Āda

-

Āda - jautājumi un diskusijas

Kāpēc no meža cūkas apstrādātas kažokādas dekoratīvā tepiķa atdalās apspalvojums... (5)
Kāpēc no meža cūkas kažokādas dekoratīvā tepiķa sāk izkrist apspalvojums... Kā to novērst?
pilnīgi un galīgi nekā jebkurā gadījumā. iemesli ir 100 un 1!
Cik veca āda, kādās telpās tiek turēta, paklājs pie gultas vai dekors pie sienas. Kurā menesī dzīvnieks ir medīts, cik pareizi āda ir bijusi glabāta, sagatavota līdz nonāca ģērētavā... u.t.t.t Ja neko no šiem jautājumiem nespēj atbildēt tad nekādas minējuma atbildes nevarēs sniegt. Bet ja jau sari krīt ārā, tad diemžēl kaut kas pie ādās ieguves, sagataves ir izdarīts nepareizi un kļūdu labot nav iespējams.
(vienīgais, ja āda tiek turēta ļoti sausās telpās - varētu pārnest uz mazliet mitrākām, lai neveicinātu saru trauslumu, kā rezultātā pie katras pieskaršanās tie vienkārši sadrūp, bet tikai tad, ja pie vainas ir šī problēma)
Brrr! asa...nepatīkama...brr! Novērst? - izsviest ārā, jo nav pareizi izģērēta! krīt vai lūzt? Ja luzt, var ieeļļot. Mazliet ilgāk pavilks, bet--tādas ir mežacūkas. Domāju, ka izģērē pareizi mūsdienās ļoti reti. ··· Āda: Kāpēc no meža cūkas apstrādātas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kaķim sausas kreveles (15)
Paziņas kaķi ir dīvaina kaite;itkaa “adas ēde, sausas krevelītes. viņa smērē ar briljanta zaļo. veterinarais punkts tālu-Cēsīs, kur jābrauc 8AM, bet Dr. pieņem tikai ap dienas vidu, atpakaļ vakarā. .. murgs lauku rajoniem. viss pilnīgi...
Vispirms dzīvnieku vajag atblusot,iespējams ka kaķim ir alerģija no to kodieniem.Manai kaķenītei tā ir,tiklīdz iekož kaut viena blusa, tā krevelīte,atbluso,un krevelīte pazūd. Otrs varētu būt no pārtikas,atkarībā ar ko baro ,ja pērk lielveikalā lēto sauso barību tad arī var būt tā pati nelaime,bet pazvanīt vetārstam taču var,par to jau nav jāmaksā :) Vispār jau mazo brāļu hospitālis arī pa telefonu konsultācijas sniedz, un neticās, ka laukos vetārsta nav, nevar būt ka jums tur rajonā visas govis, cūkas, aitas nepotētas.
Bet līdz vet. aptiekai tāpatās būs jābrauc, jo zeļonka nelīdzēs...
(arī vējbakas zeļonka neārstē, tik palīdz pārciest simptomus)
kaa tad , aarstam pa telefonu lai nav jaamaksaa , vajadzeetu piesleegt tos telefonus uz 100 euro minuutee ienaakosajiem zvaniem , lai zvana. nav naudas neturiet - maajdziivniekus. Izdzeniet blusas.
Pēdējā laikā daudz dzirdamas alerģijas pret blusu kodumiem, arī lauku kaķiem.
Zaļo gan nevajag, es tā domāju.
Briljanta zaļo,tas ir pilnīgi aplam.Ja tautas līdzekļiem ,tad krustnagliņu uzlējums var palīdzēt pret kreveli ,un niezēšanu. aplej 10gb.krustnagliņas glāzē ar verdošu ūdeni,ļauj lai atdziest un tad var apstrādāt kreveles,starp citu cilvēki arī var izmantot šo uzlējumu gan brūcēm gan ekzēmām,ļoti efektīgs līdzeklis. ··· Āda: Kaķim sausas kreveles lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai Latvijas nepilsoņa pase ir derīga Kanādā? (8)
Tieši kā personu apliecinošs dokuments lidostās, ielidojot un izlidojot no Kanādas.
ja tā ir jaunā parauga. +nepieciešama vīza. ..neesmu bijusi Kanādā, ceru, ka viss notiek ātri & operatīvi. zinu kādu, kas bija (Ontario lidostā), šis neko nesūdzējās par delay Šeit diez vai tev kāds spēs dot pareizu atbildi. Visvienkāršāk un pareizāk ir piezvanit uz ārlietu ministrijas konsulāro departamentu un uzprasīt. Tas neaizņems vairāk par piecām minūtēm. Telefona numurs tur ir 67016364, var arī caur 1188 dabūt savienojumu, protams darba laikā. Par Kanādu nezinu, bet piemēram Ēģiptē visus nepilsoņus parasti kādas 2-3 stundas lidostā čakarē, laikam zvanās uz Latviju u.t.t. Pastāvīgs gemarojs. http://www.mfa.gov.lv/lv/KonsularaInformacija/bezvizu/
http://www.pmlp.gov.lv/lv/pakalpojumi/passes/nepilsona.html
··· Āda: Vai Latvijas nepilsoņa pase ir... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur iegādāties mākslīgo kažokādu (8)
Dāmas, rokdarbnieces, pasakiet, lūdzu, kur varētu būt plašāka mākslīgo kažokādu izvēle Rīgā?
Kr.Barona ielā (pie kādreiz nojauktās sporta pils) ir itin jauks audumu un visādu citādu sīkumu veikals,kurā ir arī Tevi interesējošais materiāls.:) paskaties ABAKHAMĀ
nezinu par mākslīgam ādām, īstās ādas(atriezumi utt) ir Blaumaņa6(vai7?) Rīgas ādās.
Vēl audumu bāzēs vajag paskatīties
http://audums.lv/lv/web-shop/audumi/ziemas-audumi/67 Nu aizej uz centru...pastaigā pa Matīsa, Barona, Stabu utt rajončiku - tur uz katra pakša ir pa kādam audumu veikalam. Diezgan plaša izvēle ir Abakhanā, bet tajā kurš uz Kr.Barona ielas, citos sortiments pieklibo. ··· Āda: Kur iegādāties mākslīgo kažokādu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā pasargāt dabiskās ādas kažoku? (15)
Jau otro ziemu tas netiek izņemts no skapja. Interesē pieredze ar dabas līdzekļiem minimāli piesārņojot māju ar indēm.
Iedomājos vīrieti kažokā. Man pat šķiet, ka kožu saēsts tīri labi izskatītos. Oriģināli un varētu ieviest janu modes tendenci- bio kažoks. vaivariņus var salikt rudeņos pret kodēm,katru gadu nomainu jaunus,nav kodes redzētas,bet ja jau 2ivus gadus nevelkt kādu drēbi,tad to jāatdod ir tiem kam tā noder/elementāri/ No naftalīna smakas tu vairs netiksi vaļā un vispār tā ir vakardiena, pagātne. Tagad ir moderna, smaržīga ķīmija. Vienkārši jāvelk mugurā un jāizvēdina,tad jāizpurina(kā to dara dzīvnieki) ,Jāizžāvē ,ja samirkst, un jāliek atpakaļ ,lai stāv tālāk. Atceros, ka vecmamma pa vasaru savu kažoku kabatās turēja laurlapas un virces. http://m.la.lv/ka-cinities-pret-kodem/ ··· Āda: Kā pasargāt dabiskās ādas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā iztīrīt pelējumu? (12)
Vai vispār ir iespejams iztīrīt pelējumu no mākslīgās ādas?
Vai nu ar hloru bet uzmanīgi tas jāšķaida ar ūdeni . Vai Etiķa ūdeni Iepelējušu dabīgās ādas jaku esmu veiksmīgi mazgājusi veļas mašīnā. Bet tas nav ieteikums, ja nu vienīgi vienalga jāmet ārā, var noriskēt... Sameklē veikalu, kur ir krāsas, lakas un citi līdzekļi, tur jābūt arī līdzeklim pret pelējumu. No mākslīgās ādas vajadzētu šim tikt nost pa smuko. Samitrini nedaudz un tad izliec karstā saulē (šodien pat!), kad izžūst - notīri. Un tālāk pēc vajadzības. Palīdz hlors,vismaz esmu tā tikusi vaļā ··· Āda: Kā iztīrīt pelējumu? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ko darīt, lai āda nekarātos? (20)
Kad esi sadomājis tievēt, tā āda taču ir izstiepusies no liekā svara. Ko darīt, lai tā āda notievējot pēc tam nekarātos. Patiesībā sveru vairāk, kā anketā uzrakstīju. Un jānomet diezgan daudz tā svara. Tad nu lūdzu, kādi būtu ieteikumi, jo...
Nekāda āda nekarāsies, ja dzersi ūdeni 2-3 litri dienā, peldēsi 1 X nedēļā stundu pusotru, vingrosi no rīta vismaz 40 min. un piekopsi svaigā gaisā pastaigas vakarā 1 -1,5 stundas ( kaut vai no darba ejot uz māju). Ēd sabalansētu ēdienu 4-5 reizes dienā, pēdējā ēdien reize 2 stundas pirms gulēt iešanas. Reizi divās nedēļās dodos uz pirti ar dažādām pļavu zālītēm un medu. Neēdu kartupeļus, makaronus un balto miltu izstrādajumus- maizi. No personīgās pieredzes, rezultāts = 4 mēnešos - 32 kg, nekas nekur nekarājas. Viss notiek tikai vajag ļoti gribēt. Kad reāli notievēsi, tad arī šo jautājumu būtu prātīgi uzdot plastiskajam ķirurgam...Lai veicas!:) Jā , dalos ar savu pieredzi un varu atzīties , bija problēmas ar veselību -astma un cukurs lēkojoš. ... kam ir ar astmu saskarsme, zin cik tas ir sarežģīti, esi piesaistīts patstāvīgām zālēm, diskiem, reanimācija, ĀMP bieži. Visi hormonālie preparāti dara "savu darbiņu" tavā organismā un ne to labāko. Vienkāši sakārtojot savu sadzīves " programmu",domāju par dienas režīmu un ēdienu, viss nemanot pats saliekas pa "plauktiņiem". Mēs esam "mazas fabrikas ", ko liekam un kā sev iekšā, no tā arī rodas enerģija vai otrādi nogurums, pasēžam vairāk pie datora vai vēl labāk atlaižamies uz dīvāniņa. Viss sākas ar/no mūsu smadzenēm. Tievē lēnām, paralēli audzējot muskuļu masu. Bumpastik, kad notievēsi, tad arī varēsi runāties un jautāties...Viss atkarīgs no tā, cik laba Tev vielmaiņa. Dažam tievējot visa āda savelkas, citam jāmeklē plastiskā ķirurga palīdzība...Runāt par to, kā būtu, ja būtu nav jēga. Tievēt jau vajag sevis dēļ, nevis citu labad...Lai veicas! ··· Āda: Ko darīt, lai āda nekarātos? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kaut kādā senā grāmatā lasīju, ka vajagot izvarīt kartupeļus, samīcīt ar sviestu un sabāzt vilnas cimdos, tad siltus uzvilkt rokā un atstāt uz nakti, no rīta esot tiešām samtainas.Bet pārbaudījusi neesmu. Nez, Dobeles Spodrības roku krems ar smiltsērkšķiem, un rokas ir maigas un samtainas jebkurā gadalaikā. Ņem vienādās devās ( katru pa 50 gramiem) spirtu 96%, ožamo spirtu un glicerīnu. Par visraupjākās rokas kļūst kā zīdaiņa āda. Izdzer kafiju ,biezumiem pielej olīveļļu ,un zieķē virsū !
Der arī olas dzeltenums ,tējkarote medus ,tējkarote olīveļļas -šo zieķēt var sākot no matu galiņiem ,beidzot ar papēžiem !
Tējkarote želantīns ,tējkarote ūdens ,uzbriedina ,tad izkausē (var mikrenē)ūdens peldē ,klāj virsū ,ļoti stipri savelk ,tacu efekts brīnišķīgs ,noskalo ar siltu ūdeni .
Ar tomātiem. Ņem divus vidēja izmēra tomātus, bļodiņā saspaida ar rokām un nosmērē kārtīgi rokas no visām pusēm. Rezultāts garantēts, āda paliek mīksta samtaina un krunkas izlīdzinās, pie reizes pazūd arī dažādas ādas kaites, var lietot arī uz sejas. Galvenais lai tomātu būtu auguši Latvijā un dabīgos apstākļos. ··· Āda: Kā rokas no raupjām padarīt uz... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Zemādu tauku dziedzeris? (9)
vai kāds zin kā var atbrīvoties no zemādas tauku dziedzera bez operācijas?
Nee, nevar. aga zinu. http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=264047&t=264047 Atbrivoties pats nevar,bet ta izlobisana nav nekas traks-no ta nu nav jabaidoas toc!:) nevar. un pēc kada laika, no daudz lielāka, var atbrīvoties ķirurģiski:) nevar, tikai operācija, jo ātrāk to paveic, jo labāk, kamēr lipoma nav pārāk lila, tas ir sīkums :) ··· Āda: Zemādu tauku dziedzeris? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ādas vēzis un gaišas drēbes? - Noziedzība (19)
Cik ilgi müsu noziedzīgi neizglītotie mediķi izplatīs kaitīgu informäciju? "velkiet karstä saulainä laikä gaišas, vieglas drēbes" - Tas izraisa ädas dziljäkajos slänjos UV apdegumus, kä rezultätä veidojäs melanomas un karcinomas (ädas...
vislabāk noderēs biezs linu vai kokvilnas audums, kā arābiem Nu jā, palasīju, tiešām UV stari spēj tikt cauri apģērbam un gaišam vieglāk. Bet te atkal veselais saprāts, kam jāspēj izvēlēties starp pārkaršanu tumšā blīvā apģērbā vai tomēr normālu pašsajūtu tajā gaišajā un vieglajā, saprātīgi dozējot atrašanos saulē. Katrā ziņā, paldies, autorei par ierakstu, lika šo aspektu pamanīt. Vislabāk no UV stariem aizsargā kosmonautu skafandrs.Cenu gan nezinu,kur dabūt,arī nē. Nezinu kaa pie jums, bet pie mums cilveekiem muusu gados , Juri, iesaka vispaar saulee neraadiities - pietiekoshi jau esam starojuma sanjeemushi!:) Es gan kaut kaa uzskatu, ka drusku jau var, bet jaa, labaak vairaak eeninjaa, gaisa peldes un taa. zinātnieki atklās vēl un vēl, un vēl. viss, ko un kā darām, ir veselībai kaitīgi. tā taču ir dzīvošanas būtība. citi saslimst, citi nē. noteicošais faktors - gēni. nē, nu var jau dzīvot, no visa baidoties, tikai bailes arī veselībai kaitīgas. ··· Āda: Ādas vēzis un gaišas drēbes? -... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu