Smakas

Smakas - jautājumi un diskusijas

Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu (20)
tauta palīdziet! kaķis bija pamanījies palikt istabā un protams,arī savu toleti nokārtojis gultā. tā ka sega,gulta smaržo. sega izmazgāta automātā,bet ko darīt ar gultu?? kā ātri,efektigi iztīrīt,lai tā smaka pazūd!! ...
Kaķis nav vainīgs...ja tualete palikusi citā telpā vai arī ir netīrīta-tā gadās. Pameiģini kārtīgi izmazgāt ar veļas ziepēm un ūdeni. var nedaudz pievienot citrona sulu vai etiķi skalojamam ūdenim.....
P.S.Kaķi pa logu ārā nemet, tas vēl noderēs:)) Izmest no mājas var ļaunus cilvēkus, kas paši aiz sevis neskatās un atstāj reālu bardaku..:)
Pērc jaunu gultu. Nu nav tik traki,paņem to vietu pamazgā ar pulvera ūdeni un lai nebūtu slapja gulta,klāj avīzes,tās ātri izsūks mitrumu un viss būs kārtībā! Lai ruņčuks dzīvojās istabā,kam negadās,,,!:)) Aerosoli paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Ir līdzekļi,ko parasti pārdod izstādēs ,bet varbūtarī zooveikalos,kas noņem smaku,jo kaķis iezīmēs atkal svu vietu.Sterilizē. ··· Smakas: Kā iztīrīt kaķa piečurātu ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kaķa urīna smakas likvidēšana auto (11)
Ko darit, ja kaķis iečurāja pechka, ir kads brinumlīdzeklis, lai dabūtu to smaku ārā?
Meegini pie peckas vai taas tuvumaa uz kaadu laicinu iebaazt terpentiinaa samitrinaatu lupatu vai ko taadu, lai to miizalu smaku kaut nedaudz nomaaktu. Tur jau taa saals, ka atliek tikai vienam uzspriceet, un var uzskatiit, ka tur turpmaak miiziis visi, kam nebuus slinkums. Saada ideja man taa spontaani ienaaca praataa, jo kops beerna kaajas zinu, ka terpentiins kakiem nav sabiedrotais. Meegini, varbuut sanaak!
Jaanjem nost visas plastmasas, kas priekshaa gaisa iesuukshanas ventilatoram un jaatiira.
ZOOveikalos ir dazjaadi kakju atbaidaamie aerosoli, tikai liela dalja no tiem nedarbojas, dazji uz plastmass detaljaam atstaaj nelabas peedas...
smags gadijums :))) Man ari ta ir gadijies, leeju pechkaa visadus odekolonus, bet vienalga kaadu laiku smaka tureejaas !! terpentiins atbaida kakjus, un veel smaku var noņemt ar etikjuudeni patīri ar etiķa esenci, tā neitalizē to nejauko smaku. ··· Smakas: Kaķa urīna smakas ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sens skapis smird pēc naftalīna (14)
Iepirku senu skaistu skapi, bet tas dikti smird pec naftalīna, lūdzu kādus ieteikumus , kā tikt vaļā no smakas.
Valá tiksi, bet ko péc tam ar kodém darísi? Manuprāt tikai noņemot toni, pārklājumu/kāds nu tur ir/ , tad nobeicējot un pārlakojot var to dabūt gatavu, bet tas ir ellīgi darbietilpīgi.
Var mēģināt kūpināt smaržkociņus, ilgi un daudz, protams ieliekot iekšā un aizverot durvis. Citi varianti nenāk prātā.
praktiski domāju ka nereāli! Mums te viesnīcai interjers no veca koka taisīts, smird drausmīgi lai arī ir ķīmiski tika apstrādāts un vēl ļoti bieži tiek mazgāts ar schmierzeife (nezinu kā ir latviski), bet smaka tāpat riebīga. Viņi viņu pat kaut kādā gāzē bija turējuši. izvēdināt un pārlakot? Der sinepju pulveris, dzeramaa soda, aktiivaa ogle - viss sausaa veidaa, uz paaris diennaktiim. ··· Smakas: Sens skapis smird pēc ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Sodrēju smaka no krāsns to nekurinot (3)
Jotul krāsniņu nekurinām, bet nāk sodrēju smaka istabā, kāpēc tā varētu būt un ko tur var darīt?
Pieveers uzmaniibu vai shii paraadiba ir iipashi izteita briizhos, kad straadaa virtuves vai sanmezgla (vai abas) nosuuces. Ja logi un durvis ir gana bliivi aiztaisiiti, tad caur krasni rauj iekshaa gaisu, pat oie aizveerta shiibera. Risinaajums - organizeet gaisa piepluudi telpai. ...mitrums- kondensāts...nedažuvusi malciņa... šīberi vaļā, durtiņas nedaudz pavērtas, iztīri pelnus, ieliec sausu malku, lai ātrāk uzsūc mitrumu un varbūt jāpadomā par jumtiņu skurstenim. ··· Smakas: Sodrēju smaka no krāsns to ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Smaka dzīvoklī, kā izdabūt? (28)
ir viens dzīvoklis kurš patīk, taču viņs kādu laikustāvējis tukšs, un cilvēks kurš viņu grib pirkt ir sajūsmā par vietu,pašu dzīvokli utt. Taču ir viens mīnuss, dzīvoklī ir tāda interesanta smaka (nē līķis nē :D), ...
Ja stāvējis tukšs, tad jau logi ar nav ilgu laiku vērti vaļā un ūdens tecināts podā, vannā, izlietnē. Tur jau nekādas ventilācijas nav, nav brīnums, ka viss sastāvās un sāk smirdēt. tevi glābs remonts....nāksies drusku tērēties... Domāju, ka problēmu tikko nosauci - dzīvoklis pirmajā stāvā. Tā ir pagraba smaka, kas nāk aukšā caur caurumiem grīdā, īpaši tais vietās, kur grīdai cauri iet caurules. Remonts bez kārtīgas grīdas izpētes un visu caurumu aizmūrāšanas neko nedos. Kad tas būs izdarīts, vēl rūpīgi noblīvē ārdurvis, jo koridoros arī mēdz būt pagraba smaka. Šī tik tiešām ir mana personīgā pieredze. Pirms gadiem 10 novērsu līdzīgu problēmu, kopš tā laika smaku nav bijis. Pievienošos ieteikumu par kadiķiem.. bet, ja iespējas atļauj, remonts ar palīdzēs. Tur nav bijusi kāda kandžas tecinātava? Man pazīstami puikas diezgan pacīnijās, lai to smaku dabūtu ārā - dabūja visu apmetumu un visu, kas no koka nomainīt. ··· Smakas: Smaka dzīvoklī, kā izdabūt? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no dūmu smakas, nosēdumiem istabā? (13)
Vakar izkurināja krāsni ar lapu koku malku un aizvērtu šīberi, logiem. Izkurējās viss, šito siltuma taupīgumu piefixēja tikai ejot taisīt ciet šīberi. Telpā ož pēc dūmiem, ka acīs cērt, visur brūns, nokvēpis. Ar ko ...
Būs visai probleātiski, šitais turās labāk nekā jebkura krāsa un pat spiežas cauri ja nokraso :( Bet tik tiešām ir jāapsveic ar to ka nav upuru. Ir jāmāk atrast pareizais šīīera aiztaisīšanas brīdis, citādi var beigties dikti bēdīgi :( vecā metode tāda.
Vismaz 3-kg KAPIJAS izber pa telpas grīdu un palodzēm
[kapija labi sasūc visu...ledusskapja princips spēkā]
tad..
Njem kastroli ar etiķa šķidumu ūdenī [1:1]
Un vāri, lai tvaiki lido pa visu telpu..
Tad nekaveejoties visu izveedini.
Tā vismaz reizes..dažas.
........
Turpmākajam..
.....
Uzstādi dūmu signalizāciju uz KRONAS 9V baterijas barošanu
[iet turpat divus gadus]
Un troksni taisa ne pa jokam- ja kaut duumiņš garaam nogaajis..
Ij lieta darīta..
.......
GOOD..LUCK
....te jau mineja par to etiki,lai smaka izzud ,pavari uz maazinas uguns ta lai tvaiki iet...parejo jau jamazga ka nu sanak...es mazgaju ko var berzt ar Cif-krems loti labi tauki un citi gruti mazgajamie noiet,bet Feiri ari labs... Remonts!:) aha! :)
krāsni vajadzēja vispirms iztīrīt. nu neko. lai atdziest un iztīri skursteni. tu būsi šokā, kas tur darās un ko tu elpo. ir sarezģītāki skursteņi, kur cilvekam vulgaris labāk pašam nelīst. bet aicināt skursteņslauķus.
··· Smakas: Kā atbrīvoties no dūmu ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Smaka no kanalizācijas caurulēm (7)
Kāds varētu ko ieteikt, lai pēc tikko pabeigta remonta vanasistabā pa caurulēm nenāktu riebīga smaka no kanalizācijas, lieta tāda , ka poda vietā mēs izveidojām (pārbūvējot), dušas kabīni. Un no viņas arī smaka nāk.
Edmundam taisnība, lieku līkumu- sifonu smakas aizturēšanai. Un kārtīgu santehniķi, kas pārzin savu lietu. Vai ir izveidota kanalizācijas vēdināšanas izvada caurule uz jumtu? Tādai arī jābūt. :DDDDDDDD

Laikam jau gribēji "labi un lēti".

Problēma jau no citiem aprakstīta, sauc santehniķi [īstu nevis tādu, kas tā saucās] un sāc remontu no jauna.
kas ta taa par dushas kabiini bez normaala sifona vajadzeeja iedomaaties ielikt "uudens liikumu" kursh darbojas kaa korkjis un nelaizj smaku iekshaa....:)) Nu nesabīsties tik traki! Var darīt arī tā, ka tajās vietās, kuras Tev paredzētas ūdens aiztecēšanai, ieliec sifonu jeb vienkārši S burta veidā salocītu gofrētu trubu tā lai tajā līkumā visu laiku stāvēt ūdens, tad arī smirdonis nenāks uz augšu. Ja nesanāk vietas, vannīti zem duškabīnes nāksies pacelt augstāk. Vispār tām vannītēm tie sifoni nāk līdzi, pameklē, kur izmeti! ··· Smakas: Smaka no kanalizācijas ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Dzīvokļa smakas likvidēšana (12)
Vai kāds pieredzējis cilvēks nezina,kā iznīdēt smaku dzīvoklī,no kura aizgājis smagi slims,vecs cilvēks...veikalos nopērkamie līdzekļi nelīdz,varbūt ir kāds tautas līdzeklis? Paldies.
Īsti neatceros, kādā sakarā, bet agrāk kvēpināka kadiķa zariņu. Droši vien, ka sliktāk nebūs... pamatiiga, ilglaiciiga veedinaasjana + remonts, tjipa tapetes paarliimeet, paarkraasot utml... njemot veeraa ieprieksjeejaa cilveeka aprakstu remonts vareetu buut sjaa vai taa nepieciesjams... Man jauniegādātā dzīvoklī "smalkais aroms" pazuda,kad pilnībā tika nomainītas dzīv.esošās kanalizāzijas caurules un kap.iztīrīti un izkrāsoti iebūvētie sienas skapji. gaumes jautaajums protams...bet es dedzinaaju "Raamaa" nopeerkamaas aromaatiskas nuujinjas! Pārkrāsot / pārlīmēt tapetes !

Tad krāsu smarža nomāks visas pārējās, da i higiēniski tas būtu.

Citādi laikam nekā :/
··· Smakas: Dzīvokļa smakas likvidēšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Neciešami sīva, asa sviedru smaka (25)
Vai ir kāda pieredze šajā faktā. Līdzcilvēkiem tā ir liela slodze, bet svīstošais bezgala nelaimīgs. Šobrīd meklēt mediķu palīdzību būtu nenopietni.
Jāievēro ķermeņa higiēna,jāizdzen paduses,jāmaina veļa katru dienu.Ja smako kājas tās jāvanno ozolu mizas novārījumā.Jāvairās valkāt sintētisku apģērbu un apavus. Jānomierinās ,jo stress arī izraisa pastiprinātu svīšanu. 13.17 Garaam! Un,ja par dezodorantiem,tos nevajadzeetu lietot vispaar! Jebkurss,gan puussamais,gan rullitis-aizseeree poras... ! Un,ja jau ir probleema,taa tikai saasinasies! Taapat,arii jauniesiem to vajadzetu aizliegt..vinniem tikai uudens-tiirs kkermenis. Taa probleeminna var skart limfmezglus. Kas zina,kas ar hormonalo liimeni,tas jaizmeklee,uz dullo,diezvai izdosies,bet var megginat ar vispareju kkermenna attirissanu...-zaallu tteejas,daarzenni,auglli... Neko citu! Ja spej izturet nedellu-iespejams rezultaats. Tagad berzu sulas pieejamas.... Personigas pieredzes nav,taccu esmu ko tadu dzirdejusi no sieviete,kurai lidzigas problemas....
Tomer domaju,bez medikka neiztikt.
lai pakontrolē cukura līmeni, varbūt nezinot piezadzies cukura diabēts... Ar šādu problēmu saskāros savā vienā bijušajā darbā, kur kolēģei šāda nelaime bija. Dušojās, mazgājās, tīras drēbes vilka, bet nekas nelīdzēja. Sliecos piekrist Feldei - jāattīrās, jāpiedomā pie uztura, jāpārbaudās pie ārsta. ··· Smakas: Neciešami sīva, asa sviedru ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā izmazgāt sviedru smaku? (22)
Ir vairāki apģērba gabali, no kuriem nevar izmazgāt sviedru smaku. Izmazgāju T-kreklu, uzvelku, jau pēc īsa brīža paduses sāk smirdēt pēc sviedriem, un ož tieši krekla, nevis manas paduses :) Ir idejas par risinājumiem, ...
Hormonaalo paarmainju (pusaudzha vecums, premenopauze, menopauze, utml.) laikaa sviedru aromaats var izmainiities, pastiprinaaties. Taas ir bakteerijas, kas rada sho smaku. Tas noziimee, ka mazgaashanas temperatuura ir bijusi par zemu, lai izniideetu shiis bakteerijas. Un konkreetais gadiijums, kad izmazgaataa t-krekla padushu apvidus veel joprojaam saglabaa sviedriem raksturiigo aromu, ir ljoti biezhi sastopama paraadiiba.
Liidz mazgaashana augstaa t°, tachu ne visiem apgjeerbiem shaada mazgaashana pieljaujama. No muusdienu sadziives kjiimjas bakteeriju radiito aromaatu izniicina vanish un citi veljas balinaashanai domaatie liidzeklji. No tautas metodeem (ne mazaak efektiivi un apgjeerbam, dabai saudzeejoshi) - ieprieksh piemineetaa soda un citrona sula.
Specifiska, smaga sviedru smaka var liecinaat par slimiibu cilveeka organismaa... sviedri uzbāzīgi kļūst, ja ēd arī visādas ripas tip fitnesam. puiši ož kā runči, traki stulbi tas. Sveiki. Var mēģināt skalot sodas ūdenī, soda noņem smakas. Ir speciāli pūšamie ( putu veidā - uzpūš, pēc attiecīga laika, noslauka ar sausu salveti), smaku, traipu, pat eļļas traipu likvidēšanai. Bet nākotnē iesaku lietot pretsviedru ielikņus, it sevišķi pieguļošiem apģērbu gabaliem. Tie tiešām ir problēmas risinājums. Neizmazgāsi. Tikko izmazgātam ar visiem brīnumlīdzekļiem varbūt arī nesmirdēs, bet uzvelkot, pēc neilga laika atkal smirdēs.
Tas apğērba gabals noteikti vairs nav jauns, vai ne? Tāpēc risinājums ir tikai viens - izmest un nopirkt vietā jaunu.
··· Smakas: Kā izmazgāt sviedru smaku? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu