Kaķenes sterilizācija

Kaķenes sterilizācija - jautājumi un diskusijas

Kaķa sterilizācija (12)
Vai kādā klīnikā ir pieejama lāzeroperācija? (nav mans kaķis, bet žēl skatīties uz kaķenēm pēc šīs operācijas).
Ja izgriež olas/olnīcas tā ir kastrācija, ja pārgriež sēklvadus/olvadus un olas/olnīcas atstāj tad sterilizācija.. dzimumam nav nekādas nozīmes. a kas tad kaķenēm kaiš pēc sterilizācijas? man ir divas un no malas nav redzams,ka sterilizētas. Skraida pa lauku,kāpj kokos un medijās tāpat kā pirms sterilizācijas.
Un sirsniņ - lai nosietu olvadus, jei bogu, nekādas augstās tehnoloģijas nav vajadzīgas. Slimnīcā pacientēm to dara bez lāzeriem
nu tagad gan sašuj ar intrakutānām šuvēm un nosmērē ar audu līmi, nekas ārā nav jāņem un pārsēja arī nav. Skraida tāpat,kas tad kaķi var noturēt.
Lai veiktu sterilizāciju ar kkādu lāzeru vai diatermokoagulāciju - vienalga vēderiņš diemžēl tik un tā jāpārgriež. Un kas gan ir 10 dienas visas dzīves priekšā. Lai gan,cik atceros,manējās jau pēc pāris dienām šķina pa sētu
Cik veca tad tā pieredze... sen jau vairs diegus nevelk. Un vai šo procedūru netaisa līdz noteiktam vecumam? ··· Kaķenes sterilizācija: Kaķa sterilizācija lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tas atkarīgs no dzīvnieku raksturiem. Kakjenei buus pofig,bet runchukam mokas,jo vinsh jau nesaprot,ka nedriikst uzmaakties meitenei?D Mans mazais runcītis jau 2 mēnešu vecumā grāba savas māsiņas aiz čupra un trenējās. Lieki piebilst, ka māsiņas jutās apbižotas un piesmietas. :))))
Jūsu lielais runcis jau trenkās kaķenīti visu laiku, un viņa būs ļoti nelaimīga. Sākumā cīnīsies pretīm, sitīs ar ķepu, dzīs prom no mājām, tomēr runči ir spēcīgāki un aktīvāki. Var sanākt otrādi, ka kaķene aizies no mājas. Labāk jau sterilizējiet arī runci, tad gan būs pilnīgs miers un pat iespējama laba draudzība.
Runcis ir jaakastree,savaadaak vins pleesiis kakeniiti. ··· Kaķenes sterilizācija: Vai sterilizēta kaķene var ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kādā vecumā sterilizēt kaķeni? (5)
Cik gadu (mēnešu) vecumā ir vispiemērotākais laiks priekš kaķenes sterilizācijas. Vai no sterilizēšanas necieš kaķenes čaklums uz peļu ķeršanu?
...steririlizaaciju vislabaak veikt,tad kad pirmo reizi vinja saak mekleeties,man ir siaamiete,vieniigais ,kas notiek ir tas ka vinjas paliek apaljiigas...par peleem nemaaceeshu atbildeet,jo aaraa nelaizhu... Var sākt to darīt no 6 mēnešu vecuma un daudz kavēties arī nevajag, jo meklēšanās kaķenītēm ir sāpīgas.Nav ko mocīt...
Kaķenes ilgi paliek meitenīgi rotaļīgas un, ja kāda bez sterilizēšanas ir vēl medīgāka kā manējā, tad tā ir unikums....
Manējā pēc sterilizācijas nepalika ne resnāka, ne slinkāka ;))) Operāciju var taisīt vienalga kad, bet vēlams pieaugušam kaķim (kaķenei).Pēc tam tomēr izmainās vielmaiņa ar tendenci uz resnumu un palielinās risks saslimt ar urīnceļu slimībām (smiltis, kristāli..)Tāpēc kastrēti kaķi (abu dzimumu) jābaro ar speciālām kastrēto kāķu barībām.Tad nebūs liekais svars un urīnceļu slimības.Šādi baroti kaķi dzīvo ilgāk.Peļu ķeršanu tas neietekmē. lielaakaa dalja paliek neaktiivi, resni un slinki, arii saimnieks vairs nav autoritaate, kakjis dara kaa grib, kaa jau vienmeer tikai peec sterilizeeshanas paliek dauz daudz sliktaak ··· Kaķenes sterilizācija: Kādā vecumā sterilizēt ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu