Kaķa acis

kaķa acis foto attēls

Kaķa acis - jautājumi un diskusijas

Kad kaķēniem mainās acu krāsa? (2)
Man tāds viens jau it kā 2 mēneši, bet acis vēl pēlēkas. Ja zinātu, varētu arī vecumu precizēt.
Gan kaķēniem,gan kucèniem mainās...Piedzimst ar zilganām un tad nomainās Nekad neesmu pieredzējis ka kādam mainās acu krāsa. Ar kādām nācis pasaulē, ar tādām jazīvo. Laukos kaimiņsunim viena acs ir zila (mantojums pa haskija līniju (māte)), otra brūna (krancis parastais). ··· Kaķa acis: Kad kaķēniem mainās acu krāsa? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāpēc kaķis sāk šķielēt? (10)
Bija maziņš zilām actiņām - viss bija kārtībā, un te pēkšņi pēc dažiem mēnešiem skatos, ka sācis šķielēt. Kaķis nav mans, dzīvo laukos un es redzu reti, tāpēc nevaru saprast kādi iemesli? Un pats galvenais vai to var labot?
Ved pie ārsta! Te tev neviens nespēs palīdzēt. Galvas trauma, vīruss, neirotoksiska inde...kamēr staigā un elpo-visu var lūkot labot. Vēl, izrādās, dzīvnieks var šķielēt ja attīstās katarakta Neapceliet dzivnieku...tas ir treshais plakstinsh...noraade uz veselibas probleemaam... Dažu sugu kaķi visi šķielē, daudzi no siāmeņiem šķielē un vēl dažām sugām šķielēšana ir raksturīga sugas pazīme. Precīzāk pateiks vetārsts. Dzīvē nav tik traki - tas piedod kaķim papildus personības iezīmes. ··· Kaķa acis: Kāpēc kaķis sāk šķielēt? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu