Suns kož

Suns kož - jautājumi un diskusijas

Chihuahua - kož kajās (16)
Sunim ~3 gadi. Kad saimnieks nav majas - nerej. Kad saimnieks majas - tad rej - ja kads iet kapnutelpa, ja kads skalak sarunajas, utt. Tas tapec, ka sarga. Jau augot sunim bija problemas ar guzam, laikam displazija. Iespejams, ka ...
Ar roku, kura baro, suni sist nedrīkst. Tikai ar mīkstu svešķermeni, vienlaicīgi dodot komandu "nedrīkst". Nu un tagad plāns takā 3gadu vecu suni pāraudzināt???

Nevis sunim augot displāzija radās, bet suns jau pirkts no kaktu audzētājiem ar visādām iedzimtām kroplībām, slimībām un neatbilstību šķirnes eksterjera standartiem. Nuko gribējās modīgu sunīti par lētām naudiņām?-še tev slimīgs kroplīc. A pretenzijas audzētājam izvirzītas tika, kādēļ rahīts pārdots?

Nu un kā tad zināms, ka tas suns nerej, kad saimnieku nav mājās? Mājās ir online novērošanas kameras? Nemācīti un garlaikoti suņi kvankšķ augu diennakti aiz gara laika.
Un kas tā par uiņu, atļaut sunim dzīvoklī riet? Sunim pilsētā ir jābūt tikpat socializētam kā cilvēkam. Manam stafam no 2mēnešu vecuma tika iestāstīts turēt muti. Gudram sunim gaiša galva, uz kaimiņiem principā nereaģēja, rēja tik uz svešiem, līdz ar ko kaimiņi priecīgi, jo zināja, kad kāpnēs ir svešinieki.

Un nagla visam protams suņa atļaušanās kost saimniekam! Kas tas tāds?! Kā līdz kkam tādam var aizdzīvoties?! Tās ir kvekšķu neaudzināšanas sekas. Domāt, ja suns maziņš, tas nav jāaudzina? Kkāaa tad!
Nezinu kā pieaugušu suni var pāraudzināt. Ja man būtu tāda situācija, klopētu ar avīzes vīkšķi tik ilgi, kamēr pārietu vēlme kost kādam, ja komandu nav devis saimnieks.
ar plaukstu pa dirsu kolīdz mēģina iekost, pēc pāris reizēm nomierināsies. Man mammai laukos bija ssitaads , ilgi to cieta, liidz vinnns atllavaas nopietni ...iekost vinnai kaajaa. Taa, ka bija jaassuj. Un vuinnas vecumaa tas...:((Game over , sunim bija.
Jaaudzina ir suns , un no mazotnes. Ja neee, izaug...visaadi.
Sīkie žurkulēni ir gana bailīgi, kad vieni - tad slēpjas(dabas likumi - izdzīvošana). Bet ,ja sajūt saimnieka plecu tuvumā, tad sāk uzvesties līdzīgi kā sunim pienākas, jo apzinās ,ka saimnieks aizsargās ,ja nu kas notiks - tādēļ saimnieka tuvumā atdzīvojas. Ja dzīvokļa durvis stāvētu atvērtas un viņš svešiniekus redzētu ,viņš nerietu, bet aizvērtās durvis dod viņam drošības sajūtu ,tādēļ drīkst riet.

Esmu novērojis, kā nāk svešinieki, kucēns paslēpjas aiz saimnieka muguras un rūc, bet kad svešinieki dodas prom, viņš pēkšņi drosmīgi izskrien pāris metrus priekšā saimniekam un rej ko spēka(demonstrējot ,ka ir kārtīgs sargsuns), bet ja svešinieks panākas atpakaļ, tā šis fiksi aiz saimnieka muguras un klusē, jo atkal apdraudējums!

Kož , jo neaudzināts, neaudzināti bērni tak arī kāpj uz galvas... Bieži vien nemaz nevajag fizisku spēku ,lai parādītu sunim ,kurš ir galvenais... Man pietiek ar runāšanu, suns visu saprot, viņi nav tik stulbi, kā cilvēki iedomājas.

Tas pats manis pieminētais suņuks, tantai nepārtraukti skrēja pakaļ un koda kājās, viņš tā spēlējās - sava veida ķerenes spēlēja, un pie visa bija vainīga tanta ,jo atļāva tā rīkoties , suns šādi vienkārši rotaļājas. Toties man nekad kājās nemetās - zināja noteikumus.

Suņi jūt ,kuram drīkst kāpt uz galvas , bet kuram nedrīkst. Ja suns neklausa ,vainīgs ir saimnieks, kurš nav audzinājis un iemācījis ko drīkst un ko nedrīkst.
Suns esot ar mani prata uzvesties ,kā normāls dzīvnieks, bet ko līdz saimniece parādās pie apvāršņa, tā suns kļūst nekontrolējams - sākas visatļautība ,jo saimniece neiebilst ,nekad nav stingri aizrādījusi ,un suns domā ,ka tā drīkst.

Sīkajiem nervu sistēma nav tā stiprākā, kacinot viņu , sunim var parādīties psihiskas problēmas. Ar kaķiem līdzīgi, auga bērni ,visu laiku mocīja ,darīja pāri, bet turpinājumā cietēji bija paši bērni ,jo pie pirmās iespējas ,kaķis pats uzbruka un ar nagiem metās ģīmī! Ļoti nervozs un agresīvs bija k
··· Suns kož: Chihuahua - kož kajās lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu