Akvārijs

Akvārijs - jautājumi un diskusijas

Akvārija dezinfekcija (3)
vai pēc akvārija dezinfekcijas ir atkal jaadarbina filtrs 2 nedēļas lai ielaistu zivis?( epriekšējās infekcijas dēļ nomira.)
Atkal sens ieraksts.
Nu sava laika to dariju ta, zivtinas iznemu un ievietoju burcina udeni no akvarija izleju un pasu akvariju izmazgaju.
Bet tas nav isti pareizi, tagad ar to zinu. Vaig udeni mainit vismaz reizi 7 dienas.
Ja nav bijis nekadu saslimsanu, tad ar nav neko jadezinfice. Ir tadas zivtinas apkopejas, tas der noprirkt, bet noskaidrot pirms tam vaig lai saprastu ir savienojamas ar esosam vai nav.
Ja ir tad 2-3 vaig nopirkt un aizmirst vari par dunu augsanu uz stikliem iekspuse, vinas tas noskrubinas. Ja ir filtrs tad udeni var mainit reizi 20 dienas.
Var udeni bagatinat ar azotesanu, tadu ierici ja mak var uzveidot pats vai nopirkt.
Tikai tad gan zivtinas prom no baseina, kamer iekarta darbojas.
Toties pec tam zivtinas leks no sajusmas, kad udens ir tik gaisa pilns. Augi ar saks specigi augt un ari bakterijas atmetis kepas, kad proces notiks. Lai gan ne visas no ta iet boja.
Filtram akvārijā jābūt visu laiku. filtrs akvāriju nedezinficē. Ja tiešām ir bijusi kkāda infekcija, tad iespējams nepieciešama visu akvārija elementu nomaiņa vai totāla sterilizācija. ··· Akvārijs: Akvārija dezinfekcija lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Gaisa pūsmas izslēgšana akvārijam uz nakti? (6)
Akvarijā ir 3 zelta zivtiņas, kuram katru dienu pienāk gaisa (ko laikam sauc par gaisa skābekli vai kā līdzīgi īsti nemācēšu noformēt) , bet tas nav filtrs. Šis brbuļu devējs naktī diezgan nepatikami var teikt vibrē jeb ...
zelta zivtiņām filtra atslēgšana uz nakti nekaitēs, pati tā daru. Bet hlorēts ūdens - tas gan diez vai derēs. nesleedz gan.sevishki ja akv. zem 50l. paliec zem kompresora miiksta paklaaja gabalinu.burbulu skanu noveerst var.vajadziigs smalkaaks izkliedeetaajs.
un var iet uz bodi ar shito probleemu.kluss kompresors maksaas 5x vairaak par skalo.
kraana-hlorets udens ir lietojams peec 10-15 d. nostaadinaashanas citaa traukaa.ir arii nopeerkami neitralizatori....lietderiiba man uzticiibu neviesh.
Man zivis akvā peld,dienā kādu stundu ieslēdzu burbuļus,
Uz nakti visu izsēdzu,lai ir tumss un nekādi bUrbuļj.jau tā dzīvojas 7 gadus,,un neviena zivs nav sūdzējusies
Saprotu sens ieraksts, bet atslegt nevaig. To ja kads raksta ka var un nekas nenotiks, nav jaklausa, jo notiks ja ne uzreiz pec lacina notiks.
Man gan zivtinas bija kad macijos skola un tas jau vairs nav atminams.
Man ir vel tagad majas kompresors akvarijiem, skatijos tas razots 1968 gada, bet vis darbojas un gais ar nak lauka.
Modelis bez gaisa kameras un gaisu vac ar vibracijas palidzibu. Tadi laikam jau gadus 40 nav redzeti.
Vibracija ir, no tas nebus aizbegt, bet to var saslapet.
Noliec zem kompresora kauvai to pasu silto vannas tepikenu, tas ir samera salipos ar citam virsmam un uzreiz bus klusaks. Bet vel to var papildinat, ja kompresoru aiznes kur talak un parsedz ar vilnas audumu, tas ar slapes skanu, bet lai gais tiek citadi ar zivtinam ta nebus.
Bet lai kur talu noliktu vaig aptieka nopirkt vai kur citur garakas gaisa caurulites un talakais ir tehnisks roku darbs. Un pedejais ko varetu izdarit pret vibraciju, nevis troksni, ier kompresorinu iekaur lai karajas gaisa, nebus kontakts ar galda virsmu un vibracijas skanas nebus. Bet dukona paliks, taij der jau minetais ieteikums.
Bet ar udeni ir ka ir, varianti ir, var pirkt lielas 19l pudeles un lietot to udeni zivtinam.
Vai braukt uz kadu avotu, bet tadu kam nav minerali piejaukti. Krana ar varetu, bet pienaks kads bridis ka zivtinas nobeigsies. Uzmetas tada ka duna un viss.
Man ta aizgaja bija, visu ko izmeginajam, bet velti.
Tagad pec lielam skolam esmu sapratis kad vaina bija hlorainaja krana udeni.
Lietus udens neder, tam nav pareizas cietibas.
""""Pameegjini uz sevis, - atsleedz "kä to sauc gaisa skäbekli" un palieto hloru lieläkäs deväs. Varbüt izdziivosi."" Starp citu Hlors ir arii gäze, ko izmantoja karä ienaidnieka izniicinäshanai.
Ja nopietni - ieliec korkjus ausiis - aptiekä pärdod speciälus ausiim, Vai aiznes akväriju citä telpä.
··· Akvārijs: Gaisa pūsmas izslēgšana ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Cihlida 10 cm liela orandza, peld pa augshpusi un rij gaisu (3)
Parejas zivis tai skaita viņas sugas ta nedara +liekas ka vinjaj acis ir pietukushas. gais akvarija strada pastavigi akvarijs 75l satur 7 zivis tiek barotas 1-2 reizes diena tiek izmantoti aprupes lidzekli (nutur lai udens athloretos lai ...
atvadies.
ik pa reizei kaada kriit.
neatkariigi no sugas.
ar zz nesatiecies.tur vispaar neiet.:)
konkrētai zivij var būt veselības problēmas. ··· Akvārijs: Cihlida 10 cm liela orandza, ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
jānes zivis uz zivju skaistumkopšanas salonu. Jākopj ir akvārijs nevis zivtiņas. Kopšanas process ir paliels ,pareizi un regulāri jāmaina ūdens grunts jātīra ,jādezinfikcē utt... .Jo lielāks akvārijs ,jo lielāka ņemšanās. Palasi ir literatūra, piemēm - M.Birks,N.Goldšteins ´´ Dzīve Akvārijā´´. akvārijs jākopj, ne zivtiņas..:) vilks28, jo lielāks akvārijs, jo mazāk ķēpu, es zinu, esmu daudz ar to nodarbojies!!! Pec savas pieredzes varu pateikt jo mazak aiztiksi jo labak, iesaku tirit reizi trijos menesos, reiz menesi iztirit filtru , jo tur dulķis un netirumi krajas !!! vermuts36, lielākā akvarijā visa ir vairāk ,tātad darba arī jāpieliek vairāk.Bet tas jādara retāk , kas priecē. ··· Akvārijs: Kā jākopj akvārija zivtiņas? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu