Putni krīt no debesīm...

Labs vakars. Uzskatu, ka Oho publikai jāatstāsta vakardienas notikums. Tas notika pie maniem radiniekiem, Rēzeknes novadā. Situācija izvērtās šadi. Fermā ielidoja bars bezdelīgu, palidoja pa šķūni, kur glabājas lopbarība un izspurdza pagalmā. Saimniece mīl šos lidonīšus, stāvēja un skatījās -- domādama, ka putni atvadās pirms lidojuma prom uz siltākām zemēm. Un pēkšņi vienas pēc otras, bezdelīgas beigtas sāka krist nost. Skats drausmīgs. Zemniece paķēra pirmo putnu -- beigts.Cik redzēja un atrada zālē, ap tehniku salasīja un pēc kādas sttundas apraka. Nevienam neziņoja, jo negribēja, lai piesien putnu gripu un uzliek saimniecībai karantīnu(jo kādas 10 --15 vistas ir). Tātad. Jūsu versijas?

Sigvarts60    8 Normālas bezdelīgas jau ir aizlidojušas. Pēdējās aizlidoja septembra sākumā.
Kāda lopbarība tur glabājas? Tur varētu būt ogļskābās gāzes (CO2) paaugstināta koncentrācija no siena, skābsiena, graudiem. Cilvēks nejūt, bet putnam nāvējoši.
2021-09-24 21:47

LaskovijMerzavec  5 7 Covids ar 5G un masonu sazvērestība, driznaks psrs


reāli - nosala, ieskrēja aukstā gaisa straumē.
2021-09-24 21:51

Epifanija    3 Nāvējoša lopbarība! Lopi vēl dzīvi? 2021-09-24 21:54

una32  5 5 Visā pasaulē daudzās vietās, pilsētās, krīt tūkstošiem putnu, TV to nestāsta, saka ,ka tas esot no ķīmiskajiem treileriem, kuri it kā cīnoties pret globālo sasilšanu un kaisa ķīmiju. Citi apgalvo, ka kaisa vīrusus, lai varētu potēt un potēt līdz bezgalībai.... 2021-09-24 22:01

odze  3 9 Nu protams, ka pēc putnu gripas tas neizklausās, bet nabadzītei baidīties no karantīnas uzlikšanu - tāpēc neziņot - kārtējais "pieaugušo bērnu dārzs". Tā ir vienkārši necieņa ne pret savām 15 vistām, kur nu vēl domāt par kaimiņiem, kam varbūt putnkopība ir reāls bizness..... 2021-09-24 22:15

Sigvarts60  2 7 >odze
Neviens laukos neziņotu. Ja tur atradīs putnu gripu, tad tās 15 vistas tiks likvidētas tūdaļ un kaimiņu putnkopības bizness tiks aizlikts ciet uz nenoteiktu laiku, visticamāk, arī likvidēts.
Laukos starp kaimiņiem ir tik maz sakaru, ka putnu gripai izplatīties ir praktiski neiespējami, jo tās 15 vistas uz kaimiņu māju neiet.
2021-09-24 22:36

AivarsN  5 4 Putnu gripa un cūku mēris ir tikai dabīgās lauksaimniecības iznīcināšanai. Nomet kaut kur mežā inficētu mežacūku, lai būtu iemesls likvidēt visu apkārtējo fermu lopus, izņemot protams dāņu fermas. Ar putnu gripu vispār vienkārši. Ja kovidam pietiek ar nekam nederīgiem testiem, tad putnu gripas pasludināšanai bez jebkāda iemesla, pat gailis pakaļ nedziedās.
Par bezdelīgām gan savādi. Baloži mēdz noindēties ar lopbarību, bet bezdelīgas taču pārtiek no mušiņām un knišļiem. 5G Rēzeknē arī šķiet nav, ja vien armijnieki nelieto dzīvībai bīstamas frekvences, vai starojumus sakariem, lokatoriem, navigācijai, sakaru slāpēšanai utt. Varbūt tiešām ķīmiskā trase. Pēdējā laikā tās parādās arvien biežāk, jau pat īpaši neslēpjot. Laikam aborigēni negrib slimot ar makaronvīrusu. Ņemot vērā bezdelīgu lidošanas ātrumu un augstumu, tās ir vairāk pakļautas kaitīgu faktoru ietekmei.
2021-09-24 22:40

Anufrijs    3 Vai tad var padsmit putni vienlaicīgi no gripas nobeigties.. diezgan neticams stāsts. Varbūt ir jēga nodot kādu to bezdelīgu ekspertīzei.. 2021-09-24 23:29

Drole      Shkjuunja tuvumaa gadiijumaa nepukshkjinaaja traktors vai netika kaut kas dedzinaats (sk. ´ogleklja monoksiids´)? 2021-09-24 23:50

rinkulis    4 Pilnas detaļas par šķūni.

Pa lielam vai nu indīga, vai smacējoša gāze...mēs tak nezinam, kas tur dekompozitējas...
2021-09-25 01:01

Vaukskis  3 1 Ar mani atkal runāja kaijas.. . 2021-09-25 04:13

fargo    3 baiga minēšana. nevar būt aukstuma vilnis?
es atceros lasījis daudz puntu masveia miršanas gadījumu - asv vidienē, uk, itālijā, austrālijā u.c.
gandrīz nekad nav piedāvāti pietiekami ticami izskaidrojumu. visādas aiz ausīm pievilktas teorijas.
kā savas varu piedāvāt(varbūt pilnīgi garām, bet tomēr) - atmosfēras elektriskās izlādes, kinētiskas traumas(turbulence - ģeneratori, lidaparāti), kolektīva saindēšanās(tvans, agroķīmija), radiācija/ķīmija(raktuves, poligoni, bīstamu vielu glabātuves).

vai radioviļņi no elektroniskām ierīcēm(g5 u.c.) var ietekmēt migrējošo putnu bioloģiskos mehanismus smadzenēs? nu, visādi populāros medijos publicēti raksti sit pie krūts, ka nē ij nekad. bet man nav ne viena, ne vismazākā iemesla domāt, ka tik joprojām maz saprotami mehānismi, ka putnu spēja atrast ceļu un orientēšanās spēja pēc zemes magnētiskā lauka, nekādi neietekmējas no pilnīgi nedabiskiem elektromagnetisko viļņu avotiem, kā radiotorņi. viss tarkšķis aiz tā, ka tas "pilnīgi noteikti" neietekmē putnus... nu, es neticu nevienam šādu speciālistu vārdam. jā kādam ir 100% atbilde par to, kā šīs parādības mijiedarbojas, tad tev uz delnas ir simtprocentīgs melis. ar diplomu vai bez.
2021-09-25 12:51

AivarsN  2 1 Kāpēc visā pasaulē pēkšņi tāda apsēstība ar to 5G, par spīti sabiedrības protestiem?Pat laikā, kad valstīs bija gandrīz pilnīgs lokdauns, 5G torņus turpināja uzstādīt vēl intensīvāk. Ļoti ērti, jo protesti lokdauna laikā ir aizliegti. Ražotāji mēģina taisnoties, ka tik augstas frekvences ķermenī neiekļūst. Bet kāpēc tad ar vakcīnām, zālēm un nu jau pat pārtiku, cilvēku ķermeņus piesārņo ar grafēna oksīda un dažādu metālu nano daļiņām, kuras lieliski reaģē uz noteiktām frekvencēm, magnetizējas, sagrupējas? Oriģinālā fraktālā antena hipofīze, ar dažādām indēm un tagad jau vakcīnām tiek atslēgta un aizstāta ar nano daļiņu tīklu visā organismā, katrā šūnā, sevišķi smadzenēs. Parazīti tā cenšas pilnībā pārņemt kontroli un pat vadību pār cilvēku ķermeņiem. Kāpēc izgatavot dārgus un sarežģītus bio robotus, ja var šim mērķim pielāgot cilvēkus? Tas ir uzlauzt cilvēku kvantu datorus un likt tiem darboties pēc citiem algoritmiem, noziedznieku interesēs. Kāpēc tiek bremzēta parazītiem nevēlamās zinātnes attīstība jau vismaz pēdējos 100 gados? Kāpēc gāja bojā ģeniālākie prāti, Ļevašovs, Garjajevs un daudzi citi? Te būs atbilde:

https://youtu.be/UBcE8fpz3bM
2021-09-25 13:27

langstins      Forši,ka nauda no debesīm krīt... 2021-09-25 15:10

siikaa16  5 2 Tie bija nāves ziņneši. Ja cilvēkiem būs tāda attieksme pret savu veselību, tad tiks nopļauti radi, draugi, paziņas. 2021-09-25 21:14

av2      Game over...;(( 2021-09-25 21:16

langstins      Nu Sīkā ar Izkapti nodeva... 2021-09-25 21:22

dabasmiilis      -varbūt nobaidīja kāds mošķis, piemēram kaķis vai cilvēku tuvums, šīm no stresa pārpūles sirds apstājās.
-atkarībā kas par barību, varbūt kādu kombikormu sausu sarijās un noslāpa.
-varbūt jau pārāk ilgi atradās gaisā un bija piekusušas, varbūt[atkal kaķis] neļāva tām mierīgi nolaisties, spēku izsīkums.
-par aukstumu arī ticams variants.
-vēl viens jautājums - vai viņām tagad ir no kā pārtikt, kad knišļi vairs no aukstuma nelido?
2021-09-26 01:51

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu