Suņu šķirnes

suņu šķirnes foto attēls

Suņu šķirnes - jautājumi un diskusijas

Suņa šķirnes izvēle (28)
Esmu nolēmis iegādāties suni. Man piedaavaa amerikāņu buldoga, kā arī labradora kucēnus. Kuru Jūs ieteiktu? Kurš no tiem būtu vairāk piemērots cilvēkam, kuram mājās suņu nekad agrāk nav bijis?
labradora ! Labradoru!!! jāiepazīstas ar katru tuvāk, jāieskatās acīs... es izvēlētos labradoru, patīk man viņš suns tāds... ir bijis labradors un tie ir ļoti labi suņi:) man ļoti patīk rotveileri.....tik mierīgs,tik rāms....
Skatoties kādam mērķim vajag,ar buldogu iesācējs diez vai tiks galā,tad jau laikam labradoru.Bet rēķinies ar to,ka suns dzīvo 10-15 gadus,tā ir baigā atbildība.
··· Suņu šķirnes: Suņa šķirnes izvēle lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Vai suņa šķirne liecina par saimnieka status, saprātu vai ko citu? (31)
Draudzene atbrauca no Rīgas. Esot paņēmusi kucēnu no laukiem, tādu parastu. Aizgājusi uz zoo veikalu, tur pārdevējām cita attieksme - kas tas tāds? It kā par kucēnu vajadzētu visiem priecāties, bet te - nekāda mīļuma. Apkalpojusi protams. ...
Jaukteņi ir lieliskākie suņi. Un staigā ar visādiem suņiem saitītē. Pie ķēdes likt es gribētu tos, kuri pie ķēdes liek suņus, jebkādus. Tā ir atpalicības pazīme - dzīvnieku turēt pie ķēdes, tas tikai liecina par suņa saimnieka trulo prātu un nespēju iemācīt suni adekvāti uzvesties. Jā, piekrītu - jaukteņi ir veselīgāki un neslimo ar paaudzēs izkoptām alerģijām un uztura nepanesamībām un citām specifiskām šķirnes suņu slimībām. Nu paskatiet, kādas kaites mocījušas Eiropas galmus,kur precējās radinieki... Plebejiem tādas ne sapņos nerādījās... Dvorterjers jau tā smalkākā šķirne! Vairums jau nemaz nav tādi šķirņu zinātāji-tik gudriem ģīmjiem. Bet pie zinātājiem var apklaušināties kā tiem smalkajiem ar veselību-būs gandarījums par veselīgu lopiņu! Ja suns paņemts statusa izrādīšanai rajončikā, tad šams toč būs nokļūdījies ar saimnieci. Jaukteņi ir dzīvelīgāki, mīļi. ··· Suņu šķirnes: Vai suņa šķirne liecina par ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kādas šķirnes suni izvēlēties? (31)
Esmu nolēmusi iegādāties sunīti. Rīgā sanāk mitināties dzīvoklī, kas, principā nav mazs, bet man žēl lielu suni turēt četrās sienās, tāpēc vēlētos augumā mazāku suņubērnu. Gribētu tādu atraktīvu un žiperīgu rējējiņu, jo patīk man ...
Vispirms labi apdomā,ko gribi.Vai celsies no rīta agri un jebkuros laika apstākļos iesi suni pačurināt?vai savāksi,siltas,kūpošas kakas aiz suņa??Vai tev būs kur atstāt,kad kaut kur izbrauksi?ja neesi tam visam gatava,tad labāk turi kaķi vai kādu no mazajiem sunīšiem,kas slapinās uz avīzēm un paladziņiem.Tikai pakaļ ritenim viņi gan tev neskries,jo nav spējīgi.Skaties ss lapā un izvēlies. Pūuķim taisnība.Mierīgam cilvēkam nederēs mūžīgi aktīvie suņi un otrādi.man jau pat vilks liekas pārāk enerģisks:)Ir jābūt mīlestībai no pirmā acu skatiena...i nesmejaties...tā ir. Atraktīvu un žiperīgu rējējiņu būs grūti atstāt uz visu dienu vienu pašu 4ās sienās. Arī, ja viņš būs mazs augumā. Tāpat būs riešana, palaidnības, utt. (riešana gan ir atkarīga arī no katra suņa raksura, ne tikai no šķirnes). Turklāt ar riešanu saimnieka prombūtnē tiešām ir ĻOTI grūti cīnīties. Suns jau nav kaķis - viņš pārlieku labi nejūtas nenodarbināts. Tādas mierīgākas šķirnes varbūt vēl kaut cik (btw arī kādas mierīgākas šķirnes suns spēs paskriet līdzi parkā). Otrs variants, protams, to suni PIRMS iešanas uz darbu KATRU dienu nokausēt tā, ka šis tik paēdīs un gulēs, kamēr visi darbā, bet pa 10min čurināšanas pastaigas nevienu suni tā nenokausēsi..
Vēl jāņem vērā, cik tautas mājās, kāda tā tauta. JA nav pieredzes ar suņu dresēšanu, un plānots jau no kucēna paņemšanas iet uz darbu, nevajag ņemt potenciāli agresīvās šķirnes. Tur vaf ne tikai kaitinoši, bet arī bēdīgi rezultāti sanākt...
Juus mani tagad varat apmeetaatr ar akmenjiem, bet es domaaju, ka jebkursh suniitis ir pelniijis vismaz pagalmu, kur izskrieties.Esmu pret sunju tureeshanu dziivokljos.
/palien zem galda/
"žiperīgs rējējiņš" ļoti "patiks" kaimiņu dzīvokļa saimniekiem:) ··· Suņu šķirnes: Kādas šķirnes suni izvēlēties? lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Gribētu ņurcamu suni. Kaķsi no manis bēg. Vai varat ko ieteikt? (20)
Tikai negribu toi un čihaihai, kas trīc. Kaut ko mazliet lielāku. Un arī ne taksi ar mazajām kājiņām. Un arī ne pūdeli, lai nav vislaik pie friziera jāstiepj. :)
Jārēķinās, ka tam ņurcāmajam dzīvniekam ir jādod ne tikai ēst un dzert , bet jāved arī ārā un jāvāc pēc viņa. Pretējā gadījumā tā ir mocīšana. Dzīvniekā ir jāiegulda daudz naudas - neatkarīgi vai tev ir darbs vai nē.
Ja vēlies tikai ņurcīt bez papildus rūpēm 15 gadu garumā, nopērc rotaļu veikalā plīša lelli.
Vakar bērnu rotaļlietu veiklā redzēju tādus mīkstus; gan suņu gan kaķus. Nopērc tādu un liec mierā dzīvus kustoņus.
Komentāros par tēmu, ko domāju par cilvēkiem no kā bēg pat par cilvēku daudz iecietīgākie dzīvnieki šoreiz neizplūdīšu.
Tev nevajag dzīvnieku, bet gan rotaļlietu! Nopērc lelli! Atkal kārtējā dzīvnieku žorgāšana!
TO "Maziņi jau visi smuki" un tad paaugās un mētājās vietējā autobusa pieturās un citi uzņemas atbildību par tiem, kurus tu esi pieradinājusi!
Vispirms pajautā sunītim, vai viņš vēlas, ka tu viņu drusciņ, kamēr maziņš paņurcīsi!?
Nežēlībai nav robežas!
mans angļu buldogs ir ņurcāms un mīcāms...un viņam labpatiktu, ja es 24/7 viņu ņurcītu, mīcītu, bužinātu, kasītu, utt.... miera jau reizēm nav.. ··· Suņu šķirnes: Gribētu ņurcamu suni. Kaķsi no ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Sagrsuņa izvēle (16)
Vajadzīgs sargsuns maajai. Kādu sugu izveeleeties. Pamatā tiek tureets pie kjeedes, bet vareetu pieļaut arī, ka naktii tiks atlaists skraidiishanai pagalmā. Varbūt kādam ir padomā. Maziņu gan negribeetos, ziema naak virsū.
kaukāzieti Kaukaazieti Man gan patiktu kaut kas Laikai līdzīgs!Mums kādreiz tāda bija spēcīga, gudra un aste gredzenā.Labi panes aukstumu,dzīvo laukā,praktiski neslimo, nikna. vilku sugas ir ĻOTI labi,mums pat bija vesela šuņu ģim.dinastija Ziemā uzaug kažoks,kā lācim(tikai būda vajadzīoga kārtīga) ··· Suņu šķirnes: Sagrsuņa izvēle lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu