu ap 300 euras.it kā normāli,bet labāk jaunu nopirkt,jo kaut kā neticu gran super tīrīšanai..?!))Paldies- par atbildēm...
Izriez,pāršuj bota datoru,un aizmirsti,ja auto ir līdz 2008.gadam. Man T-5 busiņam pielika kompi un braucot izdedzināja, bija apm. 20 min. un cena latos bija kādi 15.Meklē normālu servisu. Aizkakājies kvēpu filtrs ir simptoms...kam ir tendence atkārtoties.
Vai nu jānovērš cēlonis (tādu var būt daudz), vai nu jāravē laukā (tad tu kļūsi par nelieti).
Vienkārši kaut ko pamazgāt (kur nu vēl par 300 eirīšiem) ir ne aļo risinājums - ar piebildi - manuprāt.
zaje**lli tie jaunie diizelli ar visiem tiem sstruntiem sakarinatiem virssu nu. Vecie bija, un ir OK.
Un, jaa, tiiriissana straadaa gan. Bet, ja reiz motors dzen ellu, egr vaarsts klibo utt, nav jeega tiiriit, pirms vissus tos motora defektus nenoveersiisi.
Interesanti... Kā viņi tīra to ko Nav iespējams iztīrīt... 🙄
Tas filtrs ir keramikas klucis ar mikro porām... Kuras aizlīp ar eļļu... Un tad tam filtram ir kaput... Ja to meigjinās kā tīrīt tā keramika vienkārši sadrūp... 😁
Šo visu Tu vari izlasīt vācu auto forumos... 😁

Bet servisa slēptā reklāma laba... 😁😁😁
··· Tīrīšana: Auto kvēpu filtru tīrīšana... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Auto izlijuša piena tīrīšana (10)
Kāds nevarētu dot padomu? ! Ko darīt: mašīna ir izlijušu 3 litri piena, kā var iztīrīt mašīnu? Vai labāk pašiem nekerties klāt bet aizvest uz kiimisko tīrītavu?
Var pamēģināt nopirkt aerosolu paklāju tīrīšanai saputot, iepūst un paturēt līdz sakalst, pēc tam ar putekļsūcēju iztīrīt. āāāā... man vienreiz izlija nepilns litrs... cik varēju, ar salvetēm savācu... bet tāpat smirdēt sāka pēc pāris nedēļām... atdevu uz ķīmisko.

grūti iedomāties, kas notiks pēc 3l izgāšanas!!!
smirdonja draud briesmiga, tulit brauc uz salona tirishanu Ak, kungs - pārdod mašīnu vai nomaini sēdekļus!!! Priecājies, ka nav vasara.Piens, alus un zivis - nekas trakāks nevar būt!!! njaaaa, labi ka veess laiks savaadaak buutu chau rasma.....pa taisno uz kjiimisko!!!!!! ··· Tīrīšana: Auto izlijuša piena tīrīšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu? (10)
ar speciālo līdzekli piķa noņemšanai paliek bālāki pleķi pēc tam...
Piķi šķīdina visi tauki/eļļas. Biezie netek nost-uzzieķē un lai pastāv. Sviests jau arī der! Vislabāk karstā laikā-ātrāk notiek. Ar white spirtu, tā daru jau sen un nevienu krāsu nerauj nost un pēc tam ar vasku ievasko.... ar diizelldegvielu Maisījums 2 daļas dīzeļdegvielaplus 8benzīns. Samaisi, ielej pudelē ar smidzinātāju, uzsmidzini uz auto, pēc pāris minūtēm mazgā nost ar šampūnūdeni. Ja piķis daudz, atkārto un būs gluds un spīdīgs. Vēl šitā kokteiļa vietā var izmantot vaitspirtu. Nu nezinu kādas firmas Tev ir tas piķa noņēmējs , bet reiz atņēmu to prieku 😀 draugam un vēlējos pati notīrīt - nekādas krāsas balējumi nebija un ņēma nost labi . Jāpiebilst - mašīna bija spaiņa krāsā . Varbūt tāpēc nebija pamanāms ja nu tā ir . ··· Tīrīšana: Kā piķi no mašīnas dabūt nost,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kvalitatīva ķīmiskā auto tīrīšana (3)
Vai šeit kāds nezin kvalitatīvu ķīmisko auto tīrišanu.
enri- K.Ulmanja gatve blakus depītim Senāk labs bij Rings! Kas vainas Ringam? Arī tagad labs...
Bet ja grib, lai autinš būtu iztīrīts kā tikko no konveijera, tad - kādreiz bija (nezinu vai vēl ir tur pat) uz Jūrmalas šosejas - pretī Vērdiņam kkāds Mr.___.
··· Tīrīšana: Kvalitatīva ķīmiskā auto... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā notīrīt zivi? (11)
Lai nav ilgi jāķēpājas, izķidātu lasi uzreiz sagriežu šķēlēs, sapakoju porcijās un saldētavā iekšā. Kad vajag iepriekš atlaidinu un zvīņas šķēlēm vienkārši ar nagiem noskrubinu. Tuviniekiem tāda darbošanās ir pieņemama. Nav ne grūti, ne...
Ar nagiem noskrubinaat zviinjas. Gjeniaali! Ar zobiem neesi meegjinaajusi? vispirms sagriezt gabaliņos un tad katram zvīņas tīrīt ar nagu ir neķēpāšanās? kas tādā gadījumā ir ķēpāšanās, es negribētu uzzināt. ar lielu resnu smagu nazi atzvīņošana prasa pāris minūtes. izklausās pēc tipiskas malu zvejnieces pamācības un tā darāma nesagrieztai zivij Kad sālītu lasīti griež,tad āda paliek uz dēlīša.
Labu apetīti.
··· Tīrīšana: Kā notīrīt zivi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā mazgā fliteru drēbes? (2)
Kā mazgā tās drēbes, kuras pamatā sastāv tikai no fliteriem?
Mazgāju mēreni siltā ūdenī, ar Kastani, ar rokām, protams, tad nospiežu dvielī un izklāju uz sausa dvieļa, lai izžūst. Tikai ķīmiskā tīrīšana. Tagad fliteri nav tādas kvalitātes kā agrāk, izmazgāsi, vai nu salocīti būs, vai arī krāsa noberzusies un izskatīsies kā aplupuši. ··· Tīrīšana: Kā mazgā fliteru drēbes? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā pareizi notīrīt un ar kādu krāsu nokrāsot senas podiņu krāsns rotājumus? (17)
Dzīvoklī ir skaistsa podiņu krāsnis labā stāvoklī,tikai rotājumus nepieciešams uzprišināt.Kā to pareizi darīt,ar kādu krāsu krāsot?
....palasīju komentus,un padomāju,cik tomēr neuzmanīgi ir cilvēki....jautājuma autore nevienā vietā neminēja,ka krāsniņa ir krāsota,pajautāja tikai KĀ UZPRIŠINĀT DEKORUS(ar kādu krāsu tos krāsot)...!?!...
P.S...nu protams,es ne par visiem,tikai par tiem,kas nelasa,bet tikai bliež iekšā komentu.
Parasti rotājums ir ģipša lējums. Ar fenu uzmanīgi, var ātri saplaišat, krāsas noņēmējs ir ar skābu reakciju, ja lieto, tūlīt ar sārmainu vielu, piem. pelnu šķidumu, jāapstrādā. Var arī ar kaļku putru glazetos baltos podinus nekraso.Krasa neturesies.Augsejo dalu un vidus rotajumu janotira ar fenu. Krasas nonemeju lietot nav velams.Pec tam jauna krasa lobisies nost,jo reakciju nevares apturet. Ir protams ari citi restavratoru panemieni. Pec tam var krasot ar akrila krasam. varbūt pamēģini iesākumam nomazgāt ar siltu ziepūdeni(pieliec klāt Sano) un birstīti(lai tiek visās rieviņās),ne vienmēr vajag krāsot reizēm pietiek arī ar nomazgāšanu. Tie kas te runā par pašu glancēto podiņu krāsošanu nav sapratuši vai iedziļinājušies vienkāršajā jautājumā par dekoru atsvaidzināšanu. Piekrītu Puukai....sāc ar vienkāršāko, pamēģini ar siltu ziepūdeni/feirī uzmanīgi pamazgāt, bet tikai, ja ģipša lējums nesāk mazgāties nost un iepsējams ar to arī pietiks un nevajadzēs krāsot. Dažkārt lietas izskatās labāk nekrāsotas. ··· Tīrīšana: Kā pareizi notīrīt un ar kādu... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai no paklāja var iztīrīt vīna traipu? (10)
Izlija vīns uz paklāja un ir palicis pleķis. Vai to ir iespējams iztīrīt tīrītavā? Varbūt varat ieteikt kādu tīrītavu? Ss.lv reklamētās šodien neatbild, laikam nestrādā.
Visātrāk ir visu vienmērīgi noliet ar vīnu. ar HG tīrīšanas līdzekļiem paklājam... Man arī šis aktuāli. Tas HG izņems arī vecāku vīna traipu? TAS IR ATKARĪGS NO PACIETĪBAS tas ir atkarīgs no naudas maka un ar vienu pieskārienu traipa vairs nebūs... ··· Tīrīšana: Vai no paklāja var iztīrīt vīna... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu