Kā pārdzīvot dzīvnieka nāvi

Kā pārdzīvot dzīvnieka nāvi - jautājumi un diskusijas

vai veci mājdzīvnieki mēdz aiziet prom no mājām lai nomirtu? (21)
Vecajam kaķim ir 20 gadi, invalīds ar vienu aci un stieni žoklī pēc negadijuma. Nu jau nedēļu nenāk mājās, varbūt aizgājis nomirt? Iepriekš tā nebija darijis. Skumji!!!!:(:(:(
Viņi nenomirst. Viņi vienkārši aiziet. Un neatgriežas.

Tāpat kā, ļoti bieži, mēs kaķus neizvēlamies, viņi izvēlas mūs: vienkārši atnāk un pavēsta, ka šeit dzīvos.
Tikpat labi ar viņu varbūt kaut kas notika un tāpēc vairs neatgriezās. Ne vienmēr aiziet tāpēc, ka jūt savas beigas. Ir dzirdēts, ka lauku kaķi tā darot...20 gadi jebkurā gadījumā ir vērā ņemams kaķa mūžiņa rekords.... Ar kaķiem nav gadījies pieredzēt "šādu aiziešanu", bet ar suņiem gan... varbut viņš atrada sev kādu draudzenīti??? tāpēc arī nozuda?? ··· Kā pārdzīvot dzīvnieka nāvi: vai veci mājdzīvnieki mēdz ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Suņa nāve (48)
Kā samierināties un pārdzīvot suņu puikas nāvi?
fargo, novēlu tev, lai nekad un nekā, un neviena tev nepietrūkst. Lai nekad nav tā, ka jāilgojas pēc kāda, ar kuru esi bijis kopā gadu desmitu, diendienā kā viens vesels. Lai vēsās naktīs tu nekad neilgotos pēc tā siltuma, kas sildīja tevi iepriekš, lai nekad tev nebūtu jāskumst pēc kāda, kas mierināja, neprasot un nelūdzot. Lai nekad nebūtu jāraud, jo blakus nav tā, kas tevi saprata bez vārdiem un kas tevi pieņēma vienkārši tāpēc, ka tu biji tu, un kas gaidīja tevi mājās vienmēr tā it kā tu gadiem būtu bijis projām un beidzot atgriezies. Un ir pilnīgi vienalga, vai tas ir cilvēks, suns, zirgs, kaķis vai kāmītis. Lai tev nekad neviena tā nepietrūkst. "riebekle, nekādi saldsērīgi puņķi nespēj attaisnot šito:" (c)

Es nedomāju, ka tev jebkad pret kādu ir bijušas tik spēcīgas jūtas kā man pret savu suni. Un jā, es suni lieku augstāk par cilvēkiem, par lielāko daļu cilvēku. Un man nav kauns un bail to pateikt. Jo suns nenodod kā cilvēks, suns ir līdz galam.
Tā pat kā jebkura ģimenes locekļa nāvi var pārdzīvot tikai sērojot un skumstot. Fargo, man pie kājas tavs viedoklis. Tas tikai pierāda, ka tava vērtību sistēma ir stipri ierāmēta un šaura, un aizspriedumaina. :) No sirds jūtu līdzi ,zinu cik sāpīgi zaudēt suni .Varbūt pēc laiciņa jāņem citas šķirnes suns . ··· Kā pārdzīvot dzīvnieka nāvi: Suņa nāve lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Mājasdrauga zaudējums... (21)
To tikai caur savu pieredzi var saprast...Tie,kam bijis savs mājas draugs...Kā pārdzīvojāt viņa aiziešanu,zinu,nevienu nevar aizstāt,īpaši,ja mājasdraugs bijis labas dabas...Visu dziedē laiks ,bet,vai jauna mājasdrauga iegāde ...
Izklausās pēc mājas ar draugu. Protams, ka suns ir draugs, bet mans, ne mājai.
Tāpat kaķis.
Dzīvē viss paariet. Protams, ka ir sūdīgi, ticu un saprotu. Jāparaud dažas naktis, ko lai dara.
Aizvedu uz mežu apraku, iedzēru 100 gramus un drīz braucu pēc jauna. Mana mednieku laika aizgāja no mājām uz mežu, nav pat ko apglabāt. Laikam aizgāja savās pēdējās medībās...RIP Mīļie līdzcilvēki, paldies par atklāsmēm, mūsu mīļie mājdzīvnieki ir mūsu prieks, mīlestība un nav mierinājuma kad viņi aiziet, asaras un skumjas, tik sapratne un jauna mājdzīvnieka iegāde spēj mierināt, jo iepriekš asaras skumjas un prieks ka bija.... manejam bija gandriiz 17, pirms gada atvadijamies.
vel nevaru panjemt citu, jo tas pedejais gads mums bija ljoti smags-vetklinika,narkozes, epilepsija, aklums. kakji ljoti patiik, bet ka padomaju, ka kadreiz tak bus atkal tas pats :((
sapes nav aizgajusi. vinjsh bija gudrs un inteligjents dziivnieks.
··· Kā pārdzīvot dzīvnieka nāvi: Mājasdrauga zaudējums... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu