Radiosēta (elektriskā sēta sunim)

Radiosēta (elektriskā sēta sunim) - jautājumi un diskusijas

Radiosēta (13)
Jūsu pieredze, ieteikumi kā ierobežot suņa klaiņošanu
Der tikai līdz pirmai reizei. Galigais fufels, naudas izsviešana.
Ja suns zin kadtas būs mirkla sitiens, viņam galīgais pooooo.
Runa iet par kārtīgiem Suņiem, nevis čībāmīzējiem un pagaldes žurkām vai zemgultas aukstogaļu. Manam kaukāzietim pilnigs po bija!gāja gar vadu un kaifu ķēra!Fufelis un naudas izmešana!
Kronu batareja vilka divas dienas,apnika pirkt,un tas vads no sava svara plisa!pirmās dienas,kā sakarnieks armijā ap lauku skrēju, vadu lāpiju..tā kā galigi garās tas pasākums!
Skat, savulaik esmu jēdzīgi ietaupījis naudu.

Ir pazīstams viens suns, kas to uzparikti no kakla noplēsa. Arī paliels dzīvnieks.
Bija kaukaazieshu puika - labsirdiigs, leeniigs un slinks. Radioseetu respekteeja.
Tagad ir patversmes hiperaktiiva meitene, ne paaraak liela vilka izmeeros. Gada laikaa kaadas 2 reizes ir paarskreejusi paari - liels arii vilinaajums bija.
Rezumee - esmu apmierinaats, jo hektaaram reaalu zhogu likt negribu.
Baigi laba fiicha, ja jaapasargaa dobes no chetrkaajainaa vandaalja.
··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Radiosēta sunim (9)
Domāju par radiosētu sunim. Kāda pieredze - pašiem, radiem, draugiem, kaimiņiem - varbūt?
Kādu rādio sētu ? vajag video, redzi kur viņš iet ko dara un t.t. esi lietas kursa, suns tomēr cilvēka draugs, ģimenes loceklis. Sakož zobus un lec pāri kaukdams.?? vai to vajag ? Labi darbojas jau 4 gadus. Ko tad suns var izrakt zem sētas, ja apm 2 m attālumā jau saņem strāvu, pat netuvojas tai vietai. Vienīgi izbēdzis bija vasarā, kad negaisa laikā pazuda elektrība . Mums ierobežota liela platība, apm pus ha, bet nu suns priecīgs , var skraidīt. Zinu suni, kuram pati rakt ejas zem sētas. Uzlika radiosētu pie sētas. Tagad rok pa pagalmu bedres. Pilnīgs blefs, tas tikai naudas iekasēšanai. Ja suns pierod un atrod veidu ka iekrienoties un lecot pēc tā audzināšanas impulsa viņš jau piezemājas brīvībā, tad tā ir zemē nosviest nauda. Kļūdījos, patika rakt ejas zem sētas. Domāju, ja nav sētas, skries cauri. Var būt maziem der. Lielie suņi ignorē. ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta sunim lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nepaklausīga suņa ierobežošana (16)
Sveiki. Ko iesakāt nepaklausīgajam sunim kas lien ārpus nožogojuma? Doma ir par tiem visādiem pikstuļiem kas liekās pie sētas lai nenāk klāt.
Radiosēta ir prieks kaķiem un pārdevējiem liela piķa ietirgošanai. Brālēnam bij sunbernārs, ar visu to padarīšanu jamais kā ieskrējās tā pāri sētai un prom. Tas eletriskais impuls viņam laikam lidojuma brīdī tikai paātrinājumam, a kad pāri tad jau brīvība :D Peec pieredzes-paaris reizu dabuujis pa aadu no radioseetas,suns paseedeeja,padomaaja un skaisti izliida cauri uz veedera,tai seetai nav nekaadas noziimes.Suni tureet pie keedes ir noziegums un vispaar laist suni skriet pa visu seetu arii nav praata darbs.Ir jaataisa voljeers ar iebuuveetiem pamatiem,lai nevar izrakties.Voljeeraa jaabuut buudai un vismaz pusei no platiibas nenobetoneetai,lai sunim ir kur kaulinu norakt. garam-tikai dresura, vai setas uzlabojumi. Varbūt pašam pārcelties uz laukiem? Mums te pierasts lieta,ka suņi staigā ciemos. man nav bijusi tāda prakse, bet zinu, ka vai nu suni atbrīvo no dzimumtieksmes, kas liek skraidīt apkārt, vai arī sadod pa koko jeb "dresē" ;) ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Nepaklausīga suņa ierobežošana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Radiosēta un suņa psihe? (6)
Jūsu pieredze - kā jūtas suns, un vai tas neietekmē kaut ka viņa psihi, ja mājās ir radiosēta?
Mums mājās ir radiosēta, un sunim ar psihi viss kārtībā:-) ...tātad, izdevies eksperiments ar suņa psihisko enerģiju... Nezinu, kā tas saistīts ar psihi, bet draugiem suns to radiosētu pārgrauza. Es savu sunīti uztveru gandrīz kā bērnu. Kā ģimenes loekļi katrā ziņā. Radiosētu neizmantotu nekādā ziņā. tas tikai mans subjektīvais viedokļis. kas tā Radiosēta tāda ir? ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta un suņa psihe? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu