Sunim krīt spalva

Sunim krīt spalva - jautājumi un diskusijas

Sunim ir nonākusi spalva! (9)
nezinu ko darīt sunim ir nonākusi spalva un ir izveidojusies krevele kuru viņa visu laiku kasa,no kā tas varētu būt un ko darīt? esam bijuši pie vetārsta,bet bez suņa iedeva kadas zāles saka ja pēc meneša neparies tad lai ved ...
Sunja barība vainīga!!! ar ko to suni baro...!? droshi ar kaadu " iecienītu" ( leetu) sunja bariibu... Pamaini bariibu un buus Ok... ;) Tas no pieredzes... Man kakjim veeders bij pavisam bez spalvaam palicis... :) nomainiiju bariibu tagad Viss Ok... atkal spalvains... :D Mums suņai tā bija uz pakakles. Nācās izmest blusu siksnu..vispār apkakli kā tādu. Visu noskuva..noplēsa un smērējām ar smēri. Vilkām speciālu iemauktiņu , lai nekasa kamēr sadzīst. Paši uzmanīgi ap to suni. Varat dabūt tieši to pašu .´lišai ,ēde var būt. mopši jūtīgi alerģiski kustoņi-jāpārskata viss-sākot ar uzturu un kopšanas līdzekliem( ja lieto) un beidzot ar ādas parazītiem - demodekoze vai sarkoptiskais kašķis. Lišai ēde latviski saucās cirpēja ēde...krieviski-Стригущий лишай ··· Sunim krīt spalva: Sunim ir nonākusi spalva! lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dalmācietis met spalvu (8)
Dalmācietim septini gadi un neatkarigi no gadalaika met spalvu cauru gadu . ko darit. izmantojam furminatoru un lietojam lasu ellu nekas nelidz.
Reizēm mēdz būt noderīgi pirms suņa iegādes izlasīt par šķirnes īpatnībām. Jebkurā aprakstā par dalmācieti būs minēts, ka spalva krīt visu gadu, tāpēc vismaz 1x nedēļā, bet labāk biežāk suni dūšīgi jāizsukā. Neklausiet Lauviņas padomam, nevediet pie vetārsta - un nemēģiniet ārstēt :) Man ari dalmācietis meta spalvu visu gadu. Bez variantiem. Dzīvoklī turēt dalmācieti ir viņu spīdzināt. Skrējējs. Iekārtoju suni laukos un suns ir laimīgs. Varbūt sunim stress?!! Dermatrix tabletes,
Bet suns uz vecumu ari var mest pastiprinati spavu,
Dalmacieshi,Mopshi un Bokseri met spalvu visu gadu,diemzheel taa ir taada sugas iipatniiba. ··· Sunim krīt spalva: Dalmācietis met spalvu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mazam sunim krīt ārā spalva, ēde? (14)
Brauca uz dibena,tad attarpoju,bet probl.turpinas krit ara spalva ...aste jau plika..:(
Eh, šie cietsirdīgie tālārstētāji - kašpirovski!! samāca tādu "saimnieci", un viņa vēl mocīs suni ar loterijā izlozētu diagnozi, līdz vairs nebūs ko vest pie veta.. galīgi bļam-bļam! Ja suņa vietā būtu bērns, uzreiz citu dziesmu dziedātu!!! Vai tiešām nevari saņemties un aizvest pie veta? Nemoci dzīvnieciņu - varbūt vēlreiz jāattārpo, jo parazīti saindē organismu. Ja būtu ēde, tad kasītos. Sēnīšu infekcija varbūt. Ir arī pūšamās zāles - aerosola veidā. Jāved dakterim parādīt - pa telefonu neko neizdakterēsi. hashashiin iesaku tev arī sapilināt uz skausta tos pilienus, mirt nemirsi, bet mazāk kasīsies..
būtu labāk pastudējis sastāvu dzīvnieku barībai un ar ko cilvēki baro savus mīluļus, no dažas labas barības tiešām dzīvnieks var aiziet bojā priekšlaicīgi un ne jau no attārpošanas pilieniem..
Alergija.Javed pie vetarsta. ··· Sunim krīt spalva: Mazam sunim krīt ārā spalva, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu