Kaķis čurā kur pagadās

Kaķis čurā kur pagadās - jautājumi un diskusijas

Kaķis čurā netālu no kastes (13)
Mums ir 5 mēnešus vecs kaķēns, runcis. Kaķis jau no pirmajām dienām sāka nokārtoties kastītē, kuru novietojām vannas istabā. Taču pagāja apmēram 1,5 mūsu mājās un pēkšņi kaķēns pačurāja stūrī - tieši pie ieejas ...
Pie vetārsta esat bijuši? Kaķis rāda, ka nav kas ar viņu kārtībā iezīmē teritoriju, izkastrē, varbūt pārstās :) Varbūt nomainījāt smiltis? Jāizvairās no smaržīgajām smiltīm, tās var kaķim nepatikt. viņam kaut kas nepatīk, var būt garas stundas viens pats dzīvojas? barbariski ,bet ar purnu čurās ,un pēc tam kastē.....pārbaudīts -strādā,no vecmāmiņu laikiem! ··· Kaķis čurā kur pagadās: Kaķis čurā netālu no kastes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kāpēc kaķene čurā kur pagadās!? (11)
Nevar saprast kāpēc Kaķene paslepus čurā dažādās vietās!?
Te šķiet, ka lopa aprūpētājs pats pārjājis jēgu un aizmirsis kaķa kastīti laicīgi iztīrīt.
Aiz gribuļa neviens kaķis nekur nemīž. Ja kaķe meklējas, tad tas nenovēršami rakstīts viņas analīzēs, bet viņa tās atstās savā kastītē. Izņēmums ir tad, ja 1)kaste netīra, 2)saimnieks ir par kaut ko, kaķaprāt, sodāms, 3)kaķis ir slims. Runči gan mēdz apzīmēt teritoriju.
Apslimusi. Manai bija līdzīgi un problēma bija nopietna. Ved pie daktera. teo doora...kaķis ir ļoti atriebīgs dzīvnieks un atspēlējas Tev par to,ka neesi bijusi ar viņu kopā.
Manējais,piemēram, mēdza uzčurāt uz mobilā,lai es nerunātu ar citiem, ja es kādu laiku nebiju bijusi ar viņu :)
Tā esot kāda iekšējo orgānu vaina, nevis rakstura izrādīšana, aizved pie ārsta. Kaķenes kad meklējas mēdz tā darīt! Pēc sterilizācijas šis niķis parasti izzūd!Aizved pie daktera uz operāciju un pie reizes, lai izmeklē kaķi. ··· Kaķis čurā kur pagadās: Kāpēc kaķene čurā kur ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kaķene ir sajukusi prātā (28)
1 gada vecumā sākās runču laiks un kopš tā kaķene ir ļoti pārvērtusies. Visvairāk uztrauc čurāšana pilnīgi visur - uz galda, dīvāniem, drēbēm, maisiņos, uz dokumentiem utt. Agrāka bija kārtīga kaķenīte, gāja uz ...
"1 gada vecumā sākās runču laiks ". Tik vēlu? Un Tu viņu neesi izkastrējusi? ahaa,man vetaarsts iedeva Perlutex...ap 3ls uz mekleeshanaas laiku pietiek:D.. dzivnieks seksu grib, sadisti. Vai esi paarliecinaata,ka tas nav runcis:D?...manai arii nedeeelju bija mekleeshanaas,bet shoriit jutaas baigi vainiiga par paaris neguleetaam naktiim un atnesa no daarza peli bez galvas...taa teikt saimniecei par sagaadaataam neertiibaam:D Vai nu laid viņu runčos vai sterilizē, bet citu variantu nav. Ne jau kaķene ir nekārtīga, Tu viņu šādi moki, tad brīnies. ··· Kaķis čurā kur pagadās: Kaķene ir sajukusi prātā lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kaķene neiet kastītē (11)
Sveiki,man ir kakene vinai kautkur ir 1,5gads isti nezinu jo atradam seta,pienemam rupejamies iemacijas gan kastite iet nevis kur pagadas,bet pedejos 3meneshus vina neiet sava kastite kartoties,bet gan uz dazadiem paklajiem,smiltinas ...
Smags gadījums. :( Jānomaina smiltiņas, varbūt kaut kas nepatīk. Nu tad vēl tadicionālais - jānodod urīna analīzes, jo varbūt viņai čurājot sāp un smiltiņas asociējas ar sāpēm. Man bija tāda problēma, kad kaķene meklējās, tipa iezīmāja savu teritoriju, bet ne jau 3 mēnešus. Kad beidzās meklēšanās, tad vaktējām, kur taisās čurāt, nesām uz kastīti, paslavējām, salikām tur sačurātos maisiņus, lai smaka būtu... Tā iegāja atpakaļ normā. Bet tas laikam cits gadījums. Labāk pamēģini ar analīzēm. Tikko nesen redzēju tādu gadījumu ar runci, pirmkārt saimnieki kasti tīrīja 1 reizi nedēļā, tad jau nav brīnums ka šar šis tur savu kāju negrib likt. Un izkastrēja, jūsu gadījumā varbūt jāsterelizē, katrā gadījumā veterināra apmeklējums nenāks par ļaunu. Vai nav kas mainijies jūsu attieksmē pret kaķi-pārāk ilgi ,piemēram,bez uzmanības,jauns ģimenes loceklis,un tml.veselības problēmas arī var būt,sevišķi ,ja no sētas . Ieber kastiņā svaigas smiltis, noliec vietā, kur pēdējo reizi nokārtojās, un ieliec gabalu no salvetes, ar kuru saslaucīji (smakai, ka tā ir vieta, kur kārtoties). Ja izdodas, paglaudi un paslavē.
Var jau būt, ka kaķene tādā veidā pret k-ko protestē. Varbūt barību vai ko citu nomaini. Nesen lasīju, ka kaķim vajag platu bļodu, jo viņam nepatīk, ka ūsas pret bļodas malām bakstās.
Pamēģini citas smiltis. Gadās, ka kaķu meitenēm kādas smiltis nepatīuk. Mana, piemēram, ir izdomājusi, ka viņa ir garspalvaina /lai gan ir parasts Latvijas zaļi svītrainais/ un parastās smiltīs iet nelabprāt un visādi izpaužās.....
Arī smaržu vina grib lavandu. Nearomatizētas vai ar citu smaržu princesei netīk.
··· Kaķis čurā kur pagadās: Kaķene neiet kastītē lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu