Amerikāņu buldogs

Amerikāņu buldogs - jautājumi un diskusijas

Suņa šķirnes izvēle (28)
Esmu nolēmis iegādāties suni. Man piedaavaa amerikāņu buldoga, kā arī labradora kucēnus. Kuru Jūs ieteiktu? Kurš no tiem būtu vairāk piemērots cilvēkam, kuram mājās suņu nekad agrāk nav bijis?
labradora ! Labradoru!!! jāiepazīstas ar katru tuvāk, jāieskatās acīs... es izvēlētos labradoru, patīk man viņš suns tāds... ir bijis labradors un tie ir ļoti labi suņi:) man ļoti patīk rotveileri.....tik mierīgs,tik rāms....
Skatoties kādam mērķim vajag,ar buldogu iesācējs diez vai tiks galā,tad jau laikam labradoru.Bet rēķinies ar to,ka suns dzīvo 10-15 gadus,tā ir baigā atbildība.
··· Amerikāņu buldogs: Suņa šķirnes izvēle lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Amerikāņu buldogs ēd akmentiņus (7)
Pēdējā laikā ievēroju, ka suns pasācis ēst mazus dekoratīvos akmentiņus. Pārtiku saņem pilnvērtīgu, vitamīnus arī, bet vienalga, kaut dažus akmentiņus pa dienu tomēr apēd. Vetārsts tikai pasmejas, bet man tas nešķiet ...
Mēs parasti tīram iekšas ar visādām šķiedrvielām, linsēklām, klijām-dzīvnieki jau gudri-iespējams uzēdot tos sīkos akmentiņus viņš izpucē sev zarnu traktu; Esmu redzējis ka suns laiza dzelzi, nekas neparasts.
Suns labāk zina , ko viņam vajag, nekā saimnieks domā!
...laukos, kaimiņienei ar sunītis ēd akmentiņus jau pāris gadu, vēl joprojām žiperīgs skraida :) Manējais,stafordšīrs,ēd mālus un kakā podiņus!
Man tas liekas ļoti smieklīgi...:)
Varbūt viņam karsti, akmens uz tausti tomēr vēsāks. Ūdens ir pietiekami? Karstumā ir, kur ēniņā vēsumā pavārtīties? ··· Amerikāņu buldogs: Amerikāņu buldogs ēd ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Amerikāņu buldogs (20)
Nedraudzējās ar citiem suņiem un sunītēm...:( Ieteikums- kastrēt. Vai tas palīdz?
Joen, pats Tu esi cīņas suns. Ambuldogs ir gans! ..kāpēc tev vajag,lai šamais draudzējas ar citiem suņiem??? galvenais,ka draudzējas ar cilvēkiem. Jaaskolo suns sunju skolaa pie shiis sugas speciaalista. Joen, ne vienmēr var ticēt mātei gūglei un DinoZoo.:)
Amerikāņu buldogs ir ļoti sarežģīti audzināms suns. Pats mīļākais uz pasaules, bet sarežģīts. Un tam noteikti, noteikti un OBLIGĀTI!!! vajadzīga skola. Viņiem ir tieksme neganti izturēties pret mazākiem radījumiem - gan kaķiem, gan suņiem. Un to var izmācīt tikai suni metodiski skolojot. Un vēl. Amerikāņu buldogi ir suņi, kam ir ļoti svarīgi apzināties savu vietu mājās un to, kurš ir saimnieks. Ja tas netiks laicīgi un skaidri parādīts, būs ziepes. Un lielas. Tad sunim sajūk visas debespuses, viņš sevi iedomājas par bara vadoni un neklausa nevienu. Un tas jums nav nekāds tepiķdirsējs, tas ir liels un pamatīgs suns. Agresīvu amerikāņu buldogu man nav nācies redzēt, bet izlaistu un neaudzinātu gan. Tāpēc nez kuro reizi saku - suni vajag skolot, un nopietni.
Bet tā draudzēšanās ar citiem suņiem... Vai vajag? Vai tomēr vajag vienkārši tolerantu attieksmi?:)
··· Amerikāņu buldogs: Amerikāņu buldogs lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kur pirkt amerikāņu buldogu? (6)
Esmu nolēmusi iegādāties amerikāņu buldogu. Vai kāds var ko un kur ieteikt???
Amerikāņu buldogi ir jauki sunīši :)
Tikai, vēl aizvakar apspriedos ar savu vīrieti par šī suņa iespējamo iegādi. Viņš bija pakonsultējies ar vetārstu, kas tomēr neiesaka ņemt šādus suņus. Viņiem esot nopietnas, pie kam dažādas veselības problēmas, ar kuru ārstēšanu esot jānoņemoties visu suņa mūžu.
Draudzīgs ieteikums: padomā labi,vai tu gribi mājās invalīdu :)
http://ss.lv
sadalja sunji :]
Mana pazina nodarbojas ar sho sunu audzeshanu, un nekaadu probleemu nav .Protams kranciishi izturiigaaki pret slimiibaam.Ja sunim ir visas potes un pareizi tiek barots un kopts,tad kaadas var buut slimiibas? www.lkf.lv
ar visiem ciltsrakstiem utt:)
cik no pieredzes zinu, ljoti emocionaali sunji:) ··· Amerikāņu buldogs: Kur pirkt amerikāņu buldogu? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu