Kaķa spalvas

Kaķa spalvas - jautājumi un diskusijas

Kaķim krīt spalvas (5)
Bija ļoti skaists pūkains runcis,bet pēkšņi laikam nolēmis kļūt par sfinksu.Sāk stipri krist spalvas nost,ja tā turpināsies drīz būs pavisam pliks.Varbūt kāds zin no kā tas var būt? It kā nekas viņam netrūkst,ārā arī ...
Ja tas ir tikai tagad, tad uz pavasari visiem kaķiem ziemas biezais kažoks paliek plānāks. Tikai pūkainie atstāj vairāk spalvas. Izklausas, ka vinam ir tas spalvgrauzis vai ka vinu sauc, tobis - kakam utis.:) Stiep nu ka pie daktera. Man vienam comam bija ar runci lidziga problema, pasmereja smerites un kakis atkal smuks:) Tiešām labāk pie ārsta un ar steigu. ātri pie daktera, ja nekāds stress nav piedzīvots, tad kāda no zarazām - ēde, kaķu mēris jeb diabēts. Drošības pēc jau var aizstiept pie ārsta, bet vispār pavasarī tas normāli :) ··· Kaķa spalvas: Kaķim krīt spalvas lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Savēlusies vilna kaķim (10)
Manam kakim ir gara vilna,bet tagad kad palika silts,vins visu laiku pa dienu dzivo ara.Vilna ir vienos kunkulos.Ja griezisu visu nost parvertisies par sfinksu,izkemet nav iespeams.Ko darit?
Ir nopeerkami speciaali liidzeklji kas atskjetina saveelusjos vilnu un speciaalas kjemmes kas nepleesj-dino zoo vai kaadaa vet aptiekaa var mekleet vai dziivnieku frizetavaas; Vet aptiekaas, zooveikalos un dziivnieku frizeetavaas ir nopeerkami liidzeklji kas atskjetina saveelusjos vilnu-ja neizodas pasjiem-atliek vest pie friziera :) griez nost...vilna ātri ataugs..un kaķim būs vieglāk.Tik uzmanīgi,jo āda viņiem dikti plāna kunkuļus jāgriež, ļoti uzmanīgi, pa kārtām, ja citādi nevar, tad jauno vilnu visu laiku jāķemmē. Es meitas savēlušos kaķeni beidzot savedu kārtībā.Tikai pamazām un ar pierunāšanu,jo kaķītim nepatīk tāda ņemšanās ap viņa kažociņu.Gribējām vest pie profesionāla friziera,bet kaķis kliedza nebalsī un ārdījās pa pārvedājamo krātiņu. ··· Kaķa spalvas: Savēlusies vilna kaķim lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kaķim krīt spalva (10)
kakim krit spalva visu cauru gadu!bet es domaju ka tas nav saistits ar baribu,jo dodu labu baribu!un tas ari nav atkarigs no gadalaika,jo ja kakis maina spalvu tad viniem krit lieliem pikucisiem spalva!bet vinai krit loti loti smalka ...
ko nozīmē "dod labu barību". Nav veikalos un vetaptiekās nopērkamas labas barības, lai ko arī jums nestāstītu! Ja kaķis ir attārpots, akots ir spīdīgs, atmetam variantu, ka tagad pavasarī visi dzīvnieki sāk mainīt akotu - tad tieši barība ir kaķim samaitājusi vielmaiņu, kā rezultātā visu laiku ir šī problēma.
p.s. spalvas ir tikai putniem!
kaa var kakkiitim iemaaniit kautkaadu ellu??? Manam tiiggerim neiespeejami, ja pats negribees :( Laba barība var būt tik barības pārdevējiem !Hils un Rojāls sen vairs nav laba barība !Attārpo dzīvnieciņu ,tas pirmais .Otrais -apkure -varbūt par sausu gaiss ?ar mitru drāniņu pa muguriņu -rekomendēju -no veca dvielīša pašūt cimdiņu ,un ar slapju -nobraukt par kažociņu !
Paraleli sausajam ko vel dabū ?
B grupas vitamīni ,un cik spalvains /tūkstoš jautājumu ,man ,kā zoo preču pārdevējai -protams neesmu dakters !Spalvaini kaķi met spalvu cauru gadu ,,tāpat ,kā mēs zaudējam matus ik dienu ,puslīdz ,tas normāli .Ja krīt kušķiem ,cits jautājums .
Jap, pilnīgi noteikti - neviena vetklīnika, neviens vetārsts vairs nestrādā :D
Un, kā šķiet, dzīvnieciņš jau ilgi nav vetu redzējis (citējot "kaķim krīt spalva visu cauru gadu")...
Vēl viena lieta - kaķiem ar garu spalvu tas ir gandrīz normāli. Ar īsām to pat manīt nevajadzētu un tagad arī pavasaris klāt, jāmaina kažoks uz plānāku.
Bet visādi citādi tas ir noziegums pret kustoni turēt dzīvoklī un barot ar visādiem sūdiem. Kaķis ir radīts brīvai dzīvošanai un sīku grauzēju utilizēšanai, tur tad ari ir viņam vispilnvērtīgākā barība neatkarīgi no tā ko reklāmās skandina. Ak jā, atceris jāreklamē jau ir tikai sūdi, labai mantam reklāmu nevajaga.
··· Kaķa spalvas: Kaķim krīt spalva lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu