Kaķa barošana

Kaķa barošana - jautājumi un diskusijas

Kapēc kaķis neēd gaļu? (11)
Mēnesi atpakaļ kaķi no gaļas nevarēja dabūt nost-tagad gandrīz vai bēg no desas, gaļas-ēd tikai sauso barību-spricēja vetārsts zāles,jo nevarēja galviņu pacelt-stīvs tāds bija-no kā tas ir?
...KAĶIS VAIRS NAV RUNCIS VAI KAĶENE ...IR PALICIS VIENKĀRŠI--- KAĶIS ..DEPRESIJĀ ,TĀPĒC NEĒD :) taapec,ka kakjis ir labs laba bez-e-vielu eediena testeetaajs...maaksliigi baroto sarkano lasi arii neediis,jo tur mudhz no kjiimijas... Es domāju, ka viņam vienkārši negaršo. Mans kaķis ar gardu muti ēd to pašu lasi, līdaku, līni, breksi, bet mūk pa gabalu no reņģēm. Arī gaļu ēd ne visu. Bet viņam ļoti garšo matu laka no maniem matiem, jebkurš krēms, ko lietoju, arbūzs, melone, par puķūdeni nemaz nerunājot. Gaumes lieta, tāpat kā cilvēkiem. kakis ir galedajs, ja ir ´nesvaiga´ gala, vins telo, ka to aprok, pat ja prieks cilveka ta vel ir lietojama cepta veidaaa... Iespējams, ka salasījies eko šmeko rakstus un kļuvis par vegānu... Tas tagad modīgi! Drīz kļūs arī par svaigēdāju!

Nopietni, šadi jautājumi adresējami vetārstam, kurš jau, cik saprotu, ir bijis kādā mērā iesaistīts.
··· Kaķa barošana: Kapēc kaķis neēd gaļu? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Baro ar normālu barību. pārbaudīt, vai viņam nav apakšīrnieku. Attārpo! nopērc mazāku kaķi ...dīvaini,bet kaķim ir raksturīga nepārtraukta bada sajūta. ··· Kaķa barošana: Kā piebarot kaķi, kam... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu