Haskijs

Haskijs - jautājumi un diskusijas

Suns kā sargs (70)
gribētos jautājumā pieredzejuša cilvēka viedokli. ir māja, vajag sargu. suni-sargu. brīdi tālāk ir kaimiņi, viņu suņiem bija haskiju metiens. man ir doma ņemt pēdējo palikušo kucēnu, tā ir meitene. skaista bez gala. ...
Ārprāc! Pirmkārt suga ir suns, otrkārt šķirne ir haskijs!:) Haskijs nekad nebūs sargs, viņa škirne ir domāta darbam, pajūgu, kamanu vilkšanai un lielu attālumu pārvarēšanai. Pienācīgi nenodarbināts viņš meklēs visas iespējas nodarbināt sevi pats, muks prom no teritorijas, klaiņos, sētā gaudos!Patversmēs regulāri nonāk haskiji!:( Haskiju var apmācīt, bet diezgan ierobežotām lietām.Šī šķirne der aktīviem cilvēkiem, kas brauc piemērm daudzar riteni, haskijs būs laimīgs skriet līdzi, ir pat dažāfdi sporta veidi ar suņiem,kam vajag lielas aktivitātes.Ģimenē viņš būs draugs visiem, izdalīs kā bara vadoni, to cilvēku,kas ar viņu nodarbosies, nevis to,kas baros. Viennozīmīgi kastrējami, vienalga kurš dzimums, ja nevēlas atbildīgi nodarboties ar ciltsdarbu , un nevajag kucītei vienu reizi kucēnus, tas ir arhaisks stereotips. Ja vēlies reālu teritorijas sargu,tad iesaku pievērst uzmanību šādām suņu šķirnēm,kā kaukāza aitu suns, tibetas mastifs, vidusāzijas aitu suns, dienvidkrievijas aitu suns,pireneju kalnu suns. Šie visi cauru gadu var uzturēties laukā, labi ģimenes locekļi, labi teritorijas sargi. Katram protams raksturs mazliet atšķiras, iegūglē un palasi par šīm šķirnēm. Ko lieku vēl aiz auss, ar jebkuru suni ir jānodarbojas, jāapmāca paklausībai, labi jāsocializē! Neviens pats no sevis nav gudrs un paklausīgs, tas ir vēl viens ģimenes loceklis, ar kuru jārēķinās, arī ar izdevumiem.Dzīvnieku jāiegādājas atbildīgi! Apbrīnoju šito - var dzīvot ārā visu gadu. Mīnus 20 grādos nenomira - tātad viss kārtībā. Tie suņi ir mācējuši cilvēku valodu un jums ir izstāstījuši, ka tāds aukstums sīkums vien ir vai pat ļoti patīkams?!
Kā var neiedomāties (paši siltumā tupējuši), ka sunim arī var būt auksti?! Un viņiem arī salst. Suns NAV JĀTUR ĀRĀ LIELOS MĪNUSOS! Un ar to es tiešām nedomāju tikai mīnus divdesmit!

Turklāt - suns ir draugs, nevis sargs un, ja jūs domājat, ka viņš nosargās māju, tas nozīmē, ka jūs vēl arī šajā nozīmē nespējat viņu novērtēt kā dzīvu, mīļu būtni, bet esat gatavi pakļaut viņu dzīvības briesmām, jo..... kāds, lūdzu, jūsuprāt šķērslis varētu būt jebkuras sugas suns kaut kādam, piem., nopietnākam noziedzīgam uzbrukumam?


P.S. Tam ir domātas citas mājas aizsardzības sistēmas! Bet ne jau nolikt sunīti kā kaut kādu vairogu!
Haskijam vajag kustības. Daudz. Un tupēt sētā nav kustības. Ja nav audzināti, ļoti labprāt bizo apkārt pie pirmas iespējas. Tad vēl, ja meitene, rēķinies ar kavalieriem.. No tuvu un tālu :)) Alisa,Dievs bija iecerejis virieti un sievieti-bet tagad sievieteem ir sievas un viriesiem ir viiri.... :) un obligatajaa dienesta drikstesot nemt lidzi papeedenes un tiklinzekes...... :) Nav ne jausmas, vai Fargo dzīvo laukos vai pilsētā, vai ciematā. Bet apsardzes pakalpojumam laukos manuprāt ir 0 vērtība. Kamēr atbrauks, jau viss būs noticis. Pat Rēzeknes centrā pie lielās maksimas apzaga firmu. Trauksme bija, bet neatbrauca. Un -- nekādas atbildības tai sargātāju firmai... ··· Haskijs: Suns kā sargs lasīt visu diskusiju (70 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu