Akvārijs

akvārijs foto attēls

Akvārijs - jautājumi un diskusijas

Akvārija dezinfekcija (3)
vai pēc akvārija dezinfekcijas ir atkal jaadarbina filtrs 2 nedēļas lai ielaistu zivis?( epriekšējās infekcijas dēļ nomira.)
Atkal sens ieraksts.
Nu sava laika to dariju ta, zivtinas iznemu un ievietoju burcina udeni no akvarija izleju un pasu akvariju izmazgaju.
Bet tas nav isti pareizi, tagad ar to zinu. Vaig udeni mainit vismaz reizi 7 dienas.
Ja nav bijis nekadu saslimsanu, tad ar nav neko jadezinfice. Ir tadas zivtinas apkopejas, tas der noprirkt, bet noskaidrot pirms tam vaig lai saprastu ir savienojamas ar esosam vai nav.
Ja ir tad 2-3 vaig nopirkt un aizmirst vari par dunu augsanu uz stikliem iekspuse, vinas tas noskrubinas. Ja ir filtrs tad udeni var mainit reizi 20 dienas.
Var udeni bagatinat ar azotesanu, tadu ierici ja mak var uzveidot pats vai nopirkt.
Tikai tad gan zivtinas prom no baseina, kamer iekarta darbojas.
Toties pec tam zivtinas leks no sajusmas, kad udens ir tik gaisa pilns. Augi ar saks specigi augt un ari bakterijas atmetis kepas, kad proces notiks. Lai gan ne visas no ta iet boja.
Filtram akvārijā jābūt visu laiku. filtrs akvāriju nedezinficē. Ja tiešām ir bijusi kkāda infekcija, tad iespējams nepieciešama visu akvārija elementu nomaiņa vai totāla sterilizācija. ··· Akvārijs: Akvārija dezinfekcija lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Gaisa pūsmas izslēgšana akvārijam uz nakti? (6)
Akvarijā ir 3 zelta zivtiņas, kuram katru dienu pienāk gaisa (ko laikam sauc par gaisa skābekli vai kā līdzīgi īsti nemācēšu noformēt) , bet tas nav filtrs. Šis brbuļu devējs naktī diezgan nepatikami var teikt vibrē jeb dūc, vai var uz...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
""""Pameegjini uz sevis, - atsleedz "kä to sauc gaisa skäbekli" un palieto hloru lieläkäs deväs. Varbüt izdziivosi."" Starp citu Hlors ir arii gäze, ko izmantoja karä ienaidnieka izniicinäshanai.
Ja nopietni - ieliec korkjus ausiis - aptiekä pärdod speciälus ausiim, Vai aiznes akväriju citä telpä.
Iegāz to "diezgan hlorēto" ūdeni un drīz vien varēsi burbuļotāju slēgt ārā. zelta zivtiņām filtra atslēgšana uz nakti nekaitēs, pati tā daru. Bet hlorēts ūdens - tas gan diez vai derēs. nesleedz gan.sevishki ja akv. zem 50l. paliec zem kompresora miiksta paklaaja gabalinu.burbulu skanu noveerst var.vajadziigs smalkaaks izkliedeetaajs.
un var iet uz bodi ar shito probleemu.kluss kompresors maksaas 5x vairaak par skalo.
kraana-hlorets udens ir lietojams peec 10-15 d. nostaadinaashanas citaa traukaa.ir arii nopeerkami neitralizatori....lietderiiba man uzticiibu neviesh.
Man zivis akvā peld,dienā kādu stundu ieslēdzu burbuļus,
Uz nakti visu izsēdzu,lai ir tumss un nekādi bUrbuļj.jau tā dzīvojas 7 gadus,,un neviena zivs nav sūdzējusies
··· Akvārijs: Gaisa pūsmas izslēgšana... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Cihlida 10 cm liela orandza, peld pa augshpusi un rij gaisu (3)
Parejas zivis tai skaita viņas sugas ta nedara +liekas ka vinjaj acis ir pietukushas. gais akvarija strada pastavigi akvarijs 75l satur 7 zivis tiek barotas 1-2 reizes diena tiek izmantoti aprupes lidzekli (nutur lai udens athloretos lai...
atvadies.
ik pa reizei kaada kriit.
neatkariigi no sugas.
ar zz nesatiecies.tur vispaar neiet.:)
konkrētai zivij var būt veselības problēmas. ··· Akvārijs: Cihlida 10 cm liela orandza,... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
jānes zivis uz zivju skaistumkopšanas salonu. Jākopj ir akvārijs nevis zivtiņas. Kopšanas process ir paliels ,pareizi un regulāri jāmaina ūdens grunts jātīra ,jādezinfikcē utt... .Jo lielāks akvārijs ,jo lielāka ņemšanās. Palasi ir literatūra, piemēm - M.Birks,N.Goldšteins ´´ Dzīve Akvārijā´´. akvārijs jākopj, ne zivtiņas..:) vilks28, jo lielāks akvārijs, jo mazāk ķēpu, es zinu, esmu daudz ar to nodarbojies!!! Pec savas pieredzes varu pateikt jo mazak aiztiksi jo labak, iesaku tirit reizi trijos menesos, reiz menesi iztirit filtru , jo tur dulķis un netirumi krajas !!! vermuts36, lielākā akvarijā visa ir vairāk ,tātad darba arī jāpieliek vairāk.Bet tas jādara retāk , kas priecē. ··· Akvārijs: Kā jākopj akvārija zivtiņas? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu