Suņu šķirnes

suņu šķirnes foto attēls

Suņu šķirnes - jautājumi un diskusijas

Suņa šķirnes izvēle (27)
Esmu nolēmis iegādāties suni. Man piedaavaa amerikāņu buldoga, kā arī labradora kucēnus. Kuru Jūs ieteiktu? Kurš no tiem būtu vairāk piemērots cilvēkam, kuram mājās suņu nekad agrāk nav bijis?
labradora ! Labradoru!!! jāiepazīstas ar katru tuvāk, jāieskatās acīs... es izvēlētos labradoru, patīk man viņš suns tāds... ir bijis labradors un tie ir ļoti labi suņi:) man ļoti patīk rotveileri.....tik mierīgs,tik rāms....
Skatoties kādam mērķim vajag,ar buldogu iesācējs diez vai tiks galā,tad jau laikam labradoru.Bet rēķinies ar to,ka suns dzīvo 10-15 gadus,tā ir baigā atbildība.
··· Suņu šķirnes: Suņa šķirnes izvēle lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kādas šķirnes suni izvēlēties? (30)
Esmu nolēmusi iegādāties sunīti. Rīgā sanāk mitināties dzīvoklī, kas, principā nav mazs, bet man žēl lielu suni turēt četrās sienās, tāpēc vēlētos augumā mazāku suņubērnu. Gribētu tādu atraktīvu un žiperīgu rējējiņu, jo patīk man...
Vispirms labi apdomā,ko gribi.Vai celsies no rīta agri un jebkuros laika apstākļos iesi suni pačurināt?vai savāksi,siltas,kūpošas kakas aiz suņa??Vai tev būs kur atstāt,kad kaut kur izbrauksi?ja neesi tam visam gatava,tad labāk turi kaķi vai kādu no mazajiem sunīšiem,kas slapinās uz avīzēm un paladziņiem.Tikai pakaļ ritenim viņi gan tev neskries,jo nav spējīgi.Skaties ss lapā un izvēlies. Pūuķim taisnība.Mierīgam cilvēkam nederēs mūžīgi aktīvie suņi un otrādi.man jau pat vilks liekas pārāk enerģisks:)Ir jābūt mīlestībai no pirmā acu skatiena...i nesmejaties...tā ir. Ieskaties www.suni.lv, ir lieliski apraksti par šķirnēm un var uzzināt atbildes no dažādu suņu šķirņu īpašniekiem! ;) Atraktīvu un žiperīgu rējējiņu būs grūti atstāt uz visu dienu vienu pašu 4ās sienās. Arī, ja viņš būs mazs augumā. Tāpat būs riešana, palaidnības, utt. (riešana gan ir atkarīga arī no katra suņa raksura, ne tikai no šķirnes). Turklāt ar riešanu saimnieka prombūtnē tiešām ir ĻOTI grūti cīnīties. Suns jau nav kaķis - viņš pārlieku labi nejūtas nenodarbināts. Tādas mierīgākas šķirnes varbūt vēl kaut cik (btw arī kādas mierīgākas šķirnes suns spēs paskriet līdzi parkā). Otrs variants, protams, to suni PIRMS iešanas uz darbu KATRU dienu nokausēt tā, ka šis tik paēdīs un gulēs, kamēr visi darbā, bet pa 10min čurināšanas pastaigas nevienu suni tā nenokausēsi..
Vēl jāņem vērā, cik tautas mājās, kāda tā tauta. JA nav pieredzes ar suņu dresēšanu, un plānots jau no kucēna paņemšanas iet uz darbu, nevajag ņemt potenciāli agresīvās šķirnes. Tur vaf ne tikai kaitinoši, bet arī bēdīgi rezultāti sanākt...
man ir divi smukumi (skatiit albuumu) bet diez vai es gribu kaadam atdot...pie sirds pieaugushi!!! ··· Suņu šķirnes: Kādas šķirnes suni izvēlēties? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Sagrsuņa izvēle (16)
Vajadzīgs sargsuns maajai. Kādu sugu izveeleeties. Pamatā tiek tureets pie kjeedes, bet vareetu pieļaut arī, ka naktii tiks atlaists skraidiishanai pagalmā. Varbūt kādam ir padomā. Maziņu gan negribeetos, ziema naak virsū.
kaukāzieti Kaukaazieti Man gan patiktu kaut kas Laikai līdzīgs!Mums kādreiz tāda bija spēcīga, gudra un aste gredzenā.Labi panes aukstumu,dzīvo laukā,praktiski neslimo, nikna. vilku sugas ir ĻOTI labi,mums pat bija vesela šuņu ģim.dinastija Ziemā uzaug kažoks,kā lācim(tikai būda vajadzīoga kārtīga) ··· Suņu šķirnes: Sagrsuņa izvēle lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu