Kaķēni

Kaķēni - jautājumi un diskusijas

Kaķēnu dzimuma noteikšana (5)
Sveiki tauta! Vai kaads zin kaa atskiraas kaķu puikas no kaķu meiteniiteem? Man te mājās kaķenei piedzimuši, gribas kādam atdot, bet izskatās visi vienādi..:)
Tur kur ir dzimumorgaani zeeniem ir triis taadi uzkalniņi ..meiteneem divi!! Pašā sākumā pēc dzimšanas nezinātājam ir grūti. Bet pēc pāris mēnešiem noteikti var atšķirt dzimumorgānus.
Iespējams kādam speciālistam ir kāds cits viedoklis.

Galvenais nenosaukt par grietu lai neiznāk grietiņš :)
:)Nu tad tā,paņem kaķēnu apgāz uz muguras un paskaties zem astītes.Meitenītem abi caurumiņi ir ļoti tuvu viens no otra,puikām tālāk.:) Ja ir 3 krāsas, tad noteikti būs kaķene, jo runčiem vairāk par 2 nav. ··· Kaķēni: Kaķēnu dzimuma noteikšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā saradinat kaķeni ar mazu kaķēnu? (14)
Kakenei 2g, nolemam panemt mazu kakeniiti lai jautrāk, bet kakene izskatas nav seviski prieciga, virsū nebruk, bet loti dusmiga izskatas. Ludzu iesakiet ka pareizi sapazistinat, lai kakene pienemtu mazo. Paldies
Gluži tāpat, kā ienākot ģimenē otrajam bērnam, pirmajam vajag pastiprinātu uzmanību un 3x vairāk mīlestības.

kaķa misija esot ķert grauzējus...aha. Suņa- riet pie ķēdes, siekalas šķiežot, zirga- vilkt ratus un arklu, sievas- stāvēt pie ratiem, ak nē jel,- plīts un vīra- nest mājās dižu mamutu.
Kā gan viss pasaulē mainās...kaķis guļ laulības gultas vidū, suņuku nēsā līdzi azotē, zirgs- tā ir ekskluzīva izklaide, sievas velk sadzīves jūgu un daži vīreļi nemāk nodrošināt ģimeni...Sic transit gloria mundi.
atstāj tos abus un netraucē, paši saradīs, protams ne vienā dienā.
Mums tā bija dažus gadus atpakaļ. Sākumā kaķene šņāca uz mazo un dzina prom, pēc pāris dienām šņāca tikai tad, kad kāds no cilvēkkārtas skatījās, pa kluso jau sīci mazgāja:D Pēc pāris nedēļām bija nešķirami draugi.
"nolemam panemt mazu kakeniiti lai jautrāk"
sakne jau ir te, patiesībā. attieksmē pret dzīvniekiem kā rotaļlietām. dzīvniekiem ir sava misija. kaķiem tā ir ķert grauzejus. nevis dzīvot daudzīvokļu mājas un urinēt rozā smiltiņās, dzīvniekšopā pirktās kastēs.
FARGO - tagad kaķa misija ir būt par sociālo partneri :))))) Mans runcis un jaunais kaķēns sarada apmēram nedēļas laikā. Arī sākumā šņāca viens uz otru un likās bezcerīgs variants. Bet tagad abi nešķirami :)
Neko speciālu nedarījām, paši nokārtoja savas attiecības.
··· Kaķēni: Kā saradinat kaķeni ar mazu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kaķēniem pilnībā neatveras viena actiņa . . (6)
Diviem 17 dienu veciem kaķēniem pilnībā neatveras viena actiņa ,jo ar kaut ko saķepusi ..Es izmazgāju ar kumelītēm ,bet nākošā dienā atkal tas pats. Vai tas ir normāli un pēc laika pāries? Ar vienu kaķēnu viss ir ...
kumelītes vien te nelīdzēs,vajag attiecīgos pilienus vai acu ziedi...teci vien pie vetdoka Tas izklausās pēc kaķu vīrusa, ja nemaldos, kalici, ar ko inficējas ļoti liela daļa kaķēnu. Ja AR STEIGU (!!!) nevedīsi pie veta, tad kaķēns paliks bez acs pavisam, plus, protams, par operāciju samaksāsi. Vai bez abām acīm. Vai nomirs. Ved pie veta, tur vajadzīgi acu pilieni un/vai ziede; pēc veta ieskatiem. Peec idejas atveerusaas acis ir,tikai izdaliijumi no aciim taas aizkepina un kakeens nevar atveert.kaa jau mineets-kumeliisu teeja te nepaliidzees-vajag nopietnas zaales,taa kaa jaaved vien pie vetaarsta.Pie tam esi uzmaniiga-ja neieveerosi personiigo higieenu-pati arii vari dabuut to infekciju. Tagad ir tāda acu slimība tieši maziem kaķīšiem,palīdz tikai acu zāles kas arī nav tik lētas! Otru mazo vajag izņemt,tas esot lipīgs,ies citiem.. 2015 gada vecs raksts,,,
Un kā kakim?
··· Kaķēni: Kaķēniem pilnībā neatveras ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kur paliekt visi tie kaķēni un suņuki, kurus pārdod, piemēram, ar ss.lv starpniecību? (5)
paskatoties piedāvājumus - to ir milzum daudz, un ja tos dzīvnieciņus neivens nepaņem, kur saimnieki viņus pēc tam liek? :)
Manus 5 gab. bezšķirnes kaķēnus nopirka 2 dienās. Un prasīja vēl.

Pēc šiem panākumiem mēģināju nopārdot sētas klaidonīšus-mežonīšus un nekā, neviens pats nepieteicās. Nezinu kāpēc, bija smuki. Tā arī palika uz ielas. Daļa ir nomirusi, daži vēl dzīvo - maziņi, netīri, guļ smirdīgā pagrabā, bet kāds pabaro un tā dzīvo. Daži jau jauno paaudzi saražojuši. tikai kaķēni kaut kur pazuda, drošvien kāds nobendēja. Vispār skumīgi... :(
Nezinu...mums visi suņi tikai nopirkti. Apzinot visus saimniekus suņi sveiki un veseli. Varbūt cenu laiž lejā un atdod pa lētākām naudiņām. Ne jau nu špricē nost... Pērk, ja ir šķirnes. Vai ja smuks plušķītis , arī pērk. Suņu ir ļoti daudz,vismaz manā rajonā ir daudz.
Gan jau,ka izpārdod,kāds paliek pie saimniekiem augam.
1)tiek uzdāvināti tiem, kuri par to nemaz nav domājuši vai nevēlas
2)palaisti plašajā pasaulē - pārtop par klaidoni
3)aizsūta uz jūras skolu
4) eitanāzija
5)aiznes uz patversmi
6) aiz žēlastības patur savā gultā kā siltu ziemas segu
··· Kaķēni: Kur paliekt visi tie kaķēni ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kad kaķēniem mainās acu krāsa? (2)
Man tāds viens jau it kā 2 mēneši, bet acis vēl pēlēkas. Ja zinātu, varētu arī vecumu precizēt.
Gan kaķēniem,gan kucèniem mainās...Piedzimst ar zilganām un tad nomainās Nekad neesmu pieredzējis ka kādam mainās acu krāsa. Ar kādām nācis pasaulē, ar tādām jazīvo. Laukos kaimiņsunim viena acs ir zila (mantojums pa haskija līniju (māte)), otra brūna (krancis parastais). ··· Kaķēni: Kad kaķēniem mainās acu ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kaķēnu ņemšana uz pagaidmājām, pieredze? (6)
Internetā ir sirdi plosoši lūgumi pēc palīdzības - pagaidmājām, kur no ielas paņemtie kaķēni varētu sozializēties un justos labāk nekā būrī. Protams, arī būri ir ierobežotā daudzumuā un patversmes ir pārpildītas. ...
Tā nedrīkst darīt, kaķēns nav rotaļlieta. pagaidu mājas.. labi izdomāts. pieredze tāda, ka tur viņi arī paliek tajās pagaidu mājās. Zvani, zvani un zvani, kamēr sazvani un tad pajautā, kas par lietu, bildes aizsūtīju, vēlmi izteicu, jūsu kārta. Vai Tev nav žēl tad atdot to, kas "ieaudzis" sirdī, vai arī Tu to dari bez jebkādām jūtām? Manuprāt labāk ir piezvanīt un visus jautājumus izrunāt telefoniski. Domāju šiem cilvēkiem, kas tik daudz laika pavada ar dzīvniekiem nav laika komunicēt elektroniski. Piezvanot Tu parādīsi savu attieksmi, ka tas tev ir nopietni. Paldies, ka nepaej garām! Tas jau ir daudz... ··· Kaķēni: Kaķēnu ņemšana uz ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kaķēns mežonis, ko darīt? (16)
paņēmu kakīti melnu. viņam 1 mēnesis.vis labi ēd kakā kastē īpaši nebļauj.taču kad viņam uznāk tad kā lauva kož un skrāpē.man šis nav pirmais .kā izdzīvot ?
Iegādājies otru kaķi, tad spēlēsies savā starpā, jeb suni, tad sēdēs uz skapjaugšas un liks Tevi mierā... es parasti savaldu nemot aiz cupra un pacelot no zemes,,,ja vel spirinas-nedaudz papurinu, lai zin kas majas saimnieks! Zināma situācija, man bija ruda meitene, kura augot tā darīja un raksturs bija kā suņukam, sargāja mani un māju, viesi visi pa muti dabūja:))
Variants: iegādājies lāzerstariņu un kārtīgi parotaļājies, lai šis nogurst. Augošam bērnam daudz enerģijas, kaut kur tā ir jāliek.
Briesmu lietas!!!! Skaties, ka "taaaaads" lauva Tevi nenokož!!! Priecājies, ka Tavs kaķēns ir dzīvespriecīgs, ka ēd un zina savu tualeti. Stipri gan šaubos, vai kaķēnam ir tikai 1 mēnesis, tik mazus parasti ( arī likumdošanā noteikts!!!) neatdod uz citām mājām. Beernam vajaga speeleeties! Dari kaa kakjene - ja nevaldaas uzsit maigu knipi vai piespied pie zemes, lai nomierinaas. Vinjsh tachu ir lauva, pareizaak - lauva ir kakjis:) ··· Kaķēni: Kaķēns mežonis, ko darīt? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Tu gaidi, ka mēs tagad iesim tavu kaķi atblusot?
Ir tādi veikali, kur pārdod dažādas lietas dzīvniekiem, tajā skaitā līdzekļus, kas "´aizdzen"" blusas. Arī no kaķēniem.
izmazgā ar neostomazānu kaķi + māju un nopērc pilienus vai siksniņu vetaptiekā... jūlijā, augustā bieži ir blusu un lapseņu invāzija :)

pievienoju, ja nu reāla sāpe...
uz vetaptieku pēc ampulas pret blusām Ja pats paiet nevari, süti mazbeernu uz aptieku vai zooveikalu un nespiidzini kakji. ··· Kaķēni: Kaķēns kasās un ņaud ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Lūdzu, palīdziet saprast - cik naudas vajag prasīt par kaķēnu? (44)
Sludinājumu portālos visi raksta "atdodam labās rokās", bet vai tiešām kaķēni tiek atdoti bez maksas? Reāli viņi izmaksā naudu. Piemēram, manējie kādus 25 eiro mēnesī. Kad es cilvēkam paprasu iemaksāt rezervāciju 10 eiro ...
Neniekojies, prasi shtuku gabalaa. ......nu vai zin.... pelnīt gribi? es strādāt :))))
es savu skaistuli dabūju par 1 latu. Un tikai tāpēc,ka pati to iedevu. Saimniece bija riecīga,ja kāds vispār paņemtu.
Tikko Viļānu gadatirgū redzēju bezšķirnes kaķēnus par 3 eiro,tiesa- neviens arī par tik mazām naudiņām nepirka. Būtu labāk priecājusies, ka kaķēniem būs mājas, nevis domājusi kā nopelnīt.. Prasīt jau tu vari, bet kāpēc lai maksātu, ja daudzi citi atdod par brīvu? ··· Kaķēni: Lūdzu, palīdziet saprast - ... lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu