Administratīvais sods

Administratīvais sods - jautājumi un diskusijas

Vai Rīgā var uzlikt sodu īrniekam par savvaļas kaķu barošanu? (19)
Pie manas maajas kakjus cītīgi baro kādi 3 cilvēki, nevienam nekādu īpašu pretenziju nav. Bet te es dzirdu, ka citas maajas iemītnieki sazveereejushies pret pagrabnieku barotāju un taisoties rakstīt suudziibu. Vai tiešām dzīvnieku...
Par sodu nezinu, bet mani fascinē, kad netālu no daudzstāvu mājas redzu arī glītas mājiņas kaķiem, skaidrs, ka te dzīvo cilvēcīgi cilvēki. Var uzlikt administratīvo sodu ,ja pa taisno no loga izgāž ēdiena atliekas .Pārsvarā ,tomēr vienojas ar mājas sētnieku ,par ērti uzkopjamu vietiņu ,kur tos kaķus barot .Jautājumam ir divas puses .Barot ir sekas .Vai nebūtu jāsoda primāri tos ,kuri savus bijušos mīluļus piepulcina šim kaķu pulkam ? Lūk, minkas dara nopietnu darbu- cīnās ar grauzējiem. Kaut cilvēks to spētu novērtēt!
Un ar savām cilvēciskajām spējām izdarītu savu darbu- pabarotu, parūpētos par cienījamu dzīvesvietu, bet, pirmkārt un galvenokārt, STERILIZĀCIJA.
Saviem līdzekļiem pagājušo ziemu ar palīgu uztaisījām mājiņu kaķiem. Kad vajadzēja tai atrast vietu , sākās iebildumi. Kādam nepatiktu tas, kādam šis. Beigās aizvedām to uz Lomonosova ielu aiz aviācijas institūta bijušā ir teritorija , kur sieviete un viņas palīgi no sociālās mājas iekārtojuši privātā teritorijā daudzas kaķu mājiņas turienes kādiem 20 pāri kaķiem. Baro , ārstē , sterilizē.
Toties mūsu mājas kaķi vai nu dzīvo pagrabā, viena kāpņu telpā ( Pūku reizēm paņem kaimiņiene pie sevis ), zem lodžijām un pie sienas kāda līdzcietīga dvēsele sakrāmēja no kastēm mājiņas parodiju ar segu murskuļiem. Vai tas bija smukāk - šaubos. Bet līdz pavasarim stāvēja.
Cilvēku loģika dažreiz ir neparedzama.
Cita mājas iedzīvotāja gan par savu naudu , gan par RD līdzekļiem sterilizē piemājas kaķus ( tur gan ir sava birokrātija ) .
Kopumā ņemot risinājumu var atrast.
Ir jau traki, ka apkārt klīst tik daudz to nabagu, bet nebarojot labāk nekļūs, barosies pie miskastēm un vairosies tikpat nadzīgi.Varbūt vari ieteikt tiem sūdzībniekiem samest naudu sterilizācijai, nevis klupt virsū tiem, kas cīnās ar pamesto un nesterilizēto kaķu eksistences sekām. Lai sūdzās par tiem, kas pamet, nevis baro. ··· Administratīvais sods: Vai Rīgā var uzlikt sodu... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies? (13)
vai ceļu policija var sodīt auto pasažierus kas nav piesprādzējušies.Administratīvos pārkāpumi ceļu satiksmē 149pantā sodu saņem vadītājs?
Tev nebūs ar savu dzīvību rīkoties pēc paša ieskatiem, jo esi valsts īpašums, kam jāmaksā nodokļi! :D ĪSTENĪBĀ NAV DZIRDĒTS KA SODĪTU PASAŽIERUS, JO VADĪTĀJS NEVAR USĀKT KUSTĪBU KAMĒR NAV PIESPRĀDZĒJUŠIES, TAS NOZĪME KA SODS VADĪTĀJAM. Es nesaku braukt, ja mani pasažieri nav piesprādzējušies, ta nu gan problēmas. Ja negrib sprādzēties un runā glupības, paskaidroju populārzinātniski par iespējamām sekām. manuprāt bija izmaiņas, ka tagad maksā tas , kurš nav piesprādzējies, nevis vadītājs Soda abus, gan vadītāju gan pasažieri, tik soda punktu nav, ja pats (vadītājs) piesprādzējies... ··· Administratīvais sods: Vai var sodīt auto pasažierus... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Par šoferīšu piespriestajām dienaktīm.. (45)
Jautājums-vai te ir kāds atsēdējis par šoferīšu grēkiem Jelgavā? Manam dēlam par soda punktiem piesprieda 7.dienaktis tiesa,jo dēļ darba muļkis nebij aizgājis uz tiesu un tiesnese pēc pilnas programmas šim piesprieda ;)nu tagad pienācis...
To tas čalis pats stāstīja, ka par soda punktiem jāpasēž?
Cik zinu, tad Latvijā sēdina tikai par promilēm vai narkotikām pie stūres. Un, manuprāt, 7 dienas ir daudz par maz par šādu pārkāpumu..
Pienenīt, pirmkārt es nekādā gadījumā neapspriedu vai teoretizēju par jūsu ar dēlu gadījumu, mēs kā noprotu, tomēr neesam pazīstami un tā ir tikai un vienīgi mana personiskā pieredze. Otrkārt, ja nemaldos tad soda punkti neuzkrājas kā depozīts, bet gan tiek pēc noteikta laika perioda dzēsti, savukārt pārsniedzot pieļaujamo punktu daudzumu, vadītāja apliecībai tiek piemērots liegums, nevis administratīvais arests. Treškārt, sutkas dod tikai par braukšanu dzērumā vai narkotisko, psihotropo vielu ietekmē... vismaz kādreiz tā bija :) Lele, tu diivaina esi?
kas ir 7 diennaktis? shtrunc vien ir. ne par piipem jauztraucas, bet par galvas saturu, jo man izskatas, ka ne pedeja reize. un ja vel mammiite ta satraucas. tur pa pauri vajag, ne satraukties, bet nu, laikam jau, par velu.
nassucis vel sashutis, ka par muljkji sauka :DD da patagu un pari mugurai. un lai pa skarbo atsezh. nakoshreiz domas, pirms trako uz celjiem. labi, ka visi dziivi.
Tessa, i nerunā... dažai labai māmuliņai dēliņi vēl pēc 20 gadiņiem pie brunčiem pieķērušies, nav iemācīti pat automātisko veļas mašīnu iedarbināt, nerunājot pat par tik sarežģītām darbībām kā zupas šķīvja nomazgāšana pēc sevis vai wc poda iztīrīšana :D Cienītā,esmu pie stūres vairāk kā 30 gadus. Kāpēc man nav soda punktu? Tāpēc, ka visi noteikumi ir ar asinīm rakstīti. ··· Administratīvais sods: Par šoferīšu piespriestajām... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Administrativo naudas sodu nemaksasanas sekas (9)
Sveiki, ar ko man rekinaties un kas draud, ja ilglaicigi nemaksaju un nakotne nemaksasu naudas sodus (par brauksanu reibuma, par stavvietu, par iznemta transportlidzekla atrassanos stavlaukuma, par alkohola lietosanu utt)? Sodi ir nodoti...
Pret lohiem mūsu valsts ir diezgan mīksta. Bet gar manu māju labāk pālī nebrauc. Paprasi kaimiņiem, es šauju uz tādiem. un , turpinot, skarbokungu - es arī pret apzinātiem " orgānu donoriem " esmu NEIECIETĪGA un BARGA...ar sevi vari darīt ko gribi, nosities, paliec par kropli, man vienalga, BET, TEV nav nekādu tiesību , savas uzvedības rezultātā kaitēt citiem. Sveika (-s) ! Attiecībā uz transportlīdzekli likums paredz, ka līdz sodas naudas samaksai tev būs aizliegts izsniegt transportlīdzekļa vadītāja apliecību (piemēram, vadītāja apliecībai beigsies derīguma termiņš, kamēr sodu nebūsi samaksājusi (-is), jaunu nevarēs izņemt), veikt piederošā transportlīdzekļa (-u) valsts tehnisko apskati un reģistrēt to (-s).Tāpat nevarēs veikt tehnisko apskati transportlīdzeklim, ar kuru izdarīji pārkāpumu (-s), un piereģistrēt to. Tajā pašā laika tev būs brīv norakstīt transportlīdzekli un pārtraukt reģistrāciju uz laiku, nododot valsts numura zīmes. Gadījumā, ja vizinājies ar ārzemēs reģistrētu transportlīdzekli, ar kur tad izdarīji likumpārkāpumus, tev nebūs brīv izbraukt ar to mašīnu no tās Latvijas.
Tā kā lieta nodota zvērinātajiem izpildītājiem, tad piedzinēji saskaņā ar Civilprocesa likuma 557. panta nosacījumiem norādīs piespiedu izpildes līdzekļus, kā likums tie ir piedziņas vēršana uz kustamo un nekustamo mantu, tavējiem naudas līdzekļiem, kas atrodas kredītiestādēs un pienākas no trešajām personām, darba samaksu un tai pielīdzinātajiem maksājumiem. Tādējādi pat par nesamaksātu 30 euro sodu var gadīties, ka turpmāk dzīvē saskarsies ar savējās kustamās mantas vai pat nekustamā īpašuma izsoli, ja šāds piedziņas veids būs norādīts tiesu izpildītājiem. Tagad tavas izmaksas jau ir palielinājušās, jo diemžēl tev ir jāsedz pat sprieduma izpildes izdevumi !
Draud visu oficiālo īpašumu zaudēšana un nelegālā nodarbinātība vai atvilkumi no algas... Rēķinies ar to, ka visu atlikušo mūžu , meklē darbu, kur maksā aploksnē, neko nepērc, neko neiegādājies uz sava vārda...vienīgi no pensijas gan ieturēs.. ··· Administratīvais sods: Administrativo naudas sodu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu