Lapsa

Lapsa - jautājumi un diskusijas

Lapsas un kaķi ? (19)
Saka, ka lapsas ķerot un apēdot kaķus ? Tas ir izdomājums, vai tā ir patiesība ? Varbūt kādam ir pieredze ? Bildīte vakar vakarā no mājas loga.
Apēd gan. :) ja apēd zosi vai vistu, tad kaķis tāda špicka vien ir priekš lapsas. Kaut lapsa tas pats sunC vien ir, tomēr meža zvērs. Bet kaķis izturas kā pret suni un zaudē. Ne gluži ķer un ēd, bet ja kaķis traucē piežmiegt gan var. Mājdzīvniekam konfliktā ar meža zvēru izredzes ir sliktas. Kaimiņiene laukos uz lapsu rēķina trīs smukus kaķus norakstīja .Mežsargs vietējais atbildēja,ka maz ticams . ··· Lapsa: Lapsas un kaķi ? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Lapsas (9)
Pēdējā laikā savairojušās lapsas un tās nekaunīgi uzbrūk,ko darīt?
..irr irr taas lapsas pavisam dullas — vazaajas Majoros pa Jomeni un revidee laikus neizvestaas miskastes.. [taa neveeriigi uzmetot skatienus garskriedamiem ljaudiim..] http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/10251349.stm Noindē, cik tur tā darba. Pie mums ar netrūkst....zem logiem staigā Man žēl, kad ieraugu uz ceļa sabrauktu lapsu, vispār ikvienu zvēri žēl, tāda man sirds. ··· Lapsa: Lapsas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā tikt vaļā no lapsām? (15)
Kā lai tiek vaļā no lapsām, kuras ir apēdušas visus kaķus?
Dod šurp to lapsu uz maniem laukiem,tur kaķu daudz savairojušies:)))) suni neesi meegjinaajusi iegaadaaties? atšauj Lapsas Rīgā ēd kaķus? Šauusmas, tiešām dižķibele. Nopērc baltu vistu, piesien pie mietiņa ārā. lapsa atnāks, vistu caps, un uz migu. Bet spalvas ta pa gaisu! Pēc spalvām atradīsi lapsas alu. tālākais vienkārši - aiztaisi visas(!) ieejas, pie pēdējās iededzini dūmu sveci, lai dūmi iet alā - beigta būs lapsa ar visiem saviem mazajiem, pūkainajiem bērniņiem. Ja vēl ne - sašķaidi viņiem galviņas! Jāpalaiž šām virsū vilki... ;-) ··· Lapsa: Kā tikt vaļā no lapsām? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Lapsa...Biķernieku mežā? (16)
Jau kuro gadu skrienu krosiņu pa Biķernieku mežu, bet nekad neesmu sastapusi nevienu dzīvnieku...bet šodien netālu no Dambj-dūņ ezera ieraudzīju lapsu....skaistu...ar kuplu asti....bettt..var būt man tikai izlikās...un ...
Nekaada briinuma, ka Bikjerniekos vareetu butu lapsas:) Vinjas ir pat Riigas centraa:) Diezgan daudz redzaamas pie Brasas tilta...un biezhi. Ameriku neatklāji. Manā Čiekurkalna zemesgabalā katru gadu ziemā lapsa nāk, šogad lapsai piebiedrojušies zaķi un stirna - ābelei zari apgrauzti. Savukārt Laimdotas ielas autostāvvietā (aiz skolas) džeki vienu lapsu baro. Tas bija lapsis:DD Pavasaris:)) esmu biķerniekos lapsu 2x redzējis pēdējo mēnešu laikā [redzēja lapsu uz Miera ielas] ··· Lapsa: Lapsa...Biķernieku mežā? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu