Radiosēta (elektriskā sēta sunim)

Radiosēta (elektriskā sēta sunim) - jautājumi un diskusijas

Radiosēta (13)
Jūsu pieredze, ieteikumi kā ierobežot suņa klaiņošanu
Vajag pirkt labu un kvalitatīvu preci, tad viss strādās! Iepriekš nopirku ķīnas mēslu savam haskijam, aplauzos. Kaimiņš nopirka šādu te - http://www.tavamsunim.lv/Radios%C4%93tas/Radios%C4%93ta%20D-Fence , sekoju viņa piemēram un tagad nav problēmu. Viss strādā, BOSS-am tagad ir bail tai robežai tuvoties. Der un ļoti labi,tikai vajag lēnām nemierīgi pieradināt,mācīt.Ja suns ir audzināts ar mīlestību un mācīts,tad uzticas pilnībā saimniekam un pierod,neskrien pāri,svarīgas ir pirmās reizes,lai neparjoz ,ja arī pārskrien,pēc kaķa ,piemēram,uzreiz griežās atpakaļ,jo nezin dzīvnieciņš ,ka tālāk nesitis .Kopā ar saimnieku pierod,ļoti labi palīdz radio sēta . JA suns macīts un jau no bērna dienam ir ar Električku sadzivojis , bus ok , pieaudušu pieradušu klaiņošanai , nekas nesanaks . Suns tam ir jamaca,,
Nevar uzlikt sētu un gaidit kad suns neies ne tuvu,,
Vispār vecs ieraksts!
Der tikai līdz pirmai reizei. Galigais fufels, naudas izsviešana.
Ja suns zin kadtas būs mirkla sitiens, viņam galīgais pooooo.
··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Radiosēta sunim (9)
Domāju par radiosētu sunim. Kāda pieredze - pašiem, radiem, draugiem, kaimiņiem - varbūt?
Kādu rādio sētu ? vajag video, redzi kur viņš iet ko dara un t.t. esi lietas kursa, suns tomēr cilvēka draugs, ģimenes loceklis. Sakož zobus un lec pāri kaukdams.?? vai to vajag ? Labi darbojas jau 4 gadus. Ko tad suns var izrakt zem sētas, ja apm 2 m attālumā jau saņem strāvu, pat netuvojas tai vietai. Vienīgi izbēdzis bija vasarā, kad negaisa laikā pazuda elektrība . Mums ierobežota liela platība, apm pus ha, bet nu suns priecīgs , var skraidīt. Zinu suni, kuram pati rakt ejas zem sētas. Uzlika radiosētu pie sētas. Tagad rok pa pagalmu bedres. Pilnīgs blefs, tas tikai naudas iekasēšanai. Ja suns pierod un atrod veidu ka iekrienoties un lecot pēc tā audzināšanas impulsa viņš jau piezemājas brīvībā, tad tā ir zemē nosviest nauda. Kļūdījos, patika rakt ejas zem sētas. Domāju, ja nav sētas, skries cauri. Var būt maziem der. Lielie suņi ignorē. ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta sunim lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nepaklausīga suņa ierobežošana (16)
Sveiki. Ko iesakāt nepaklausīgajam sunim kas lien ārpus nožogojuma? Doma ir par tiem visādiem pikstuļiem kas liekās pie sētas lai nenāk klāt.
Radiosēta ir prieks kaķiem un pārdevējiem liela piķa ietirgošanai. Brālēnam bij sunbernārs, ar visu to padarīšanu jamais kā ieskrējās tā pāri sētai un prom. Tas eletriskais impuls viņam laikam lidojuma brīdī tikai paātrinājumam, a kad pāri tad jau brīvība :D Peec pieredzes-paaris reizu dabuujis pa aadu no radioseetas,suns paseedeeja,padomaaja un skaisti izliida cauri uz veedera,tai seetai nav nekaadas noziimes.Suni tureet pie keedes ir noziegums un vispaar laist suni skriet pa visu seetu arii nav praata darbs.Ir jaataisa voljeers ar iebuuveetiem pamatiem,lai nevar izrakties.Voljeeraa jaabuut buudai un vismaz pusei no platiibas nenobetoneetai,lai sunim ir kur kaulinu norakt. garam-tikai dresura, vai setas uzlabojumi. Varbūt pašam pārcelties uz laukiem? Mums te pierasts lieta,ka suņi staigā ciemos. man nav bijusi tāda prakse, bet zinu, ka vai nu suni atbrīvo no dzimumtieksmes, kas liek skraidīt apkārt, vai arī sadod pa koko jeb "dresē" ;) ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Nepaklausīga suņa ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Radiosēta un suņa psihe? (6)
Jūsu pieredze - kā jūtas suns, un vai tas neietekmē kaut ka viņa psihi, ja mājās ir radiosēta?
Mums mājās ir radiosēta, un sunim ar psihi viss kārtībā:-) ...tātad, izdevies eksperiments ar suņa psihisko enerģiju... Nezinu, kā tas saistīts ar psihi, bet draugiem suns to radiosētu pārgrauza. Es savu sunīti uztveru gandrīz kā bērnu. Kā ģimenes loekļi katrā ziņā. Radiosētu neizmantotu nekādā ziņā. tas tikai mans subjektīvais viedokļis. kas tā Radiosēta tāda ir? ··· Radiosēta (elektriskā sēta sunim): Radiosēta un suņa psihe? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu