Kaķa uzvedība

Kaķa uzvedība - jautājumi un diskusijas

Kā saradinat kaķeni ar mazu kaķēnu? (14)
Kakenei 2g, nolemam panemt mazu kakeniiti lai jautrāk, bet kakene izskatas nav seviski prieciga, virsū nebruk, bet loti dusmiga izskatas. Ludzu iesakiet ka pareizi sapazistinat, lai kakene pienemtu mazo. Paldies
Gluži tāpat, kā ienākot ģimenē otrajam bērnam, pirmajam vajag pastiprinātu uzmanību un 3x vairāk mīlestības.

kaķa misija esot ķert grauzējus...aha. Suņa- riet pie ķēdes, siekalas šķiežot, zirga- vilkt ratus un arklu, sievas- stāvēt pie ratiem, ak nē jel,- plīts un vīra- nest mājās dižu mamutu.
Kā gan viss pasaulē mainās...kaķis guļ laulības gultas vidū, suņuku nēsā līdzi azotē, zirgs- tā ir ekskluzīva izklaide, sievas velk sadzīves jūgu un daži vīreļi nemāk nodrošināt ģimeni...Sic transit gloria mundi.
atstāj tos abus un netraucē, paši saradīs, protams ne vienā dienā.
Mums tā bija dažus gadus atpakaļ. Sākumā kaķene šņāca uz mazo un dzina prom, pēc pāris dienām šņāca tikai tad, kad kāds no cilvēkkārtas skatījās, pa kluso jau sīci mazgāja:D Pēc pāris nedēļām bija nešķirami draugi.
"nolemam panemt mazu kakeniiti lai jautrāk"
sakne jau ir te, patiesībā. attieksmē pret dzīvniekiem kā rotaļlietām. dzīvniekiem ir sava misija. kaķiem tā ir ķert grauzejus. nevis dzīvot daudzīvokļu mājas un urinēt rozā smiltiņās, dzīvniekšopā pirktās kastēs.
FARGO - tagad kaķa misija ir būt par sociālo partneri :))))) Mans runcis un jaunais kaķēns sarada apmēram nedēļas laikā. Arī sākumā šņāca viens uz otru un likās bezcerīgs variants. Bet tagad abi nešķirami :)
Neko speciālu nedarījām, paši nokārtoja savas attiecības.
··· Kaķa uzvedība: Kā saradinat kaķeni ar mazu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
iegaadaaties nagu asinaamo deeli....kaut kur tam lopam tak nagi jaasina:) E_iela mees atneesaam no mezza beerzu,tur arii vinnss trin nadzinnus,uztaissiijaam vinnam kokaa kur guleet,un tas novietots koridoraa. ...neliidzees ne beisbola nuuja,ne samiiljossana,ne apvilktaas ar meebeljaudumu pagales un deelji;)) vieniigais-peerkot meebeles-izveelies audumu,kurus kakji nepleess:)ja negrasies vinju mest laukaa:)) zooveikalos ir nopeerkami nagu asinaamie deeliishi, bet tik pat labi vari nolikt kaadu koka kabalu vinjama nagu asinaashanai Maneejais pateica,lai asinot nagus pati ap to deeliiti:)) ··· Kaķa uzvedība: Ko darīt, lai kaķis neplēstu ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kaķēns mežonis, ko darīt? (16)
paņēmu kakīti melnu. viņam 1 mēnesis.vis labi ēd kakā kastē īpaši nebļauj.taču kad viņam uznāk tad kā lauva kož un skrāpē.man šis nav pirmais .kā izdzīvot ?
Iegādājies otru kaķi, tad spēlēsies savā starpā, jeb suni, tad sēdēs uz skapjaugšas un liks Tevi mierā... es parasti savaldu nemot aiz cupra un pacelot no zemes,,,ja vel spirinas-nedaudz papurinu, lai zin kas majas saimnieks! Zināma situācija, man bija ruda meitene, kura augot tā darīja un raksturs bija kā suņukam, sargāja mani un māju, viesi visi pa muti dabūja:))
Variants: iegādājies lāzerstariņu un kārtīgi parotaļājies, lai šis nogurst. Augošam bērnam daudz enerģijas, kaut kur tā ir jāliek.
Briesmu lietas!!!! Skaties, ka "taaaaads" lauva Tevi nenokož!!! Priecājies, ka Tavs kaķēns ir dzīvespriecīgs, ka ēd un zina savu tualeti. Stipri gan šaubos, vai kaķēnam ir tikai 1 mēnesis, tik mazus parasti ( arī likumdošanā noteikts!!!) neatdod uz citām mājām. Beernam vajaga speeleeties! Dari kaa kakjene - ja nevaldaas uzsit maigu knipi vai piespied pie zemes, lai nomierinaas. Vinjsh tachu ir lauva, pareizaak - lauva ir kakjis:) ··· Kaķa uzvedība: Kaķēns mežonis, ko darīt? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai kaķim var iemācīt "labas uzvedības manieres"? (20)
Naktī, kad šim apnicis gulēt, sākas darbība. Ieslēdz koridorā un vannas istabā elektrību, atver pirmās ārdurvis un vannas istabas durvis, sākas šukerēšana. Elektrības slēdži apgriezti otrādi, tas nav šķērslis, durvis ...
Noņem slēdžiem vāciņus. Dabūs pa nagiem, otrreiz toč nelīdīs. Draudzenes kakjim bija nikjis naktiis virinaat durvis dziivoklii, durviim aplika klinkjus otraadi. Lai atveertu, klinkjis jaacelj uz augshu, nevis jaanospiezh.
Tagad kakjiitis seezh pie durviim un prasa pieejas paroli:)
Mūsu kaķi katru nakti( ap 3 )rīko "šķēršļu pārvarēšanas sacensības",un neko nevar darīt-viņi ir izgulējušies,vnk garlaicīgi paliek! Sapirku dažādas mantiņas-spēlējies pati. :D Uztaisīt haosu ir foršāk!

Kaķis ir kaķis-ar raksturu un vēlmēm :)
Durvīm var atsperes pielikt. Paturēsi kādu laiku un kaķim jau liksies, ka tā vienmēr bijis un vienmēr būs, mainīsies ieradumi. Stingrs rājiens un čība man palīdz naktīs :D ...bet reizēm tas - nagus palaist kauna nav pat acīs skatoties :D ··· Kaķa uzvedība: Vai kaķim var iemācīt "labas ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu