Mājas žurkas

Mājas žurkas - jautājumi un diskusijas

Mājas žurkai atkal audzējs. (12)
Sveiki. Atkal mājas žurka, otrā pēc laika. Tāpat kā kaimiņu meitenes grauzējam arī manam žurkulim ir audzējs. Kad audzējs sāka parādīties, vetārsts teica, ka neko darīt nav jēga, kad sāks sulot tad jāmidzina. Pašreiz ir tik liels, ka...
nu visiem audzēji piemetās, tas parasti nāk ar lielu vecumu, gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Atceries ka žurka dzīvo vien 2-3gadus, attiecīgi ja otrajā pagadās audzējs, tātad veca palikusi, tur var būt pie vainas barība, stress, piesārņots gaiss. bet nu nebūtu otrajā gadā, būs 3ajā. šinī gadījumā iesaku dzīvnieku ar garāku mūžu. Ģenētiski tas ta ir, jo mājas zurkas cēlušās no laboratorijas žurkām. Neko nevar darīt. Nemokiet radību. Kaķis jāiegādājas - visas problēmas atkritīs pašas no sevis!

Gribēju teikt ,ka vispār nesaprotu kādēļ žurkas jātur mājās , laukos vēl saprotu , tur pašas saskrien , bet ja tā padomā - tad labāk žurkas nekā čūskas un krupjus!
Tāds ir raksturīgs žurkuļa mūža noslēgums-meitai arī ar pārtraukumiem bija vairāki. Vienu pat izoperēja-pēc laiciņa nāca nākošais. Var būt no relatīva mazkustīguma-labas dzīves? Vielu maiņa jau viņiem ir apbrīnojama. Nekad šo "sviestu" neesmu sapratis! ··· Mājas žurkas: Mājas žurkai atkal audzējs. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu