Dīvāns

Dīvāns - jautājumi un diskusijas

Dīvāns kaķu draugiem (22)
Kā izvēlēties jaunu dīvānu, ja mājās ir kaķis, kuram patīk trīt nagus arī dīvānā. Ir man dīvāns ar speciālo "kaķu" audumu. Neteikšu, ka man ļoti patīk tas audums, bet kaķa dēļ, samierinājos. Tagad domāju, vai jauna dīvāna izvēli...
Noteiks kaķis, jo Tu dzīvo pie kaķa.
Bet, vispār var labi sadzīvot, ja grib.
No tiem kakiem ir tirais posts man te ar viena ir pienemusi darba un kad rajos piekerdama plesot mebeles tad lec no prieka pa gaisu ka brunalas kad agrak palaida pavasaros plavas! Mums bija Siāmas kaķene. Reti mīļš un gudrs kaķis. Nodzīvoja 17 gadus. Mīļajai kaķenei bija nagu asināmais stabiņš un sava mājiņa kur patverties no mīļajiem bērniņiem vai dusmīgas saimnieces. Un tomēr ik pa brīdim mēģināja nagus asināt uz dīvāna malas pie tam skatoties cilvēkam acīs.
Kaut kur dzirdēju ieteikumu, lai kaķis neasinātu nagus pret dīvānu vajag pašam iezīmet teritoriju. Tātad palūdz, lai kāds vīrietis (teritoriju iezīmē tikai vīrieškārtas radījumi neatkarīgi no tā cik viņam kājas vai ragu esamība) iezīmē jeb pareizāk sakot apčurā tavu dīvānu.
Man daudz kaķu nav bijuši - bet tā "princese", kura plēsa dīvānam galus - viņa to darīja par spīti manām agresijām - es viņu vajāju, bet viņa to darīja paslepus - es taču nevaru klapēt zvēru par to, ko es neesmu pieķēris, ne? :) Taču laukos kaķis nav tas pats , kas dzīvokļa kaķis - pirmā dīvānos guļ un plēš koka mājas stūrus - viņa neposta savu gultu...laukos kaķi ir ļoti iecietīgi pret vergu mantu (manējo) :)) P.S. Pret ekskluziivo trinekli pats vareeju trenneeties... ··· Dīvāns: Dīvāns kaķu draugiem lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Dīvāns-gulta (17)
Vai kāds zin LV ražotāju/tirgotāju, kurš ražo/tirgo kvalitatīvus dīvānus - gultas? Gribās kvalitāti par saprātīgu cenu.
Elīza. Smiltenes mebeles lv Labus dīvānus ražo TAPS,var izvēlēties audumus, un ja dīvānam kaut salūzīs, puiši ļoti operatīvi to salabos, tikai lēti tas gan nav. Par lētu naudu kvalitatīvu preci nav iespējams iegādāties Vēl Stienu ielā10 Tikai ne Elīza. Cena super, bet faktiski sūds. Meklēju tahtu, atradu Deglava ielā. Cena der. Bet, izrādās, ka matracis neietilpst, spilveni neietilpst, audums šis neietilpst, koroče, reāli sanāca uz pusi dārgāk, nekā, ja pasūtu tieši tādu, kā parauga.
Ja vajag steidzami, tad bijušajā Sarkanajā kvadrātā- pretī Dolei ir daudz dīvānu, Mēbeļu nams un vēl viskaut kur, Larus, u.c.
··· Dīvāns: Dīvāns-gulta lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Dīvāns čīkst (12)
Ir liels , jauns stūra dīvāns....pasūtīts speciāli.Sākumā viss bija labi , bet tagad nav iespējams pakustēties uz viņa bez trokšņa! Mums ir krāsns apkure . varbūt materiāls bija zaļš un tagad izkalta.....nesaprotu , uz viņa tikpat kā nav...
Čīkst dēļ berzes. Jāsameklē berzes vieta un a) janostiprina, lai nekustas(jāiedzen lieka skrūve kāda) b) vajadzīgs lubrikants berzes vietā. Tā var būt pat cepamā eļļa, vai sveces vasks... jāskatās kas pie rokas. Sou... vēlams būtu izjaukt, bet tas dabiski ne vienmēr ir iespējams - nemāk, nav kas to darītu... Un tā berze nav obligāti starp koku un koku. Es darītu tā, ka izskrūvētu skrūves(gandrīz droši, ka tieši tās arī čīkst), ieeļļotu(ar to pašu sveci - karstu iebāz svecē un skrūvē appakaļ), tad pēc kādām dienām atkal to pašu un nekas, ja čīkstēšanas vairs nav, jo koku grūti "lubricēt", teiksim tā... Vairākas reizes drošumam vajadzētu. Karoč kaut kādas eņģu vietas, skrūves, varbūt koks/koks. Jāatrod vieta un jāieeļļo. Dēļ kā? Jā, koks pažuva, ļoti iespējams. Piezvanīt vai uzrakstīt vēstuli ražotājam.Var caur patērētājiem,bet tas tāds īpaši kašķīgs ceļš,to kā pēdējo. Tač garantijas termiņš mēbelei ir... Pirms kaut ko pašam jaukt ārā, vajag sazināties ar pārdevēju (mebeles izgatavotāju), lai novērš defektus. Ja pats sāksi ko labot, tad uz garantijas remontu necerēt. Dīvāns čīkst ? Kā saka mans kaimiņš : Mīlēties vajag uz grīdas - par divi centimetri dziļāk un bērni no pērkona nebaidās.... Jebkuraa gadiijumaa japaraada meistaram, kursh taisiija. Veel jo vairaak, ja tasiits uz pasuutiijumu. Jo chiiksteeshanai ir divi varianti - chiikst atsperees vai chiikst koka konstrukcijas. ··· Dīvāns: Dīvāns čīkst lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Lēti ādas dīvāni - kur nopirkt? (6)
Ādas dīvāni. var arī mākslīgās ādas. kā vienmēr, interesē zemākā cena. ir vēl kāda sakarīga vieta, kur tos meklēt bez dīvāni un dīvāni, sotka, elkor, asko? paldies.
spices piebuuve. vigilia.lv Elizabetes 29b paarvilks jebkuru meebeli ar izveeleeto aadu vai maaksliigo aadu. tel.69227872. :)) www.admebeles.lv www.mebelestev.lv dīvāni un dīvāni reklamējas...vai neder? ··· Dīvāns: Lēti ādas dīvāni - kur nopirkt? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu